Super Detox Treatment: (Ne)obyčajné mydlo na rôzne problémy s pleťou

Super Detox Treatment: (Ne)obyčajné mydlo na rôzne problémy s pleťou

So všetkými tými novými trendmi a inováciami v oblasti krásy je nesmierne prekvapujúce, že nás častokrát doslova zaskočia nové, ktoré prosperujú a získavajú si pozornosť. A najmä čo sa týka starostlivosti o pleť, môžeme hovoriť o výdobytkoch, ktoré sú natoľko jedinečné, že ich chceme vyskúšať. Podobne to je aj v prípade mydla na tvár. Aj keď mydlo ako také poznáme už nejaký ten piatok.

Naše staré mamy ich využívali na pranie a dokonca na umývanie pokožky celého tela. Aj v dnešnej dobe, kedy poznáme sprchovacie gély, sa nájdu takí ľudia, ktorí dávajú prednosť práve tuhým mydlám. Aj keď sa kedysi hovorievalo, že na pleť mydlo nepatrí, dnes nájdeme na internete množstvo tipov na mydlá, ktoré dokážu vyriešiť problémy s pleťou. Napríklad také jadrové mydlo, ktoré je určené na pranie, mnohí označujú za ten najlepší produkt proti akné. No kde je pravda? Namiesto experimentovania vsaďte skôr na klasiku, ktorou je detoxikačné mydlo overené kozmetičkami.

Pozri tiež: Priyanka Chopra: 5 vecí, ktoré by sme sa mali od nej naučiť

detoxikačné pleťové ošetrenie

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Super Detox Treatment

Kozmetické detoxikačné ošetrenie zabezpečuje hĺbkové čistenie pleti s obsahom čistého bio-aktívneho rastlinného uhlia. Toto supermoderné ošetrenie pomôže vašej pokožke dýchať.

V dnešnej dobe sa každý obyvateľ mesta stretáva s množstvom negatívnych faktorov, ktoré pôsobia na pleť. Nájsť čo i len kúsok čistého ovzdušia v priemyselnom meste je nemožné. Práve preto na pleť pôsobí smog, prach, dym a ďalšie mnohé jedy, ktoré na pleti upchávajú póry a prispievajú ku vzniku rôznych kožných problémov. Avšak detoxikačné mydlo Mavex – detoxikačná starostlivosť obsahuje čisté rastlinné aktívne drevené uhlie, ktoré čistí pokožku od škodlivých látok a prispieva tak k zmierneniu, respektíve zamedzeniu vzniku agresívnych reakcií na pokožke.  

Aj keď sa na prvý pohľad javí, že ide o mydlo, v skutočnosti tento Super Detox Treatment nepredstavuje mydlo a pri jeho použití nedochádza k procesu zamydlenia!

ako na detox pleti

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk

Čo superdetox ošetrenie obsahuje?

V prvom rade je to silná koncentrácia prírodných látok, ktoré navracajú pokožke jej jas, spomaľujú starnutie, čím predchádzajú rýchlej strate mladosti. Okrem vyššie spomínaného aktívneho uhlia sú v tomto produkte obsiahnuté výťažky z lopúcha, levandule, púpavy, skorocelu, maku, artičokov a ruže, ktoré v spoločnej synergii prispievajú k zmierneniu tvorby kožného mazu, pokožku upokojujú a účinne z nej odstraňujú nečistoty.

Pre koho je ošetrenie určené?

Pre každého, komu nie je jeho pleť ľahostajná! Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti bez rozdielu. Najviac však z neho vyťažia tí, ktorých pleť je intoxikovaná, má sivý nádych, je dehydrovaná, napnutá a potrebuje dodať energiu. Je vhodné pre dámy, ale aj pre pánov. Super detoxikačné ošetrenie je takisto vhodné na ošetrenie aknóznej pleti, pokožky s ekzémom alebo lupienkou.  

Detox, prechádzanie starnutiu a návrat prirodzeného vzhľadu a krásy – to všetko získate so Super Detox Treatment. Ak vás tento produkt zaujal, tak viac informácií získate na e-shope femine.sk, ktorý je výhradným dovozcom tejto švajčiarskej kozmetiky.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Ľubica Šťastná 27.10.19 07:16

ĽŠ
karma
100.00

Zaujímavé mydielko! U našej babičky mydlo nesmelo chýbať na rôzne účely.

  • 0
Odpovedať

Lucia Šeptáková 27.10.19 10:41

karma
110.00

Mám rada takéto netradičné mydlá a verím ich účinkom.

  • 0
Odpovedať

Mária Maxianová 27.10.19 17:44

MM
karma
100.00

určite by som ho mala vyskúšať

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní