Vianočná romanca

Vianočná romanca

Najromantickejším miestom na celom svete je už odpradávna Paríž a azda nikdy to neplatí viac ako na Vianoce. Predstavte si milióny vianočných svetiel odrážajúcich sa v poletujúcich snehových vločkách, blikajúcu eiffelovku či magický bulvár Champs-Élyssées, po ktorom sa prechádzajú stovky zamilovaných párov a ktorý rozvoniava vianočným pečivom...

Aj keď sa všetci počas Vianoc do Paríža nasávať romantickú atmosféru vybrať nemôžeme, máme šťastie, že v tomto čarovnom období nemusíme za romantikou, pohodou a úžasnou atmosférou chodiť až k Seine. Vianočná romanca čaká aj u vás doma, v prítomnosti vašich najbližších zhromaždených okolo ozdobeného stromčeka.  

Odporúčame tiež: Oriflame predstavil vianočné novinky a ďalšiu farebnú nemocnicu

orifllame si magnifique vôňa

Zdroj: Shutterstock®

Kúsok Paríža od Oriflame

Aj keď sa hovorí, že pravou Parížankou sa musíte narodiť, nikde nie je napísané, že si jedinečný štýl tamojších žien nemôžete osvojiť! Nová Toaletná voda Si Magnifique! od Oriflame je romantickou vôňou, ktorá evokuje pravého ducha Vianoc. Dostaňte sa s akordmi vzácnej vianočnej ruže, slávnostného bergamotu a jemného mandľového dreva do sviatočnej nálady, ktorá ihneď po Vianociach skončiť zaručene nemusí.

Odporúčame tiež:  BEZCHYBNÁ PLEŤ RÝCHLO A JEDNODUCHO!

Si magnifique oriflame

Zdroj: Shutterstock®

Milé dámy, užite si Vianoce s kúzelnou Si Magnifique! naplno a na dotvorenie tej pravej vianočnej atmosféry si doprajte aj výživné a extra voňavé škoricové vajíčko. Viac tipov na darčeky nájdete v aktuálnom katalógu alebo na www.oriflame.sk.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Erika Špacírová 09.11.16 18:37

karma
93.00

:)

  • 0
Odpovedať

Mária Maxianová 09.11.16 19:43

MM
karma
100.00

Vianoce sú najkrajšie doma medzi blízkymi s našimi zvykmi a tradíciou

  • 0
Odpovedať

Lucia Kobíková 11.11.16 21:04

LK
karma
100.00

Krásna vôňa

  • 0
Odpovedať

Soňa Krátka 03.12.16 13:48

SK
karma
114.00

aj flakón je pekný

  • 0
Odpovedať

Ľudka Uličná 05.01.18 10:40

ĽU
karma
100.00

krásny flakon aj vôňa

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní