Roberto Cavalli Just Cavalli

Roberto Cavalli Just Cavalli

  • Zdieľaj:
 • 3

Just Cavalli pre ňu je sexy a provokatívna nová vôňa od Roberto Cavalli. Volanie divokej prírody nesúce sa cez panorámu mesta. Mladistvá a pulzujúca, zmyselná a zábavná vôňa. Dokonalý odraz celého sveta Just Cavalli.

 

Láska na prvé zahryznutie

Zvodná vôňa vznášajúca sa vzduchom. Nevedome povedomá. Úplné prepojenie. Nie je možné si ju nevšimnúť, nieto ju ignorovať. Ako uhryznutie lásky. Pulz sa zrýchľuje. Je to jednoducho žiadostivosť, jednoducho túžba, jednoducho Cavalli. Lov začína …

 

Jednoducho voľná

 

Roberto Cavalli Just Cavalli

Žena Just Cavalli sa nebojí byť sama sebou. Je si plne vedomá svojej zmyselnosti. Je to hravá pokušiteľka, ktorá rada dráždi a provokuje. Užíva si flirtovaním aj pocit byť zvádzaná. Baví sa vzrušením z lovu. Je odvážna a voľná, je to osobnosť, priekopník, ktorý sa nebojí chytiť každý okamih.

 

 

Jednoducho hra

Just Cavalli je viac ako len parfum. Predstavuje postoj, spôsob života. Jeho znamením je Just Cavalli uhryznutie, výrazný symbol spolupatričnosti. Používanie vône Just Cavalli je rituál, zasvätenie do nového mestského kmeňa. Znamenie osudu. Prepája bytosti, ktoré boli predurčené k tomu aby boli spojené na celú večnosť. Byť jediní svojho druhu.

 

Jednoducho žiadostivosť

Vôňu Just Cavalli stvorili majstri parfumér Nathalie Lorson a Fabrice Pellegrino zo spoločnosti Firmenich. Je to krémová sexy kvetinová kompozícia. Otvára sa oslňujúcimi hornými tónmi z neroli, esenciálneho oleja extrahovaného z kvetov horského pomarančovníka. Nasledujú príťažlivé tóny v srdci zo vzácneho tahitského tiaré. Tento lákavý kvetinový mix zakončujú krémové akordy palisandrového dreva, ktorý dodáva silu a vznešenosť. Svieža, intenzívna a príťažlivá, Just Cavalli je vôňa mladosti a zvodnosti.

 

 

Roberto Cavalli Just Cavalli

 

Stačí sa dotknúť

Flakón bol navrhnutý tak, aby vyvolával ženskosť a zmyselnosť. Je vyrobený z ružového skla a zlatého kovu. Fascinujúci kontrast medzi týmito materiálmi je príjemný pre oko ako aj na dotyk. Ružový prsteň okolo hrdla evokujúci svojim vzorom kožu pytóna sa hravo vlní okolo uzáveru flakóna ako pripomienka zvieracieho inštinktu, ktorý môže byt uvoľnený. Vrchol uzáveru je označený ikonickým uhryznutím Just Cavalli. Škatuľka dokonale dopĺňa pútavý flakón. Jej šupinatá štruktúra značí zmyselnosť a pokušenie. Rovnaká ako skutočná koža je jej povrch mäkký na dotyk. Odrážajúc vzhľad flakónu, škatuľka je umocnená zlatou metalickou hornou časti. Meno parfumu je zvýraznené písmom v ružovej farbe a vo farbe kože pytóna. Tento pozoruhodný vzhľad pôsobí odvážne.

 

     

 

 


  • Zdieľaj:
 • 3
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Marta Hollá 14.03.13 13:40

MH
karma
90.00

Jednoducho úžasná vôňa. Naozaj okúzlujúca...

 • 0
Odpovedať

Jana Komadová 15.08.14 21:19

JK
karma
100.00

flakón je zaujímavý a podla toho čo píšete vôňa je krásná niečo pre dcéru

 • 0
Odpovedať

Ľudka Uličná 26.03.18 10:30

ĽU
karma
100.00

pekný flakon aj vôňa

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Jednoduchá mixovaná kalerábová polievka s mrkvou
Polievky

Jednoduchá mixovaná kalerábová polievka s mrkvou

 • 8
 • 07.10.2021
Smoothie pre deti: Tejto ovocnej bombe neodolá žiadne dieťa
Nápoje

Smoothie pre deti: Tejto ovocnej bombe neodolá žiadne dieťa

 • 3
 • 14.08.2021
Klasický vajíčkový šalát s kyslou uhorkou a horčicou
Raňajky

Klasický vajíčkový šalát s kyslou uhorkou a horčicou

 • 7
 • 08.11.2021
TOPlist