VÁŠNIVÉ VÔNE PRE ŽENU AJ MUŽA

VÁŠNIVÉ VÔNE  PRE ŽENU AJ MUŽA

V predchádzajúcej kampani spoločnosť Oriflame uviedla novú kolekciu vôní Memories s nádhernou vôňou z lipových kvietkov.

Teraz hrdo oznamujú, že na svete je ďalšia vôňa Toaletná voda Memories Flirting Under Fireworks. Už názov dokonale vystihuje, aká vôňa v skutočnosti je. Orientálna a vanilková, plná vášne a príťažlivosti, určená presne na flirtovanie a letnú lásku. Túžbu vo vás, ale aj v ňom vzbudia podmanivé tóny marhule, krásnej bielej ruže a svoje miesto v nej majú aj sladké pralinky, ktoré ju dokonale dotvárajú. Toaletnú vodu vytvoril parfumér Thierry Bessard, ktorý sa inšpiroval francúzskymi pralinkami. 

Odporúčame tiež:  TEST: Oriflame - Parfumová voda VIP Only

Toaletná voda Memories Flirting Under Fireworks

Zdroj: Shutterstock®

Aj sortiment pánskych vôní od ORIFLAME sa v kampani 11 rozširuje o nováčika. Toaletná voda Venture je synonymom dobrodružstva, odvahy a odhodlanosti. Hlavnou zložkou je svieža mäta, ktorá preukázateľne povzbudzuje myseľ aj telo! Vôňu dotvára cédrové drevo a koreň damiány, zložky, ktoré dodávajú toaletnej vode potrebnú mužnosť. Páni, ponorte sa s Venture do každodenného dobrodružstva, ktoré sa nikdy neskončí... 

Odporúčame tiež: TEST: Vôňa VIPnight od Oriflame

Toaletná voda Venture

Zdroj: Shutterstock®

VEDELI STE, ŽE... Damiána je známa vzácna afrodiziakálna bylinka? Je pomenovaná podľa sv. Damiána, patróna všetkých lekárnikov. Najrozšírenejšia je v oblastiach Yucatán, Texas a Karibik, kde ju vyhľadávajú šamani na výrobu liečivých vodičiek! V prípade našej vône je však damiána skôr zložkou, ktorá intenzívne priťahuje opačné pohlavie.

Viac o novinkách kampane 11 nájdete na webe www.oriflame.sk alebo v aktuálnom katalógu.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Lucia Kobíková 31.07.16 14:06

LK
karma
100.00

Vyzerajú dobre :)

  • 0
Odpovedať

Katarína Janošcová 03.08.16 19:18

KJ
karma
-1.00

presne také vône mám rada

  • 0
Odpovedať

Soňa Krátka 03.08.16 21:19

SK
karma
113.00

hodili by sa

  • 0
Odpovedať

Ľudka Uličná 06.01.18 10:02

ĽU
karma
100.00

krásne flakony aj vône

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní