Špeciálna edícia Rexona Men Lotus F1

Špeciálna edícia Rexona Men Lotus F1
  • 02.11.2013
  • PR článok

V roku 2012 sa Rexona Men stala sponzorom tímu Lotus F1® Team.

Netrvalo dlho a značka prišla aj na slovenský trh so špeciálnou edíciou pánskych antiperspirantov nadväzujúcou práve na toto sponzorstvo - Rexona Men Lotus F1® Team.

Značka Rexona Men prišla aj na slovenský trh so špeciálnou edíciou antiperspirantov Rexona Men Lotus F1® Team. Nové antiperspiranty sú inšpirované dynamickým designom áut F1.

Obľúbená značka pánskych antiperspirantov Rexona Men prišla so špeciálnou edíciou Rexona Men Lotus F1® Team. Antiperspirant edície je tým pravým doplnkom každého sebavedomého muža, ktorý sa nebojí púšťať sa odvážne a naplno do víťazného boja. Rexona Men Lotus F1 bola vyvinutá pri príležitosti tri roky trvajúceho sponzorstva Lotus F1® Team značkou Rexona Men. 

rexona sure men lotus f1 team

Zdroj: Shutterstock®

Spojenie značiek Lotus F1® Team a Rexona Men je založené nielen na báze sponzorstva, ale aj na základných vlastnostiach, ktoré sú pre obe značky príznačné: vedúce postavenie vo vyvíjaní nových technológií, inovatívnosť, vášeň, ambície. Spájajú ich aj rovnaké typy fanúšikov a spotrebiteľov. Formula 1 ako aj Rexona Men Lotus F1® Team sú určené najmä pre mužov, ktorí neustále posúvajú hranice svojich možností, ktorí chcú žiť naplno, radšej kráčajú o krok vpred, ako by sa mali vrátiť o krok späť. 

rexona men lotus f1 team

Zdroj: Shutterstock®

Pre mužov, ktorí jednoducho žijú a dýchajú preto, aby vždy dokázali, urobili, prežili viac. Takýto štýl života si vyžaduje okrem iného aj antiperspirant, ktorý pomôže zvládať nepredvídateľné situácie, aktívne životné tempo a ktorý v týchto situáciách nezradí. Rexona Men Lotus F1® Team poskytuje ochranu aj v tých najvypätejších momentoch, a to v dvoch druhoch balenia - sprej a tuhý antiperspirant dezodorant.

Nezáväzná odporúčaná spotrebiteľská cena = 2,79 EUR. 


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Blažena Sádovská 18.01.14 15:05

BS
karma
100.00

S touto novinkou od Rexony pre pánov som sa ešte nestretla...

  • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 20.08.14 08:21

MR
karma
-1.00

opäť skvelá novinka pre pánov.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní