Nezastaviteľná lavína vzrušenia

Nezastaviteľná lavína vzrušenia
 • 11.08.2015
 • PR článok

  • Zdieľaj:
 • 2

Leto je v plnom prúde. Každá z nás si ho užíva naplno, ako sa len dá. Nečakané stretnutia, slnečné dni, pláže a kúpaliská, vôňa farebných kvetov a leta vo vzduchu. Niektoré z nás si letné radovánky vychutnávame v rušných uličkách mestského života, iné preferujeme vidiek, jeho pokoj a veľkorysú prírodu, šumenie stromov, vôňu lesa, spev vtákov a šteklenie slnečných lúčov na pokožke.

Každá žena túži po tom, aby na ňu niekto dával pozor, aby sa niekto zaujímal o to, ako sa cíti, a dohliadol na to, aby bola spokojná. Áno, všetky túžime môcť sa o niekoho oprieť a ukryť sa v mužnom objatí. 

Ženy a muži boli od nepamäti dva dopĺňajúce sa elementy. Ženy sa starali o teplo domova a muži ho chránili, muži stavali obydlia a ženy ich zveľaďovali, pripravovali lahodné pokrmy, muži nosili domov suroviny, ženy vychovávali deti a muži im boli za to vďační a obdivovali ich krásu a vľúdnosť. Ženy majú veľkú vnútornú silu a muži sú zas silní ochrancovia. Nenadarmo sa hovorí, že úspešného muža poznáte podľa veľkosti úsmevu jeho ženy. Oriflame prináša v novej kampani zaujímavé novinky nielen pre nežnú časť populácie, ale aj pre jej mužný protipól. 

vášen medzi dvojicou

Zdroj: Shutterstock®

RELAXUJTE A BUĎTE HYPNUTIZUJÚCO ZMYSELNÁ A ŠŤASTNÁ!

Každá žena má tajné túžby a sny. Príroda ich píše do vôní kvetov a ticha pod hviezdami posiatou nočnou oblohou. Osviežujúce parfumované telové spreje od Orifame sú zrkadlom najtajnejších pocitov ženy. Ľahké letné kvetinové vône teraz v praktickom 75 ml balení si ľahko hodíte do kabelky, aby ste ich mali poruke vždy, keď sa budete chcieť osviežiť. Zažite krásny deň a cíťte sa sebavedomo, kamkoľvek pôjdete.

Parfumovaný telový sprej Miss Relax

Zdroj: Shutterstock®

V kampani 11 od Oriflame si môžete vybrať hneď z dvoch variantov zmyselných letných vôní. Parfumovaný telový sprej Miss Relax má kvetinovú zelenú vôňu, ktorej základ tvoria pokojné svieže tóny bambusovej miazgy s nádychom hypnotizujúcej zmyselnosti. Spolu s lupienkami jazmínu a pižma tvoria príjemnú nevtieravú vôňu. Parfumovaný telový sprej Miss Happy má zasa oslňujúce srdce zo šťavnatých tónov mirabelky, so sexi šibalským podtónom. Zloženie je doplnené o lahodné tóny pomarančovníkových kvetov a zmyselnosť cédrového dreva.  

NOVÁ VOŇA EXCITE FORCE PRE PÁNOV

Letná kampaň myslí aj na pánov. Poďakujte mu za to, že pri vás bdie novou vôňou od Oriflame Excite Force pre pánov! Pripomeňte mu, čo všetko pre vás znamená. Nič ho nezastaví. Je pre vás neodolateľný. Je ako prírodný živel, ktorého prítomnosť nemožno ignorovať ani zastaviť. S novou vôňou Excite Force od Oriflame sa bude zaručene cítiť svieži, silný a príťažlivý! To všetko iba pre vás.

Horúca novinka, toaletná voda Excite Force je najnovšou interpretáciou vône Excite. Vytvorili ju dvaja renomovaní parfuméri Fabrice Pellegrin v spolupráci s Marie Salamange. Priniesli modernú a zmyselnú vôňu s dlhotrvajúcimi drevitými a krémovými základmi.

Excite Force patrí do kategórie aromatické fougère vône. Je svieža, mužná a energická. Nesie autentický a originálny podpis sviežosti s novými prírodnými ingredienciami. Akordy melóna a ihličia jej dávajú dvojitý efekt kontrastov. Osviežujúcu moc a energiu zvyšuje vodnatá sviežosť melóna, silná zmyselnosť a návyková mužná stopa vanú z rozdrveného ihličia s teplými drevitými borovicovými tónmi. Podpis zmyselnosti sa tak mieša so silou vody a vytvára príťažlivú vôňu, ktorá pretrváva niekoľko hodín.

excite force toaletna voda oriflame

Zdroj: Shutterstock®

Vedeli ste, že... kumarín, ktorý tvorí hlavnú zložku vôní zo skupiny aromatických fougère vôní, je biela kryštalická látka, ktorá sa vyskytuje v orientálnych rastlinách a má intenzívnu vôňu čerstvo pokosenej trávy?

Sviežosť vo vrchných tónoch vône rozozvučí melón, zelené jablko a šťavnatá mandarínka. Ihličie v srdci vône dopĺňa pelargónia a morské akordy. Čierny jantár s drevito-krémovým santalovým drevom a bôbmi tonky zanechávajú nezabudnuteľnú mužnú stopu.


  • Zdieľaj:
 • 2
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Miriama Rusinová 21.08.15 10:45

MR
karma
-1.00

videla som katalog a uvažovala som si či objednať ale rozhodne stojí za vyskúšanie :)

 • 0
Odpovedať

Ľudka Uličná 20.02.18 12:20

ĽU
karma
100.00

krásny flakon aj vôňa :)

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní