Trussardi Riflesso, nová vôňa od Trussardi Parfums

Trussardi Riflesso, nová vôňa od Trussardi Parfums

  • Zdieľaj:
 • 3

Pohľad na vlastné ego, sebareflexia a introspektívny návrat k spomienke. Trussardi Riflesso, nová vôňa od Trussardi Parfums, je vedomým objavovaním nezmapovaných území a štúdiou zmyslu pre modernosť analýzou možností tradície. Vôňa reprezentuje cestu spoznávania súčasného sveta prostredníctvom nástrojov, ktoré sú dedičstvom značky.

Venovaná mužovi, ktorý nikdy nespí na vavrínoch, naopak, transformuje pohyb a rýchlosť do pozitívnej energie a optimizmu, Trussardi Riflesso je vôňa činu. Vôňa aktívneho muža, ktorý si sám určuje smer života, aby dosiahol to, čo si zaumienil.

Trussardi Riflesso zachytáva dušu muža, ktorého hodnoty sú stanovené slovami a zmyslom pre modernosť, tradíciu, rodinu, prácu, kvalitu a sofistikovaný život. A práve to mu dáva prirodzenú a nenútenú eleganciu.

Kombináciou drevitých a orientálnych tónov, ako aj bergamotom, ružovým grapefruitom a zeleným jablkom rozpráva Trussardi Riflesso príbeh života muža, pre ktorého je šport životným štýlom. Nejedná sa o súťaženie, ale o vyjadrenie vlastného sebavedomia, ktoré je výsledkom jeho vrodenej elegancie vyjadrenej tónmi geránia, lístkov fialky a levandule, a tradície naznačenej dotykmi talianskej kože, vetiveru a fazuliek tonky. 

Testovali sme: Desigual SEX – toaletná voda

toaletná voda a tuhý dezodorant

Zdroj: Shutterstock®

VÔŇA

Medzinárodne uznávaná parfumérka Véronique Nyberg vytvorila vôňu Trussardi Riflesso ako spojenie kontrastných prvkov. Parfumérka je známa tvorivosťou, v ktorej kombinuje intenzívne pocity s hlbokým vedeckým prístupom. Drevitá orientálna vôňa Trussardi Riflesso popisuje svet mužov ako zmes aktívnych športových prvkov a sofistikovanosti prirodzenej elegancie.

Nová filozofia transformuje šport zo súťaže do životného štýlu, čo vyjadrujú tóny hlavy ako bergamot, ružový grapefruit a zelené jablko. Ich tóny vytvárajú kokteil talianskych citrusov s vitálnym, energickým a povzbudzujúcim charakterom, ktorý je koncentrátom čistej sviežosti.

Kvetinové a aromatické srdce s tónmi geránia, lístkov fialky a kvetov levandule evokuje bezprostrednú eleganciu, ktorá je súčasťou prirodzenej kultúry mužnosti vyjadrenej vôňou Trussardi Riflesso.

Základ vône zastupuje zmysel pre tradíciu, korene a spomienky. Vyjadruje ho kombinácia tónov talianskej kože, vetiveru a fazuliek tonky formujúca hrejivú štruktúru esencie a evokujúca charizmatickú mužnú zmyselnosť talianskej kultúry.

 • HLAVA: Bergamot, ružový grapefruit, zelené jablko
 • SRDCE: Geránium, lístky fialky, kvety levandule
 • ZÁKLAD: Talianska koža, esencia vetiveru, fazuľky tonky
drevitá-orientálna vôňa

Zdroj: Shutterstock®

FLAKÓN

Gaia Trussardi v spolupráci s dizajnérom Carlom Colombom navrhli žiarivý a transparentný, úzky a prepracovaný flakón s ikonickými krivkami, ktoré zachovávajú ergonomický mužný objem. Známy pre svoj oceňovaný a inovačný štýl, navrhol Carlo Colombo flakón a uzáver, ktoré sú vyjadrením spojenia tradície a inovácie príznačným pre vôňu. Štruktúra na povrchu flakónu evokuje radiátorovú masku chladiča: výrazne mužný prvok podčiarknutý zámkovým uzáverom v tvare volantu. Výsledkom je ikonický objekt evokujúci tradíciu v modernom prevedení: flakón vyvoláva spomienku a transformuje jej význam do podoby novej klasiky.

BALENIE

Kovový lesk vonkajšieho balenia Trussardi Riflesso ideálnym spôsobom prenáša odkaz vône a flakónu. Unikátny a originálny dizajn okamžite zaujme pozornosť. Balenie zdobí diamantový motív a hlava chrta v každom rohu: vyjadrenie modernej logománie prostredníctvom symbolu módneho domu. 

Pozri aj: Sviečka ako cvik pre zdravie. 9 dôvodov, prečo ju cvičiť pravidelne!

Línia Trussardi Riflesso

Zdroj: Shutterstock®

KAMPAŇ VYJADRUJÚCA NOVÉ SEBAVEDOMIE MUŽOV

Vôňa bola navrhnutá úspešnému mužovi, ktorý je talentovaným vodcom. Je to muž, ktorý poznamenáva pracovný aj osobný život všetkými aspektmi modernosti. Jeho vrodená elegancia pramení v štýle vychádzajúcom z jeho kultúry, ktorá ho viedla k určeniu svojich plánov pre budúcnosť. Sám si zvolil svoj spôsob života, sám si zvolil šport nie preto, aby víťazil, ale preto, lebo si je vedomý toho, ako prispieva k zdravému životu. Je to muž milujúci výzvy, pretože znamenajú príležitosti osobne a profesionálne rásť. Má dostatok energie čeliť nepredvídateľným situáciám a zvládať rýchle tempo súčasného života.

Má v sebe dostatok odvahy a dušu rebela, k životu pristupuje energicky a pozitívne. Pozná ciele na konci cesty, rozoznáva hodnoty vychádzajúce zo vzťahu k vlastným koreňom. Bez nostalgie sa vracia k minulosti, aby interpretoval svoje spomienky a posilnil sa nimi pre súčasnosť.

Tvárou vône Trussardi Riflesso je André Hamann, model a súčasný idol, ktorého stvárnil fotograf/režisér Mark Segal v pútavom príbehu: v príbehu vône, ktorá je odrazom ega, sebareflexie a náhľadom do spomienok moderného muža

LÍNIA

 • Toaletná voda 30 ml
 • Toaletná voda 50 ml
 • Toaletná voda 100 ml
 • Voda po holení 100 ml
 • Tuhý dezodorant 75 ml

Novú pánsku vôňu Trussardi Riflesso nájdete v parfumériách FAnn od septembra 2017.


  • Zdieľaj:
 • 3
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Mária Maxianová 01.10.17 18:47

MM
karma
103.00

manžel bude mať narodky, zišla by sa

 • 0
Odpovedať

Lucia Knaze 02.10.17 14:53

LK
karma
-1.00

Velmi prijemna vona :):) manzel by sa iso potesil

 • 0
Odpovedať

Soňa Krátka 13.12.17 08:55

SK
karma
113.00

ako darček

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Krátky aj dlhý spánok je pre nás škodlivý! Ako ten dlhý vplýva na zdravie?
Zdravie

Krátky aj dlhý spánok je pre nás škodlivý! Ako ten dlhý vplýva na zdravie?

 • 7
 • 22.08.2021
Ako vyčistiť zlaté šperky? Takto im vrátiš druhý dych!
Domácnosť

Ako vyčistiť zlaté šperky? Takto im vrátiš druhý dych!

 • 7
 • 05.10.2021
Ako funguje delená strava? Spoznaj jej princípy, výhody aj nevýhody!
Chudnutie

Ako funguje delená strava? Spoznaj jej princípy, výhody aj nevýhody!

 • 8
 • 25.06.2021
TOPlist