Nivea tvarovacie spreje: Dokonalý účes vďaka jednému produktu

Nivea tvarovacie spreje: Dokonalý účes vďaka jednému produktu

Dámy, koľkokrát ste rezignovali a hodili bielu šatku do ringu v boji s poveternostnými podmienkami a všeobecne s počasím? Koľkokrát sa vám podarilo vytvoriť si dokonalý účes vyzerajúci rovnako ako na modelke z časopisu, no hneď po tom, čo ste opustili svoj príbytok, sa vám v okamihu vytratil?

Nebudeme klamať, aj my to poznáme. Stačí, že je vonku vlhko a tie dokonalé kučery sú hneď padnuté. A samozrejme, aj vietor dokáže z krásneho účesu spraviť čosi rozlietané. No teraz je tomu inak! Už nemusíte používať 10 rôznych výrobkov na to, aby ste si vytvorili krásny účes. Teraz si vystačíte s jedným, ktorý nahradí tužidlo, lak, vosk i krém na vlasy. Dámy, zbystrite pozornosť, na scénu prichádzajú nové tvarovacie spreje pre všetky typy vlasov od značky Nivea.

Pozri aj: Vieš, ako využiť avokádo? Skús tieto úžasné jedlé aj nejedlé tipy!

Tvarovací sprej Curl

Zdroj: Shutterstock®

Tvarovací sprej Curl

Bohaté kučery, ktoré držia tvar počas dlhých hodín a nezlepujú sa. Je to i váš sen? Tak v tom prípade siahnite po tvarovacom spreji, ktorý vytvorí dokonalý účes v jedinom kroku. Vďaka Euceritu® a suchým olejom bude vaša hriva vzdušná, ľahká ako pierko a zároveň posilnená. Už žiadne vlasy poletujúce okolo! Len dokonalý účes s očarujúcou ženskou vôňou.

Tvarovací sprej Straight

Zdroj: Shutterstock®

Tvarovací sprej Straight

Už žiadne neposedné a krepovité vlásky! Získajte dokonale uhladený účes vďaka tvarovaciemu spreju Straight. Tvarovací sprej zvládne prácu tužidla, laku, vosku i krému na vlasy. Sprej vás vďaka tomu nenechá napospas osudu ani počas daždivých dní. Inovatívne zloženie totiž bráni krepovitosti!

Tvarovací sprej Volume

Zdroj: Shutterstock®

Tvarovací sprej Volume

Rozprávkový objem, žiadne poletujúce vlasy a účes hotový v jedinom kroku. A výsledok? Prirodzene vyzerajúci účes, ktorý môžete meniť znovu a znovu! Získajte leviu hrivu vďaka prípravku, ktorý vlasy vyživí, uhladí a dodá im vzdušnú ľahkosť so sviežou vôňou.

Stačí vám len jeden produkt, ktorý môžete nosiť všade so sebou a aj vaše vlasy môžu vyzerať ako z obálky módneho časopisu. Ktorý bude hrdinom vášho účesu a vašej koruny krásy?


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

6 komentárov

Lucia Šeptáková 23.03.19 04:50

karma
108.00

Tak tento sprej určite vyskúšam,niečo podobné potrebujem ako soľ...

  • 0
Odpovedať

Mária Maxianová 23.03.19 19:00

MM
karma
100.00

už sa teším ako si kúpim a vyskúšam ten na objem, dúfam, že nesklame, produkty NIVEA mám v obľube

  • 0
Odpovedať

Žofia Mažáriová 26.03.19 17:58

ŽM
karma
115.00

Niektorý skúsim, uvidím

  • 0
Odpovedať

Alexandra Semanová 16.07.19 19:15

AS
karma
-1.00

Nivea tvarovací sprej na vlasy Curl vyčarí neskutočne krásne kučery a bohatý účes. Je to ľahký suchý olej, ktorý tvaruje, posilňuje a zafixuje účes na dlhý čas. Nezlepuje vlasy. Má krásnu vôňu.

  • 0
Odpovedať

Alexandra Semanová 16.07.19 19:18

AS
karma
-1.00

Nivea tvarovací sprej na vlasy volume kombinuje účinky tužidla, laku na vlasy, vosku a krému v jedinom prípravku vďaka čomu vyčarí neskutočne bohatý účes plný objemu. Má krásnu vôňu. Zafixuje pripravený účes na dlhý čas.

  • 0
Odpovedať

Alexandra Semanová 16.07.19 19:22

AS
karma
-1.00

Nivea tvarovací sprej na vlasy Straight veľmi ľahko a rýchlo uhladí akýkoľvek nepoddajný účes. Zabraňuje krepateniu vlasov. Nevysušuje vlasy. Dlhodobo ich zafixuje.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní