Predstavujeme COACH FLORAL - novú vôňu inšpirovanú čajovou ružou

Predstavujeme COACH FLORAL - novú vôňu inšpirovanú čajovou ružou

V kampani k vôni Coach Floral sa objavuje herečka Chloë Grace Moretz, obklopená lúčnymi kvetmi v jeden slnečný letný deň.

Oblečená v šatách s kvetinovou potlačou, s pritisnutou kabelkou Coach s motívom Tea Rose, ktorá sa stala inšpiráciou pre túto vôňu, stelesňuje modelka bezstarostnosť a nezávislosť ženy Coach. Snímky nafotil uznávaný módny fotograf Steven Meisel s nádychom nostalgie tak, aby zachytávali charakter typicky amerického optimizmu.

VÔŇA

Vôňu otvára spŕška citrusov s prchavým ružovým korením a žiarivou ananásovou dreňou. Srdce odhaľuje buket kvetov – čajovej ruže, jazmínu Sambac a gardénie. Po ňom nastupuje elegantný základ zložený z krémových drevín, esencie pačuli a pižma.   

„Vo vôni Coach Floral sme chceli vytvoriť pozitívnu a povzbudivú vôňu. Je inšpirovaná našou ikonickou čajovou ružou a evokuje ľahkosť nadchádzajúcej jari a leta.“  Stuart Vevers, kreatívny riaditeľ Coach

Zaujme ťa: TEST: COLLISTAR Oil Nail Lacquer Mirror Effect - lak na nechty

kompozícia vône

Zdroj: Shutterstock®

INŠPIRÁCIA

Coach Floral sa inšpiruje motívom čajovej ruže, ktorý sa objavil na kožených kabelkách a doplnkoch Coach. Motív bol predstavený v rámci kolekcie jar 2016 a je oslavou americkej remeselnej tvorby, ako aj zručností Coach. Každú sezónu teraz značka tento ženský dizajnový prvok pretvára a rozvíja.  

PYRAMÍDA TÓNOV

 • Hlava: ananásová dreň, citrusové srdce, ružové korenie
 • Srdce: čajová ruža, jazmín Sambac, gardénia
 • Základ: kryštálové pižmo, krémové dreviny, esencia pačuli z Indonézie

Parfuméri: Shyamala Maisondieu, Nadège Le Garlantezec, Nathalie Gracia-Cetto

Coach Floral 30 ml balenie

Zdroj: Shutterstock®

FLAKÓN

Oválny flakón vône je oslavou ikonického dizajnu a inšpirácie vône. Je poctou dizajnovým kódom Coach. Uzáver je odkazom na originálny zámok, ktorý Coach používa na uzatváranie kabeliek od roku 1954, kým motív koňa a koča – symbol bohatej remeselnej histórie – je vygravírovaný uprostred skleneného flakónu. Finálnou ozdobou je visiaci štítok – odkaz na štítky, zdobiace všetky kabelky Coach od 70-tych rokov - tentoraz v príznačnom tvare čajovej ruže.

BALENIE

Na dotyk príjemné balenie s motívom čajovej ruže evokuje pocit kože, ktorý je pripomienkou remeselnej tvorby Coach. Ženský dizajn balenia skrášľuje symbol koňa a koča.

Chloë Grace Moretz a Coach Floral

Zdroj: Shutterstock®

TVÁR

Výkonný tvorivý riaditeľ značky Coach, Stuart Vevers, obsadil ako tvár kampane k vôni Coach Floral herečku Chloë Grace Moretz. Moretz sa podieľala už na niekoľkých kampaniach značky a výborne stelesňuje hodnoty Coach – Američanka srdcom aj dušou, pôsobí mladistvo, moderne a autenticky, vyžaruje prirodzenú krásu a bezprostrednosť.  

„Je pre mňa poctou byť tvárou novej vône. Vône vo mne vyvolávajú množstvo spomienok a Coach Floral je pre mňa ako stvorená. Keď vám vôňa sadne, jednoducho to viete hneď.” Chloë Grace Moretz

LÍNIA

 • Parfumovaná voda 30 ml
 • Parfumovaná voda 50 ml
 • Parfumovaná voda 90 ml
 • Parfumované telové mlieko 150 ml

Novú vôňu Coach Floral nájdete v sieti FAnn parfumérii od februára 2018.


 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Zdenka Slahučková 11.03.18 00:32

ZS
karma
100.00

Zaujalo ma zloženie a krásny flakón.

 • 0
Odpovedať

Daniela Bieliková 11.03.18 07:51

DB
karma
117.00

Ovoniavala som a táto vôňa ma očarila...

 • 0
Odpovedať

Marie Gutmannová 11.03.18 22:12

MG
karma
104.00

Zaujímavé kombinácie

 • 0
Odpovedať

Ľudka Uličná 11.03.18 23:22

ĽU
karma
100.00

krásny flakon aj vôňa

 • 0
Odpovedať

Jana Uhrová 12.03.18 17:36

JU
karma
103.00

pekné balenie, už podla toho ma zaujala..

 • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní