Repetto Eau de Parfum

Repetto Eau de Parfum
  • 04.09.2014
  • Danka Šindléryová

V roku 2013 značka Repetto, známa ručne šitými balerínkami a ikonickými doplnkami pre tanečnice, otvorila novú éru svojej histórie. Verná tradícii, vďaka ktorej si vybudovala legendárnu reputáciu, vyvinula elegantnú toaletnú vodu Repetto Eau de Toilette. Okrúhly flakón s ostrými hranami pripomínajúci tornádo arabesiek odhalil očarujúcu ovocno-kvetinovú vôňu, ktorá si rýchlo získala srdcia žien.

Nová tohtoročná parfumovaná voda vyjadruje ženskosť ešte intenzívnejšie. Tak ako toaletnú vodu, aj Eau de Parfum zostavil tvorca Olivier Polge, ktorý zvýraznil väzbu medzi oboma vôňami, ale zároveň dbal aj na unikátnosť každej z nich. Kým Eau de Toilette znázorňuje pôvab tanečníčky, eleganciu jej prítomnosti, pastelovo ružovú farbu balerín a ladný pohyb, nová Eau de Parfum sa inšpiruje galavečerom a stupňovaním emócií primabaleríny tesne pred začiatkom jej vystúpenia.

Olivier Polge ponechal vôni citlivú dušu jej originálu vo forme rafinovanosti, elegancie a modernosti ruže zjemnenej vanilkovými strukmi, osvieženej lahodnou hruškou a harmóniou čerešňových kvetov. Vo vrchných tónoch parfumovanej vody nahradzuje tóny hrušky ešte šťavnatejšia slivka. V srdci rezonuje pudrový efekt čerešňových kvetov, ktoré prispievajú k zamatovému, temer mandľovému charakteru. Lupienok po lupienku sa odhaľuje ruža a jej vôňu ozvláštňuje kvet pomarančovníka. Tóny základu radia Eau de Parfum k orientálnym vôňam. K rafinovaným tónom pačuli zapracoval Olivier Polge ambrový elixír, ktorý dodal zmesi návykový, bezprostredný charakter. Elixír naplňuje vôňu nezvyčajnou intenzitou vďaka prídavku vanilky.

Repetto Eau de Parfum

Zdroj: Shutterstock®


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Miriama Rusinová 09.09.14 14:04

MR
karma
-1.00

krásny flakón :) vhodný ako darček :)

  • 0
Odpovedať

Radoslava Sonogová 10.09.14 00:03

RS
karma
-1.00

vanilková vôňa je naj

  • 0
Odpovedať

Dorotka Fuchsová 14.09.14 22:16

DF
karma
-1.00

Krása.

  • 0
Odpovedať

Ľudka Uličná 07.03.18 18:09

ĽU
karma
100.00

pekný flakon aj vôňa

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní