Novinky z línie Ziaja Kozie mlieko

Novinky z línie Ziaja Kozie mlieko
 • 12.02.2015
 • Danka Šindléryová

  • Zdieľaj:
 • 2

Kozie mlieko dokáže zázraky. Oneskoruje procesy starnutia a viditeľne omladzuje suchú pokožku.

Pomáha aj alergikom a jedincom trpiacim atopickým ekzémom.

Podľa zákazníkov najobľúbenejšia línia Ziaja Kozie mlieko sa teraz rozrastá o regeneračný koncentrát na ruky, telový balzam a očný krém.

Pokožka očného okolia je mimoriadne citlivá. Je omnoho tenšia než pokožka zvyšku tváre, a tak v nej dochádza k strate vody a dehydratácii. Navyše neobsahuje takmer nijaké mazové a potné žľazy. To všetko má za následok rýchlejší vznik vrások. Aplikácia očného krému by mala byť neoddeliteľnou súčasťou večerného kozmetického rituálu.

Vyskúšajte Očný krém z línie Ziaja Kozie mlieko. Obsahuje aktívny komplex zložiek z kozieho mlieka s bohatým zložením proteínov, organických kyselín, lipidov, uhľohydrátov a vitamínov A a D. V prípravku sa nachádza aj D-pantenol, ktorý účinne upokojuje podráždenia, a vitamín E (vitamín mladosti). Očný krém Ziaja Kozie mlieko je vhodný pre suchú a citlivú pleť a zabraňuje tvorbe prvých vrások. Vyživuje a hydratuje očné okolie. Viditeľne vyhladzuje menšie vrásky a pokožke dodáva pružnosť.

Odporúčaná cena: 15 ml, 3,49 €

Ziaja novinky z línie kozie mlieko

Zdroj: Shutterstock®

Vaše ruky o vás prezradia veľa. Objavte spojenie troch znamenitých zložiek, kozieho mlieka, bambuckého masla a olivového oleja, v novom regeneračnom koncentráte na ruky z línie Ziaja Kozie mlieko. 

Prípravok obsahuje komplex zložiek z kozieho mlieka s bohatou nádielkou proteínov, organických kyselín, lipidov a uhľohydrátov. Ich vstrebávaním sa pokožka stáva pružnejšou, vláčnejšou a dokonale hydratovanou. Bambucké maslo zas obsahuje prírodné UV filtre, vitamíny A, D, E a F. Pôsobí ako antioxidant a účinne likviduje voľné radikály. Pokožku premasťuje a regeneruje. Olivový olej predstavuje zdroj vitamínu E a nenasýtených mastných kyselín. Zabraňuje nadmernej strate vody, zmäkčuje pokožku rúk a dlaní. Vytvára jemný film, ktorý chráni pred nepriaznivými vplyvmi životného prostredia.  Regeneračný koncentrát od Ziaja je navyše vhodný aj na vyrovnávanie farebných nedokonalostí pokožky a zosvetlenie kožných škvŕn.

Odporúčaná cena: 50 ml, 3,49 €

Ziaja novinky z línie kozie mlieko

Zdroj: Shutterstock®

Pokožku tela by sme mali ošetrovať rovnako často ako pokožku tváre. To, že ju pod šatami nevidieť, predsa neznamená, že si nezaslúži adekvátnu starostlivosť. Teraz môžete vyskúšať novinku, telový balzam z línie Ziaja Kozie mlieko

Prípravok je vhodný pre suchú a citlivú pokožku. Bohaté zloženie kozieho mlieka, vitamínu A a vitamínu E regeneruje pokožku, ktorej chýba elasticita. Spevňuje, vyživuje, vyhladzuje a zabraňuje pocitu drsnosti pokožky. Obsahuje aj D-pantenol, ktorý účinne upokojuje podráždenia.

Odporúčaná cena: 200 ml, 5,49 €

Ziaja novinky z línie kozie mlieko

Zdroj: Shutterstock®


  • Zdieľaj:
 • 2
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Miriama Rusinová 12.02.15 15:49

MR
karma
-1.00

kozmetiku ziaju používam a som s ňou mimoriadne spokojná :)

 • 0
Odpovedať

Ľudka Uličná 02.03.18 23:04

ĽU
karma
100.00

výborna kozmetika

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní