Missha - M PERFECT COVER BB CREAM

Missha - M PERFECT COVER BB CREAM

Prinášame Vám prvú novinku v podobe značky Missha.

Missha je skratka, ktorá v preklade znamená:

Miss ako Young Women = Mladá žena
S ako Sexy Women = Sexy žena
H ako Healthy Women = Zdravá žena
A ako Active Women = Aktívna žena

 


Missha - M PERFECT COVER BB CREAMMissha vznikla v roku 2000 ako beauty.net internetová stránka. V roku 2005 v USA, v New Yorku otvorila svoj prvý obchod na slávnej ulici 5th Avenue, neskôr na Queens Mall, SoHo, 7th Avenue a nedávno na Times Square. V súčasnosti má Missha viac ako 300 obchodov po celom svete od USA po Austáliu, Nový Zéland... 

Špičkový výrobca kozmetiky, ktorého výrobky si môžete zakúpiť  za veľmi priaznivé ceny v porovnaní s rastúcimi cenami  iných výrobkov patriacich do tejto kategórie. Missha sa postarala o to, aby aj kvalitné výrobky patriace do luxusnej kategórie boli pre zákazníkov cenovo dostupné.  Filozofiou tejto značky je, že skutočná hodnota produktu je v jeho obsahu a nie vo vonkajšom obale alebo masmediálnej reklame, ktoré zbytočne navyšujú cenu výrobku. 

"Naším cieľom je slúžiť zákazníkom prostredníctvom kvalitného obsahu spolu s rozumnými a prijateľnými cenami."  Krásna pleť za 30 sekúnd. Neveríš? Vyskúšaj!

 

Vo svete najviac predávaný BB krém - MISSHA M PERFECT COVER BB CREAM SPF 42 PA+++ vhodný aj na mastnú, problematickú, zmiešanú a normálnu pleť. Vynikajúce prirodzené farebné krytie + vysoká ochrana proti UV žiareniu s SPF 42 + prevencia proti tvorbe vrások. Missha Perfect Cover BB krém pre dokonale bezchybnú pleť.

 

Missha - M PERFECT COVER BB CREAMHlavné účinné látky: 

Výživa: rozmarín, harmanček 
Obnova pokožky:  extrakt z puku bukovice 
Hydratácia: roztok kyseliny hyalurónovej, ceramidy

Jemný krém, ktorý vytvorí rovnomerný farebný odtieň a zároveň  hydratuje, vyživuje a zmatňuje pokožku, má prírodné bieliace účinky (s výťažkom z rastliny Medvedice lekárskej-Arbutinom na pigmentové škvrny) s 3. KDFA certifikovanou ochranou proti škodlivému UVA a UVB žiareniu.


Doporučuje sa všetkým ženám:

- ktoré sa  starajú o zdravie svojej pleti a zabraňujú tým jej predčasnému starnutiu 

- ktoré potrebujú zjednotiť farebný odtieň pleti bez efektu masky

- ktoré sú zaneprázdnené a hľadajú praktický, univerzálny krém a make-up v jednom, ktorý je ľahký a nezaťažuje pleť 
 

Kúpite priamo na: www.bbkremy.sk

 


 


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní