NAUTICA VOYAGE

NAUTICA VOYAGE
  • 01.05.2014
  • Danka Šindléryová

Vôňu NAUTICA VOYAGE vytvoril oceňovaný parfumérMaurice Roucels zo spoločnosti Symrise a je to svieža, chladivá, aquatická vôňa.

Povzbudzujúce vrchné nóty zchladivých zelených lístkov a čerstvo rozrezaného jablka dodávajú energiu pre telo i myseľ, zatiaľčo duch mora a samotná podstata Nautica® sú pripomenuté hlbokými aquatickými prvkami premáčanej mimózy,unikátneho akordu plachtoviny a vodného lotusu. Bohatá zmes vlhkého mechupižma a jantárového dreva ukotvuje vôňu s hlbokou a nepopierateľnou mužnosťou.

Vzhľad flakónu evokuje sofistikovanosť a jednoduchosť. Zaoblené sklo s hladkými hranami zachytáva vzrušenie z vetru a plachtenia – perfektné plavidlo pre oceánsky modrú vôňu. Strieborný uzáver s tmavo modrými detailmi je inšpirovaný autentickým navijákom plachetnice. Elegantná, moderná krabička zachováva ikonický vzhľad vône Nautica® a je farebne rozdelená do dvoch odstieňov modrej,  čo naznačuje stretnutie mora a neba. 
 
Tvárou vône NAUTICA VOYAGE je Carter Oosterhouse, televízna osobnosť a muž, ktorý bol v roku 2003 zvolený časopisom People ako nejviac sexy muž planéty

NAUTICA VOYAGE

Zdroj: Shutterstock®


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Miriama Rusinová 19.08.14 17:41

MR
karma
-1.00

zaujímavé zloženie vône, ale určite je krásna :)

  • 0
Odpovedať

Ľudka Uličná 11.03.18 23:26

ĽU
karma
100.00

pekný flakon aj vôňa

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní