Zoštíhľujúci a spevňujúci krém - PERFECT BODY

Zoštíhľujúci a spevňujúci krém - PERFECT BODY

Ideálny pomocník do každej fitness tašky

Špeciálny, príjemne parfumovaný krém s jemnou konzistenciou a dômyselným zložením. Jeho trojitý účinok (anticelulitídny, zoštíhľujúci a spevňujúci) v rámci fyziologických predpokladov prirodzene formuje telo a vytvára tak atraktívne krivky. Krém podporuje lipolýzu (štiepenie tukov), urýchľuje lymfatický tok a uvoľňuje toxické látky v podkoží.

Obsahuje formujúci trojkomplex L-Carnitinu, kofeínu a koenzýmu A, množstvo rastlinných výťažkov a filtráty morských rias. Účinky krému Perfect Body sa umocňujú telesným pohybom, preto je ideálne ho aplikovať asi 20 až 30 minút pred telesnou námahou (beh, cvičenie, jazda na bicykli, chôdza). Prípravok rovnomerne rozotrieme od chodidiel smerom nahor s dôrazom na problematické partie.

V receptúre PERFECT BODY sa po novom objavuje „bunkový tréner“, ktorý zosilňuje účinky prípravku. Komplex biologicky aktívnych látok rastlinného pôvodu je schopný cielene vyhľadávať hypertrofované a stredne veľké tukové bunky. Zlepšuje ich mitochondriálny energetický metabolizmus a pôsobí na ich vyprázdnenie bez toho, aby došlo k bunkovému poškodeniu. Tento „ultrasons-like“ efekt je úplnou novinkou.

Odporúčame: Kozmetika GERnétic – vstúpte do sveta krásy

PERFECT BODY Zoštíhľujúci a spevňujúci krém gernetic

Zdroj: Shutterstock®


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Soňa Krátka 21.01.16 06:38

SK
karma
113.00

sem s nim

  • 0
Odpovedať

Erika Špacírová 21.01.16 17:02

karma
93.00

zaujímavý pomocník

  • 0
Odpovedať

Katarína Janotíková 21.01.16 17:47

KJ
karma
-1.00

Podľa mňa tieto krémy neúčinkujú...dennou masážou pokožky dochádza k prekrveniu a tak môže byť pružnejšia aj bez 'zázračných' krémov..... a samozrejme pitný režim je tiež veľmi dôležitý...

  • 0
Odpovedať

Veronika Kupcová 31.01.16 14:03

VK
karma
105.00

rada by som ho vyskúšala či ozaj funguje tak ako sa o ňom píše..

  • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 04.03.16 13:25

MR
karma
-1.00

nevedela som, že už táto značka má aj takýto výrobok.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní