Trussardi Donna a Uomo: Kolekcia LEVRIERO pre ňu a pre neho

Trussardi Donna a Uomo: Kolekcia LEVRIERO pre ňu a pre neho

Štýl ako nevyhnutnosť a elegancia vyjadrená prostredníctvom neprestajného objavovania krásy, čistoty a pravdy: v tom spočíva kúzlo Trussardi, ikonickej talianskej značky. Na oslavu storočia úspechu značka Trussardi v roku 2011 predstavila dvojicu ikonických vôní Trussardi Donna a Uomo.

Teraz tieto vône pretvára do kolekcie Levriero, limitovanej edície venovanej milovníkom a zberateľom značky. V prípade oboch vôní kompozície nabrali na sile: dámska vôňa sa predvádza v podobe intenzívnej parfumovanej vody, pánska ako parfumovaná voda. Flakóny a balenia sú unikátne: sú ako malé sochy umiestnené v zlatom obale.

Myšlienka luxusu a kvality, znázornená motívom chrta, sa nezmenila. Príbeh vôní však teraz naberá prvky kúzla a sna. Dvojica vôní vytvára vzájomne množstvo protikladov: je to jin a jang, mužnosť a ženskosť, slnko a mesiac, svetlo a tieň, pozitívne a negatívne, odhalenie a tajomstvo, teplo a chlad, sila a ľahkosť.

Mohli by sme naďalej menovať protiklady, ktoré sa navzájom priťahujú, pokým nesplynú v jedno. Vidíte čiernu a v okamihu viete, že je venovaná pre neho. Pre muža, ktorý je osudovým mužom jedinečnej ženy. Ona miluje eleganciu a úzke tvary zjemnené bielou farbou, ktorá je vrcholom všetkých farieb.

Zaujme ťa: Gianfranco Ferré Blooming Rose: Vôňa, ktorá hojí srdce

dámska a pánska vôňa Trussardi

Zdroj: FAnn

TRUSSARDI DONNA EAU DE PARFUM INTENSE

Intenzívna parfumovaná voda patrí do rodiny orientálnych kvetinových vôní. Hlava vytvára žiarivú ovocnú auru pomocou vkusnej zmesi yuzu, citróna a šťavnatých ovocných plodov. Srdce rozkvitá zamatovou ženskosťou osmantu, kvetu pomarančovníka, lekna a jazmínového čaju. Základ uvoľňuje hlbokú zmyselnosť drevín: cédru, santalu, bieleho pačuli a vanilky.

 • ŽIARIVÁ OVOCNÁ AURA: Yuzu, citrón, šťavnaté ovocie
 • ROZKVITNUTÁ ŽENSKOSŤ: Kvet pomarančovníka, jazmínový čaj, lekno
 • ZMYSELNÁ ŠTRUKTÚRA DREVA: Biele pačuli, céder, santal, vanilka
 • Rodina vôní: orientálna kvetinová
 • Parfumér: Nathalie Lorson

TRUSSARDI UOMO EAU DE PARFUM

Parfumovaná voda patrí do tradičnej rodiny pánskych vôní: fougère, drevitej. Sviežosť a elegancia typicky talianskych tónov – citróna, bergamotu, galbána a muškátového oriešku – dominuje úvodu vône. Srdce charakterizuje rafinovaná mužnosť vyvierajúca zo zmesi šalvie, geránia a lístkov fialky. Základ je ódou na silu a zmyselnosť. Tvorí ho pačuli, akord machu, akord kože, santal a akigalawood (cenná zložka odvodená z pačuli). 

 • SVIEŽA TALIANSKA ELEGANCIA: Taliansky citrón, bergamot, galbánum a muškátový oriešok
 • RAFINOVANÁ MUŽNOSŤ: Šalvia, geránium, lístky fialky
 • SILA A ZMYSELNOSŤ: Pačuli, akord machu, akord kože
 • Rodina vôní: fougère, drevitá
 • Parfumér: Aurélien Guichard
limitovaná edícia Levriero

Zdroj: FAnn

FLAKÓNY

Delikátne a ľahké biele sklo flakónu pre ňu a silné, nepreniknuteľné čierne sklo flakónu pre neho. Oba flakóny ozdobené výraznými zlatými doplnkami, medzi ktorými vyniká uzáver zo zamaku v tvare hlavy chrta, ktorý je neodmysliteľným symbolom značky. Flakóny limitovanej edície Levriero Collection sú malými umeleckými dielami. Erb Trussardi je spolu s názvom vône v zlatom odtieni umiestnený uprostred flakónov. Biela farba dámskeho flakónu evokuje zmyselnú prítomnosť modernej ženy, ktorá rada trávi čas so sebavedomým mužom. Výrazná čierna farba pánskeho flakónu evokuje moderného muža schopného galantných gest. Sú pre seba ako stvorení. 

BALENIE

Ako skutočná truhlica na poklad, vonkajšie balenie v bielom i čiernom prevedení charakterizuje zlaté vnútro, ktoré necháva vyniknúť tak biely flakón vône Trussardi Donna, ako aj čierny flakón Trussardi Uomo. Uprostred balení sa vyníma erb a názov značky.

LÍNIA

 • TRUSSARDI DONNA LEVRIERO COLLECTION - Parfumovaná voda Intense 100 ml
 • TRUSSARDI UOMO LEVRIERO COLLECTION - Parfumovaná voda 100 ml

Obe vône sú dostupne vo vybraných parfumériách FAnn.


 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Mária Chromíková 20.11.19 17:48

MC
karma
109.00

Nádherná kolekcia, luxusný výrobok.

 • 0
Odpovedať

Ľudka Uličná 29.11.19 15:16

ĽU
karma
100.00

zaujímavý flakon aj vôňa

 • 0
Odpovedať

Dominika Molnárová 03.02.20 18:28

DM
karma
-1.00

Zaujímavé balenie.

 • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní