Synchro - vyvažujúci regeneračný krém od spoločnosti GERnétic

Synchro - vyvažujúci regeneračný krém od spoločnosti GERnétic

SYNCHRO je výsledkom dlhoročného vývoja a klinického testovania. Jeho vysoká účinnosť je daná špecifickou biotechnológiou, používanou pri jeho výrobe. Krém obsahuje aktívne výťažky, ktoré zohrávajú značnú úlohu pri obnove fyziologickej rovnováhy kože a zlepšení stavu pokožky. Redukuje a vyhladzuje vrásky, zjemňuje, vypína, dopĺňa potrebné výživné zložky do kožných buniek, spomaľuje ich odvýživovanie. Rýchlo zlepšuje celkový stav pleti.

Pri poranení pokožky podporuje granuláciu a epitelizáciu tkaniva. Klinické štúdie preukázali jeho vysokú účinnosť pri redukcii jaziev po chirurgickom zákroku alebo po inom mechanickom či chemickom poškodení kože. Výrazné účinky boli zaznamenané aj po ošetrení pokožky poškodenej popálením, zápalom, striami.

SYNCHRO je prípravok v službách krásy, ale predovšetkým zdravia

SYNCHRO má široké možnosti využitia pri ošetrovaní tváre aj tela. Slúži na hlbokú regeneráciu, na potlačenie alebo vyriešenie rôznych kožných problémov, pomáha zvyšovať celkovú imunitu a obranyschopnosť organizmu.

Bude vás zaujímať: Crème Spéciale Peaux Mixtes Et Grasses - špeciálny krém pre mastnú a zmiešanú pleť

Synchro - vyvažujúci regeneračný krém

Zdroj: Shutterstock®

SYNCHRO A JEHO VYUŽITIE

Synchro - nočný krém - vyrovnávací regeneračný nočný krém výrazne mastnej konzistencie

Na domácu starostlivosť je vhodný ako prvý regeneračný krém na vyváženie funkcií kože, doplnenie všetkých základných výživných látok predovšetkým do epidermis. Doplnenie výživných látok spomaľuje odvýživovanie buniek vo vrchnej vrstve kože, pokožka si dlhšie zachováva svieži vzhľad, jemné vrásky sa postupne vyhladia.

Použitie: po aplikácii všetkých špecifických prípravkov naneste každý večer na pokožku dekoltu, krku, tváre vrátane ušných lalokov.

Odporúčame prečítať: Beauty poradňa GERnétic: Ošetrenie problematickej pleti

Synchro - vyvažujúci regeneračný krém

Zdroj: Shutterstock®

Synchro - krém pre suchú pokožku

Vďaka svojej konzistencii (základ tvoria ušľachtilé oleje zo sladkých mandlí, nechtíka záhradného, sóje), vyvažuje hydrolipidový film, zlepšuje súdržnosť kožných buniek, zabraňuje dehydratácii kože. Znižuje citlivosť pokožky.

Použitie: po aplikácii všetkých špecifických prípravkov naneste každý večer na pokožku dekoltu, krku, tváre vrátane ušných lalokov. Veľmi malé množstvo neneste aj pri rannom ošetrení pleti a potom aplikujte denný krém.

Odporúčame prečítať: Gel Contour Yeux - ochranný a liftingový gél na očné okolie

Synchro - vyvažujúci regeneračný krém

Zdroj: Shutterstock®

Synchro - zlepšenie stavu atopického ekzému

Pokožka má pri tomto ochorení poruchu bariérovej funkcie kože. Reaguje mimoriadnym a nezvyčajným spôsobom. Koža je suchá, chýba jej schopnosť zadržiavať vodu, tvoria sa drobné trhlinky, cez ktoré ľahko prenikajú dráždivé látky. Základom liečby je premazávanie a zvláčňovanie kože. Synchro je ideálny krém, ktorý zabezpečí stabilizáciu štruktúry pokožky, chráni kožu pred vysychaním a svrbením. Vďaka protizápalovým účinkom pomáha pokožku upokojovať.

Použitie: malé množstvo krému nanášame niekoľkokrát denne na ložiská ekzému, prípadne aj na celé telo.

Poznámka: U detí krém skúšame 3-5 dní na malej ploche, a ak si overíme jeho dobrú znášanlivosť, môžeme ošetrovať celé telo.

Odporúčame prečítať: Sels De Bain – soľ do kúpeľa s esenciálnymi olejmi

Synchro - vyvažujúci regeneračný krém

Zdroj: Shutterstock®

Synchro - riešenie akné

Spolu s maskou Immuno tvorí krém Synchro základ pri odstraňovaní zápalových procesov. Vytvorením zmesi Immuno+Synchro (v pomere 1:1) zabránime vytváraniu jaziev. Intenzívny protizápalový, upokojujúci a regeneračný charakter tejto zmesi pomáha rýchlo odstraňovať problémy.

Použitie: po dôkladnom očistení pokožky a aplikácii všetkých špecifických prípravkov naneste ráno a večer zmes v malom množstve na celú tvár, prípadne aj dekolt a krk.

Synchro - jazvy, strie

Aktívne látky obsiahnuté v produkte podporujú a skvalitňujú granuláciu a epitelizáciu na poškodenej pokožke. Krém dopĺňa výživné látky do buniek, ktoré zlepšujú ich funkciu, podporujú tvorbu kolagénu a elastínu, urýchľujú novotvorbu cievnej siete, zabezpečujú vláčnosť poškodenej koži. Pri pravidelnom používaní je výsledná jazva oveľa menej viditeľná. Veľmi dobré výsledky je možné dosiahnuť pri regenerácii zjazvenej pleti po akné.

Použitie: nanášame na jazvu malé množstvo minimálne 2krát denne.

Synchro - plastické operácie a invazívne kozmetické zásahy

Mesiac pred plánovaným zákrokom odporúčame aplikovať krém Synchro na partie, kde bude pokožka narušená. Koža sa bude lepšie, rýchlejšie a kvalitnejšie hojiť.

Odporúčame prečítať: Beauty poradňa GERnétic: Starostlivosť o pokožku očného okolia

Synchro - vyvažujúci regeneračný krém

Zdroj: Shutterstock®

Synchro - lupienka

Prejavy lupienky na koži sú veľmi nepríjemné. Odporučte problematické partie, kde dochádza k tvorbe šupín, ošetrovať 2-3krát denne malým množstvom krému Synchro. Problém sa postupne zmenší, na pokožke sa nebudú tvoriť šupiny.

Poznámka: Na začiatku sa môže zdať, že krém má skôr negatívny účinok. Je to prechodná fáza, ktorá postupne ustúpi.

Synchro - zníženie precitlivenosti pokožky

Pravidelná denná aplikácia malého množstva krému Synchro postupne tieto neadekvátne reakcie zníži.

Synchro - periorálna dermatitída

Aplikujte Synchro pravidelne dvakrát denne. S nanášaním začnite v pokojovom štádiu ochorenia. Postupne sa zvyšuje obranyschopnosť pokožky a prejavy ochorenia nebudú tak časté.

Synchro - potlačenie solárnej dermatitídy

Nepríjemné reakcie na prvé jarné slniečko je možné obmedziť pravidelnou aplikáciou krému Synchro na problematické partie už koncom mesiaca január. Vďaka zvýšeniu obranyschopnosti kože nebude pokožka reagovať svrbivým začervenaním a výsevom pľuzgierikov.

Prípravky GERnétic zakúpite v salónoch. Zoznam na www.gernetic.sk


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Soňa Kelemenová 10.04.17 07:37

SK
karma
86.00

odporúčaný krém je určite mať dobre doma vo svojej kozmetickej skrinke... dá sa využiť na viacero použití.... je to asi novinka, počujem o nom prvý krát....

  • 0
Odpovedať

Mária Maxianová 10.04.17 12:27

MM
karma
100.00

nemala som tú česť zoznámiť sa s týmto krémom, určite je výborný

  • 0
Odpovedať

Katarína Konečná 10.04.17 18:50

KK
karma
111.00

má široké využitie, asi ho treba mať doma poruke

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní