Vichy Dercos - šampón proti lupinám

Vichy Dercos - šampón proti lupinám

 

Dercos šampón proti lupinám predstavuje prvý šampón s antirecidívna technológiou s disulfidom selénia a Cohesylu.

Najlepší spôsob, ako sa zbaviť lupín, je zabrániť ich opakovanej tvorbe !

 

 

 

Rad: Dercos Určené pre: Ženy, Muža, Použitie: vlasy suché, vlasy s lupinami, Nedostatok ceramidov zhoršuje súdržnosť buniek vlasovej pokožky, čím dochádza k ich nadmernému olupovaniu a tým pádom sa objavujú lupiny. Účinnými zložkami šampónu Dercos proti lupinám sú d isulfid selénia, čo je aktívna látka, ktorá má silnú účinnosť proti lupinám. Ďalej c ohesyl, spojivo, ktoré sa podieľa na obnove vlasovej pokožky .

Aktívne látky : Termálna voda z Vichy - voda z prameňa Lucas je bohatá na 17 minerálnych a 13 stopových prvkov a je najviac mineralizovanou vodou vo Francúzsku (5,12 g / l). Táto voda je obsiahnutá vo všetkých prípravkoch Vichy. Termálna voda z Vichy má upokojujúci účinok, výrazne znižuje prejavy štípanie, svrbenie a pálenie. Znižuje biologickej známky podráždenia pleti. Má stimulačný účinok na obranyschopnosť pokožky a výrazne zvyšuje účinnosť katalázy - enzýmu, ktorý chráni pleť pred voľnými radikálmi .

Ako používať : pri prvom použití nechajte pôsobiť 2 minúty, potom opláchnite. Pri ďalších aplikáciách jemne masírujte vlasovú pokožku, potom opláchnite. Dodržiavajte 4-týždennú kúru, aplikujte 2x týždenne . Upozornenie: vyhýbajte sa kontaktu s očami a podráždenú pokožku. V prípade vniknutia do očí okamžite vypláchnite ! V našej ponuke nájdete aj ďalšie výrobky radu Dercos .


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Miriama Rusinová 21.08.14 19:40

MR
karma
-1.00

šampóny proti lupinám, tohto sortimentu nikdy nie je dosť.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní