Trussardi Riflesso, nová vôňa od Trussardi Parfums

Trussardi Riflesso, nová vôňa od Trussardi Parfums

Pohľad na vlastné ego, sebareflexia a introspektívny návrat k spomienke. Trussardi Riflesso, nová vôňa od Trussardi Parfums, je vedomým objavovaním nezmapovaných území a štúdiou zmyslu pre modernosť analýzou možností tradície. Vôňa reprezentuje cestu spoznávania súčasného sveta prostredníctvom nástrojov, ktoré sú dedičstvom značky.

Venovaná mužovi, ktorý nikdy nespí na vavrínoch, naopak, transformuje pohyb a rýchlosť do pozitívnej energie a optimizmu, Trussardi Riflesso je vôňa činu. Vôňa aktívneho muža, ktorý si sám určuje smer života, aby dosiahol to, čo si zaumienil.

Trussardi Riflesso zachytáva dušu muža, ktorého hodnoty sú stanovené slovami a zmyslom pre modernosť, tradíciu, rodinu, prácu, kvalitu a sofistikovaný život. A práve to mu dáva prirodzenú a nenútenú eleganciu.

Kombináciou drevitých a orientálnych tónov, ako aj bergamotom, ružovým grapefruitom a zeleným jablkom rozpráva Trussardi Riflesso príbeh života muža, pre ktorého je šport životným štýlom. Nejedná sa o súťaženie, ale o vyjadrenie vlastného sebavedomia, ktoré je výsledkom jeho vrodenej elegancie vyjadrenej tónmi geránia, lístkov fialky a levandule, a tradície naznačenej dotykmi talianskej kože, vetiveru a fazuliek tonky. 

Testovali sme: Desigual SEX – toaletná voda

toaletná voda a tuhý dezodorant

Zdroj: Shutterstock®

VÔŇA

Medzinárodne uznávaná parfumérka Véronique Nyberg vytvorila vôňu Trussardi Riflesso ako spojenie kontrastných prvkov. Parfumérka je známa tvorivosťou, v ktorej kombinuje intenzívne pocity s hlbokým vedeckým prístupom. Drevitá orientálna vôňa Trussardi Riflesso popisuje svet mužov ako zmes aktívnych športových prvkov a sofistikovanosti prirodzenej elegancie.

Nová filozofia transformuje šport zo súťaže do životného štýlu, čo vyjadrujú tóny hlavy ako bergamot, ružový grapefruit a zelené jablko. Ich tóny vytvárajú kokteil talianskych citrusov s vitálnym, energickým a povzbudzujúcim charakterom, ktorý je koncentrátom čistej sviežosti.

Kvetinové a aromatické srdce s tónmi geránia, lístkov fialky a kvetov levandule evokuje bezprostrednú eleganciu, ktorá je súčasťou prirodzenej kultúry mužnosti vyjadrenej vôňou Trussardi Riflesso.

Základ vône zastupuje zmysel pre tradíciu, korene a spomienky. Vyjadruje ho kombinácia tónov talianskej kože, vetiveru a fazuliek tonky formujúca hrejivú štruktúru esencie a evokujúca charizmatickú mužnú zmyselnosť talianskej kultúry.

 • HLAVA: Bergamot, ružový grapefruit, zelené jablko
 • SRDCE: Geránium, lístky fialky, kvety levandule
 • ZÁKLAD: Talianska koža, esencia vetiveru, fazuľky tonky
drevitá-orientálna vôňa

Zdroj: Shutterstock®

FLAKÓN

Gaia Trussardi v spolupráci s dizajnérom Carlom Colombom navrhli žiarivý a transparentný, úzky a prepracovaný flakón s ikonickými krivkami, ktoré zachovávajú ergonomický mužný objem. Známy pre svoj oceňovaný a inovačný štýl, navrhol Carlo Colombo flakón a uzáver, ktoré sú vyjadrením spojenia tradície a inovácie príznačným pre vôňu. Štruktúra na povrchu flakónu evokuje radiátorovú masku chladiča: výrazne mužný prvok podčiarknutý zámkovým uzáverom v tvare volantu. Výsledkom je ikonický objekt evokujúci tradíciu v modernom prevedení: flakón vyvoláva spomienku a transformuje jej význam do podoby novej klasiky.

BALENIE

Kovový lesk vonkajšieho balenia Trussardi Riflesso ideálnym spôsobom prenáša odkaz vône a flakónu. Unikátny a originálny dizajn okamžite zaujme pozornosť. Balenie zdobí diamantový motív a hlava chrta v každom rohu: vyjadrenie modernej logománie prostredníctvom symbolu módneho domu. 

Pozri aj: Sviečka ako cvik pre zdravie. 9 dôvodov, prečo ju cvičiť pravidelne!

Línia Trussardi Riflesso

Zdroj: Shutterstock®

KAMPAŇ VYJADRUJÚCA NOVÉ SEBAVEDOMIE MUŽOV

Vôňa bola navrhnutá úspešnému mužovi, ktorý je talentovaným vodcom. Je to muž, ktorý poznamenáva pracovný aj osobný život všetkými aspektmi modernosti. Jeho vrodená elegancia pramení v štýle vychádzajúcom z jeho kultúry, ktorá ho viedla k určeniu svojich plánov pre budúcnosť. Sám si zvolil svoj spôsob života, sám si zvolil šport nie preto, aby víťazil, ale preto, lebo si je vedomý toho, ako prispieva k zdravému životu. Je to muž milujúci výzvy, pretože znamenajú príležitosti osobne a profesionálne rásť. Má dostatok energie čeliť nepredvídateľným situáciám a zvládať rýchle tempo súčasného života.

Má v sebe dostatok odvahy a dušu rebela, k životu pristupuje energicky a pozitívne. Pozná ciele na konci cesty, rozoznáva hodnoty vychádzajúce zo vzťahu k vlastným koreňom. Bez nostalgie sa vracia k minulosti, aby interpretoval svoje spomienky a posilnil sa nimi pre súčasnosť.

Tvárou vône Trussardi Riflesso je André Hamann, model a súčasný idol, ktorého stvárnil fotograf/režisér Mark Segal v pútavom príbehu: v príbehu vône, ktorá je odrazom ega, sebareflexie a náhľadom do spomienok moderného muža

LÍNIA

 • Toaletná voda 30 ml
 • Toaletná voda 50 ml
 • Toaletná voda 100 ml
 • Voda po holení 100 ml
 • Tuhý dezodorant 75 ml

Novú pánsku vôňu Trussardi Riflesso nájdete v parfumériách FAnn od septembra 2017.


 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Mária Maxianová 01.10.17 18:47

MM
karma
100.00

manžel bude mať narodky, zišla by sa

 • 0
Odpovedať

Lucia Knaze 02.10.17 14:53

LK
karma
-1.00

Velmi prijemna vona :):) manzel by sa iso potesil

 • 0
Odpovedať

Soňa Krátka 13.12.17 08:55

SK
karma
114.00

ako darček

 • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní