Rochas Paris Mademoiselle Rochas: Nová, dynamická a kvetinová vôňa

Rochas Paris Mademoiselle Rochas: Nová, dynamická a kvetinová vôňa

Mademoiselle Rochas je späť a je ešte viac hravá, ako kedykoľvek predtým. Naša mladá Parížanka odhaľuje, s príchodom nového rána, viac šarmu a nezbednosti. Držiac sa za ramená s jej najlepšou priateľkou, túla sa najkrajšími uličkami Paríža v hľadaní toho, po čom práve najviac túži: minisukne, kabelky alebo páru balerínok. Inštinktívne kombinuje štýlové a bežné doplnky zo svojho šatníka.  

Plná vitality a spontánnosti, vyžaruje pozitívnu energiu, ktorá očaruje chlapcov aj dievčatá. Nikdy nepôsobí snobsky, naopak, ľudí vo svojom okolí rada spája. Miluje pocit byť obklopená priateľmi na nikdy nekončiacich párty a zachytávať to naj z nich na sociálnych sieťach. A práve z týchto vzácnych priateľstiev čerpá energiu a nové túžby. Snaží sa byť múdra a zábavná, nasleduje vlastné sny, avšak nohami zostáva na zemi.  

Neprehliadni: TEST: Zahrej sa s Bronx Colors Nail Laquer Ibiza Sunset

dámska kvetinová vôňa

Zdroj: Shutterstock®

„Frenchic“ – nielen unikátny podpis

Parfumovaná voda Mademoiselle Rochas predstavila „Frenchic“ – typickú francúzsku eleganciu, stelesnenú slečnou Rochas. V tejto novej, dynamickej a osviežujúcej kapitole príbehu, evokuje hravé ružové vyjadrenie ešte viac zábavy, pôvabu a veselosti.

Pre vyjadrenie tejto nálady trojica parfumérok interpretovala vôňu prostredníctvom pižmových, sviežich a kvetinových tónov, inšpirovaných vzdušnými šatami Rochas. Výsledkom je šik a príťažlivá toaletná voda, ktorá je oslavou mladosti a veselej nálady. 

 • Vôňu otvára výbuch smiechu: ružové korenie, lístky fialky a čierne ríbezle, v šťavnatom koktejle, napovedajúcom o zvodnosti.
 • Jemnosť a vzdušnosť je v srdci vyjadrená buketom bielych kvetov, lupienkami zamatovej ruže, miešajúcich sa so slnečnou zmyselnosťou jazmínu a energickou sviežosťou zemolezu.  
 • Posilnením zvodnej stránky vône je kombinácia cédra, živice a bieleho pižma, vytvárajúca diskrétnu a prirodzene zmyselnú stopu.  
dámska toaletná voda

Zdroj: Shutterstock®

Hravá, spontánna Parížanka

Hviezdou novej reklamnej kampane je herečka Noémie Schmidt ako perfektné stelesnenie mladej Parížanky, s úprimným a nezbedným vzhľadom. Obklopená partiou najlepších kamarátok, užíva si posedenie na terase. Miluje život a jedinečné okamihy, naplnené smiechom a dlhými rozhovormi.

Jej úsmev je rozveseľujúci, jej prirodzená elegancia a veľkodušnosť sú očarujúce. Túto radosť zo života úžasne vyjadruje toaletná voda – žiarivá a vzrušujúca ako prísľub šťastia.

Dokonalo ženský flakón

Flakón toaletnej vody si zachováva krivky originálnej vône, jeho povrch zdobia tenké prúžky, obľúbený motív módneho domu. Cez číre sklo preniká jemne ružová tekutina, evokujúca ovocné tóny vône. Hrdlo flakónu zdobí fuksiová stužka, evokujúca šatku, ktorá je nevyhnutným doplnkom parížskych žien.

Štruktúrovaný povrch vonkajšieho balenia v rafinovanej bielej farbe vyvoláva príjemný kontrast s fuksiovou farbou označenia. Svieža a hravá kombinácia farieb vyjadruje vitálnu povahu slečny Rochas.

Línia

 • Toaletná voda 30 ml
 • Toaletná voda 50 ml
 • Toaletná voda 90 ml

Novú vôňu Rochas Mademoiselle Rochas nájdete v predaji vo FAnn parfumérii.


 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

7 komentárov

Ľubica Šťastná 05.10.18 08:08

ĽŠ
karma
100.00

Krásna vôňa s typickou francúzskou eleganciou, stelesnená slečnou Rochas.

 • 0
Odpovedať

Monika Filípková 05.10.18 09:39

MF
karma
105.00

Podľa obrázka mi príde táto vôňa taká dievčenská, ale aj podľa popisu. Možno by sa hodila mojej dcére, vyskúšame.

 • 0
Odpovedať

Mária Liščinská 05.10.18 12:22

karma
132.00

Kvetinovo-ovocné vône mám úplne najradšej. Konkrétne v tejto sú v základe a vrchných tónoch podmanivé lístky fialky a čierne ríbezle. Srdce je tvorené z jazmínu, lupienok ruže, zemolezu (ktorý je vo svete parfémov ojedinelý a jedinečný) , cédra, živice a zmyselného bieleho pižma. Ideálna vôňa na jeseň ale aj na jar. Odporúčam (a to nehovorím ako odborný znalec v tejto brandži) :)) len ako amatérka.

 • 0
Odpovedať

Daniela Bieliková 06.10.18 08:51

DB
karma
117.00

podľa popisu pekná vôňa i flakón sa mi páči...

 • 0
Odpovedať

Ľudka Uličná 06.10.18 18:14

ĽU
karma
100.00

pekný flakon aj vôňa

 • 0
Odpovedať

Marianna Rajniaková 09.10.18 18:28

MR
karma
109.00

elegantný flakónik, určite aj vôňa je príjemná..

 • 0
Odpovedať

Darina Božiková 05.11.18 11:02

DB
karma
114.00

je to úžasná vôňa vhodná pre ženy,ktoré milujú smiech,majú radosť zo života a všetkého krásneho na svete.vďaka Vám za to,že túto úžasnú vôňu môžem vlastniť.

 • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní