SIGNORINA RIBELLE: Dámska vôňa, ktorá vyzdvihne nebojácnu stránku

SIGNORINA RIBELLE: Dámska vôňa, ktorá vyzdvihne nebojácnu stránku

Mladá a odhodlaná, divá a dobrotivá, nezávislá, no romantická: Signorina Ribelle odráža paradoxy zakorenené v reálnom živote modernej mladej ženy. Je hrdinkou, ktorá inšpirovala najnovší voňavý príbeh Salvatore Ferragamo.   

Odhodlaná žiť svoj život naplno, oslavuje jedinečnosť vlastnej osoby, necháva vyniknúť svoje kvality a rozhoduje o strávení každého dňa jej života. Odhaľuje svetu svoju neskrotnú pozitívnu energiu, premieňa bežné okamihy na výnimočné spomienky a delí sa o ne so svojimi priateľmi v živote aj na sociálnych sieťach.

Svoju silu a sebavedomie využíva na to, aby povzbudila iné ženy, zatiaľ čo svoju rozhodnosť a nezávislosť premieňa na čerstvú charizmu, očarujúcu ženskosť a príznačný taliansky štýl. Či už si vychutnáva espresso, alebo jazdu na vespe s priateľmi, narušuje rutinu jednoduchými veselými činmi, ktoré sa menia na spomienky a zanechávajú stopu na tých, ktorí ju obklopujú. 

Signorina Ribelle je nebojácna verzia vašej osobnosti.

Neprehliadni: Cara Mia Ti Bacio: Aigner Parfums píše ďalšiu kapitolu príbehu lásky

kvetinovo-orientálna vôňa

Zdroj: FAnn

VÔŇA

Ohromnú vnútornú silu ženy Signorina Ribelle vyjadruje neodolateľná vôňa povyšujúca bežné vonné tóny na prekvapivé zmesi. Vôňu otvára ovocná kombinácia mandarínky a červenej hrušky okorenená ružovým korením, po ktorej nastupuje explózia bielych kvetov vrátane tiaré, neroli a špeciálne navrhnutej, delikátnej molekuly ylang-ylangu. Ženskému kvetinovému srdcu vytvára protiklad elegantný drevitý základ zložený z hlbokého santalu a čerstvého pižma, obohateného o nečakané gurmánske tóny talianskej vanilkovej zmrzliny a exotického kokosového mlieka.  

 • Rodina vôní: kvetinovo-orientálna
 • Hlava: mandarínka, červená hruška, ružové korenie
 • Srdce: kvietky tiaré, ylang-ylang, jazmín Sambac
 • Základ: kokosové mlieko, santalové drevo, vanilková zmrzlina
 • Parfumér: Sophie Labbé

FLAKÓN

Vôňa sa predstavuje v ikonickom obdĺžnikovom flakóne vo výraznom fuksiovom odtieni. Zdobí ju tradičná Vara mašľa v rozstrapkanom prevedení evokujúcom trúfalosť novej ženy Signorina.  

LÍNIA

 • Parfumovaná voda 30 ml
 • Parfumovaná voda 50 ml
 • Parfumovaná voda 100 ml
dámska vôňa Signorina Ribelle

Zdroj: FAnn

REKLAMNÁ KAMPAŇ

V harmónii s konceptom mozaiky osôb, ktorý nedávno predstavili kolekcie módneho domu Salvatore Ferragamo, mediálna kampaň k novej vôni odráža rad talentov rôznych generácií v typicky talianskom prostredí.

Pod réžoiou Gordona Von Steinera sa ako tvár novej vône Signorina Ribelle predstavuje americká modelka Cara Taylor. Ako tváre klasickej vône Signorina Eau de Parfum a tajomnej Signorina Misteriosa ju sprevádzajú kórejsko-americká modelka DJ Soo Joo Park a Hiandra Martinez z Dominikánskej republiky.

 • Režisér kampane: Gordon Von Steiner
 • Tváre: Cara Taylor, Soo Joo Park, Hiandra Martinez
 • Uvedenie kampane: september 2019
Kolekcia Signorina

Zdroj: FAnn

O KOLEKCII VÔNÍ SIGNORINA

Kolekcia Signorina je oslavou rozmanitosti ženského charakteru. S každou kapitolou predstavuje značka sofistikovanú vôňu vyzdvihujúcu pestré vlastnosti žien. Bez ohľadu na to, či ste viac rebelka, romantička, alebo tajomná žena, vône Signorina dokážu posilniť vaše výrazné stránky a odhaliť zvodnosť vašej osobnosti.

Kolekcia je ódou pre ženy a ženské priateľstvá, ktoré povzbudzujú silu, podporu a pocity šťastia. Symbolom ženského priateľstva je práve ikonická Vara mašľa zdobiaca flakóny v ružovom, čiernom a fuksiovom odtieni. Kolekcia nie je určená na to, aby v ženách utužovala sny a ideály, ale na to, aby odrážala ich pravý charakter a stáva sa poctou rozdielov, ktoré robia každú ženu Signorina jedinečnou a nezastaviteľnou.

Novú vôňu Signorina Ribelle nájdete v sieti FAnn parfumérií.


 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Mária Maxianová 10.11.19 15:37

MM
karma
100.00

určite krásna vôňa

 • 0
Odpovedať

Martina Zahoranová 10.11.19 18:54

MZ
karma
109.00

krásny flakónik a myslím si že aj vôňa je super už som mala "Signorinu" jej predchodkyňu :-)

 • 0
Odpovedať

Ľudka Uličná 18.11.19 17:18

ĽU
karma
100.00

pekný flakon aj vôňa

 • 0
Odpovedať

Katarína Šugar 22.11.19 20:52

karma
108.00

vonia pekne, zaujimavo, rovnako aj prva Signorina je super

 • 0
Odpovedať

Alexandra Semanová 03.02.20 17:31

AS
karma
-1.00

Značka Salvatore Ferragamo je zárukou kvalitných a úžasných parfumov.

 • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní