REVLON: DEKORATÍVKA, KTORÁ MÁ ŠTÝL

REVLON: DEKORATÍVKA, KTORÁ MÁ ŠTÝL
 • 04.09.2015
 • PR článok

V roku 1932 bratia Charles a Joseph Revson spolu s chemikom CR Lachmanom navždy zmenili kozmetický priemysel. Revlon odštartoval svoju úspešnú dráhu uvedením jediného produktu: revolučného laku na nechty vo farbách iných ako červená.
 
Čoskoro sa intenzívne pestré odtiene objavili na nechtoch žien všade, kam ste sa pozreli – vrátane titulky prestížneho časopisu Vogue.
 
 
 
50-te roky
 
Lesklé stránky dámskych magazínov obsadila jedna z najväčších kozmetických kampaní všetkých čias: Revlon uviedol kolekciu rúžov a lakov na nechty Revlon Fire & IceTM. V dobe, kedy v spoločnosti dominovali ideály v podobe zahraničných krások, ako Brigitte Bardot a Ingrid Bergman, Revlon postavil svoju kampaň na neznámej americkej žene, rovnako očarujúcej a pôvabnej v každodennom živote ako ktorákoľvek zo slávnych herečiek na striebornom plátne. Kampaň Revlon Fire & IceTM zožala taký úspech, že si ju Revlon pripomenul v roku 2010 znovu uvedením limitovanej série rúžov a lakov. Legenda ožila na vizuáli v hlavnej úlohe s Jessicou Biel.
 
revlon dekoratívna kozmetika

Zdroj: Shutterstock®

60-te roky

Hlavnou úlohou Revlonu sa stalo predstaviť „americký look“ zvyšku sveta prostredníctvom reklamných vizuálov s americkými modelkami. 70-te roky Nová, vzrastajúca vlna feminizmu povzbudila Revlon k vývoju nových produktov ako odrazu ženského progresu. Značka zaradila do svojej ponuky makeupy a prípravky na skrášlenie očí. V roku 1973 značka oznámila uvedenie prvej vône: vône Charlie majú aj 40 rokov od svojho predstavenia množstvo priaznivcov v radoch žien všetkých vekových skupín. 80-te roky Obdobie charakterizuje prechod z luxusných obchodných domov do parfumérií a drogérií. Značka si za cieľ stanovila priblížiť sa čo najväčšiemu počtu žien a pre tento účel do svojich kampaní obsadila najnezabudnuteľnejšie ženy sveta: Claudiu Schiff er, Cindy Crawford a Christy Turlington.

revlon dekoratívna kozmetika

Zdroj: Shutterstock®

70-te roky


Nová, vzrastajúca vlna feminizmu povzbudila Revlon k vývoju nových produktov ako odrazu ženského progresu. Značka zaradila do svojej ponuky makeupy a prípravky na skrášlenie očí. V roku 1973 značka oznámila uvedenie

prvej vône: vône Charlie majú aj 40 rokov od svojho predstavenia množstvo priaznivcov v radoch žien všetkých vekových skupín.

revlon dekoratívna kozmetika

Zdroj: Shutterstock®


80-te roky


Obdobie charakterizuje prechod z luxusných obchodných domov do parfumérií a drogérií. Značka si za cieľ stanovila priblížiť sa čo najväčšiemu počtu žien a pre tento účel do svojich kampaní obsadila najnezabudnuteľnejšie ženy sveta: Claudiu Schiff er, Cindy Crawford a Christy Turlington.

revlon dekoratívna kozmetika

Zdroj: Shutterstock®

90-te roky

Debut kolekcie ColorstayTM, ktorej tvárou sa stala úspešná Halle Berry. Kolekcia sa čoskoro stala najpredávanejšou líniou dlhotrvajúcich prípravkov v USA a túto pozíciu si drží doposiaľ.

revlon dekoratívna kozmetika

Zdroj: Shutterstock®

2000


Prelom tisícročí priniesol Revlonu nové inšpirácie. Jednou z nich sa stala uznávaná svetoznáma maskérka Gucci Westman, ktorá sa v roku 2008 ujala funkcie celosvetovej umeleckej riaditeľky Revlonu a vyniesla značku na piedestál trendov i módy. Na tejto významnej pozícii zotrvala do apríla tohto roku. V roku 2011 sa k značke pripojili nové tváre, talentované fi lmové hviezdy Emma Stone a Olivia Wilde, ktoré sa stali novými veľvyslankyňami značky.

revlon dekoratívna kozmetika

Zdroj: Shutterstock®

2015

A je tu rok 2015 a konečne sa týmto úžasným produktom môžeme tešiť a u nás na Slovensku. Postupne ich nájdete v celej sieti Fann parfumérie a bude si naozaj z čoho vyberať. Nádherné farby očarili aj nás a už teraz sa tešíme, ako vám postupne budeme prinášať naše recenzie týchto produktov... Baby, je sa na čo tešiť! :)


 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

10 komentárov

Gabriela Vrabľová 04.09.15 15:04

GV
karma
85.00

túto značku kozmetiky veru nepoznám

 • 0
Odpovedať

Alena Cabakova 04.09.15 16:05

karma
86.00

Naozaj, je sa na čo tešiť, pár kúskov som už vyskúšala a som nadšená :) Vlastne tie čo sú na úvodnej fotke :))

 • 0
Odpovedať

Iveta Ondáková 04.09.15 17:40

IO
karma
96.00

Juj kozmetika vyzerá fantasticky, určite vyskúšam, zrejme je už aj overená časom :)

 • 0
Odpovedať

Patrícia Debnárová 04.09.15 20:52

PD
karma
-1.00

Tak o tejto kozmetike som počula samé chváli tak sa velmi teším ze ju budem mocť vyskúšať.

 • 0
Odpovedať

Nikoleta Sághyová 04.09.15 23:07

NS
karma
-1.00

Make-up mam tiez odskusany :)

 • 0
Odpovedať

Júlia Bebjaková 05.09.15 22:14

JB
karma
-1.00

Od Revlonu mam jeden ruz a je vyborny!

 • 0
Odpovedať

Lenka Kantorova 06.09.15 12:44

LK
karma
-1.00

Z revlonu mám make up colorstay je super.este sa chystam na ten photoready :-)

 • 0
Odpovedať

Martina Zahoranová 08.09.15 08:33

MZ
karma
92.00

krásna a určite veľmi kvalitná kozmetika

 • 0
Odpovedať

Erika Špacírová 08.09.15 16:28

karma
93.00

ešte som neskúšala žiadny výrobok tejto značky

 • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 21.09.15 14:39

MR
karma
-1.00

tie fotky sú úžasné :)

 • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní