Mydlová tableta Dove Beauty Cream Bar

Mydlová tableta Dove Beauty Cream Bar

    • Zdieľaj:
  • 2

Leto je pre pleť jedným z najnáročnejších období v roku. Slnko, opaľovacie prípravky, slaná morská, či chlórovaná bazénová voda pre ňu predstavujú veľkú skúšku. Nie je však nutné si letné radovánky odopierať. Skvelým pomocníkom pre starostlivosť a jemné čistenie pleti môže byť ikonický produkt - tableta na umývanie Dove Beauty Cream Bar. Tá obsahuje hydratačné zložky, vďaka ktorým zachováva prirodzenú vlhkosť pokožky a nevysušuje ju.

Tableta na umývanie bola vôbec prvým produktom značky Dove. Vyrába sa už od roku 1957, kedy vďaka svojmu revolučnému zloženiu začala nahrádzať klasické mydlá s tendenciou pleť vysušovať. Dove Beauty Cream Bar je od počiatku iná. Obsahuje ¼ hydratačného krému, ktorý pomáha udržať pokožku jemnú a vyživenú. 

Dove Beauty Cream Bar

Zdroj: Shutterstock®

Z tohto dôvodu je ideálny na starostlivosť o celé telo, a to aj u tých najcitlivejších jedincov.

Dove Beauty Cream Bar je vďaka svojmu zloženiu efektívnym a jemným čistiacim produktom vhodným tiež na starostlivosť o tvár. Ten šetrne odlíči, nepodráždi, a tak po umytí pleť nie je suchá ani napätá, ako sa môže stať po použití obyčajných mydiel.

Dove Beauty Cream Bar je skvelým pomocníkom na cesty, kedy sa dá pomocou jediného výrobku umyť, bezproblémovo odlíčiť, pritom udržať prirodzenú vlhkosť pokožky a zbytočne ju nevysušiť.

Dove krémová tableta na umývanie je k dostaniu v bežnej maloobchodnej sieti za nezáväznú spotrebiteľskú cenu 1,09 €.


    • Zdieľaj:
  • 2
Návrat hore
Autor článku

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Zuzana Behancová 11.04.16 12:39

ZB
karma
-1.00

COCONUT MILK mijulem sprchové gely tejto línie

  • 0
Odpovedať

Ľudka Uličná 10.01.18 14:23

ĽU
karma
100.00

mám veľmi rada kokosové vône

  • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní