Jemné aj výraznejšie líčenie pomocou ceruziek

Jemné aj výraznejšie líčenie pomocou ceruziek
  • 03.04.2014
  • Petronela Kotlárová

Dávno sme tu nemali žiadne líčenie, preto Vás dnes zoznámim s tromi produktami na líčenie očí od značky Dermacol.

A to konkrétne nasledujúce produkty - očné tiene a ceruzku v 1, v metalickom odtieni, drevenú ceruzku na oči v odtieni č.02 a Imperial Long Lash riasenku.

Očné tiene a ceruzka v 1 v metalickom odtieni z kolekcie Black Sensation - začala by som samotným dizajnom, ktorý ako viete obľubujem, takže ma veľmi potešilo, že je táto kolekcia vytvorená práve so zebrovým motívom :)

dermacol-ocne-tiene-a-ceruzka-v-jednom

Zdroj: Shutterstock®

S popisom, že je ceruzka vodeodolná, dlhotrvácna, nerozmazáva sa, nestráca na intenzite po viac ako 10 hodín, a súvisle kryje musím iba súhlasiť.
Priznám sa, že ako očné tiene som ju ani neskúšala - kvôli výraznému odtieňu, no ako linka na horné viečko sa mi skutočne osvedčila.

dermacol-metalicka-linka

Zdroj: Shutterstock®

Je len na Vás, pre akú šírku linky sa rozhodnete, ja zväčša používam takú, ako môžete vidieť na fotke. Ceruzka je tiež vhodná na dymové líčenie, ale aj ako ceruzka sa dá jemne rozmazať dostratena. S trvácnosťou som spokojná, ceruzka drží na svojom mieste od rána, až do chvíle, keď sa neodmaľujem. Napriek silnej pigmentácie nemám žiadny problém pri odličovaní.

dermacol-mettalic

Zdroj: Shutterstock®

Na to, že má 1,6g pôsobí veľkým dojmom, a aj určite dlho vydrží. Možno by som ešte mohla spomenúť, že na jej zastrúhanie budete potrebovať väčšie strúhadlo, ako zvyknú byť tie klasické...

A ako vyzerá v akcii sa môžete pozrieť na nasledujúcich fotografiách.

dermacol-black-sensation

Zdroj: Shutterstock®

Jemná drevená ceruzka na oči s krémovou konzistenciou v odtieni č.02 je mäkká a s vysokou pigmentáciou farby. Jednoducho sa nanáša a presne vykresľuje líniu oka. Vďaka svojmu zloženiu ju možno použiť aj na vykreslenie celej plochy viečka a vytvoriť tak efekt očného tieňa. Naviac obsahuje vitamín E.

dermacol-drevena-ceruzka

Zdroj: Shutterstock®

Ceruzka by mi možno viac sadla v niektorom z ďalších piatich odtieňov, tento tyrkysový mi nie je veľmi srdcu blízky. To však nemalo žiadny dopad na testovanie, ktorému som ju nejaký ten týždeň pravidelne podrobila.

dermacol-eyeliner-02

Zdroj: Shutterstock®

Balenie je podľa môjho názoru také klasické, no pozornosť môžu upútať milé kvetinky. Pigmentácia skutočne ani podľa popisu nesklamala, a ceruzka kreslí naozaj ľahko a rýchlo. Nie je potrebné ňou prechádzať viackrát, s čím sa možno stretávate pri niektorých iných...

dermacol-tyrkysova-ceruzka

Zdroj: Shutterstock®

Obsahovo je rovnaká ako jej predchodkyňa, ani sa mi tomu osobne nechce veriť, pretože na oko tá prvá pôsobí oveľa robustnejšie... Čiže má 1,6g a jej cena je 2,65€. Ako väčšina Dermacol produktov, aj táto ceruzka je dermatologicky testovaná.

dermacol-eyeliner-02

Zdroj: Shutterstock®

A na záver už len naozaj v krátkosti spomeniem riasenku Imperial Long Lashes, ktorá mi bohužiaľ nesadla. Na môj vkus bola príliš suchá už od začiatku. Netuším, či sú všetky takéto, alebo len mne sa dostala suchšia verzia...


Čo sa týka jej vlastností, mala by hlavne riasam dodať dĺžku. Avšak u mňa sa závratný zázrak nekonal. Presvedčiť sa môžete na fotkách vyššie, kde som použila spolu s riasenkou i tyrkysovú linku.

dermacol-imperial-long-lashes

Zdroj: Shutterstock®

Nemám k nej viac čo dodať, dokonca ju už ani nevidím v e-shope na Dermacol stránke, takže sa už asi nepredáva. Za seba však môžem povedať, že je viacero lepších riaseniek, ktoré mi sadli, a jednou z nich a na prvej priečke momentálne hviezdi Vampire riasenka!

- Anketa

POUŽÍVATE NA LÍČENIE DERMACOL PRODUKTY, PRÍPADNE MÁTE NIEKTORÝ Z DNEŠNÝCH TESTOVANÝCH? KTORÝ KONKRÉTNE?

Odpovedalo 5 ľudí  

Black Sensation - očné tiene a ceruzka v 1
40%
Drevená ceruzka
20%
Imperial Long Lashes riasenka
40%
- Galéria
1 z 3
Jemné aj výraznejšie líčenie pomocou ceruziek - KAMzaKRASOU.sk
Jemné aj výraznejšie líčenie pomocou ceruziek - KAMzaKRASOU.sk
Jemné aj výraznejšie líčenie pomocou ceruziek - KAMzaKRASOU.sk

Zdroj: Shutterstock®


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Kristína Rusinková 03.04.14 11:22

KR
karma
-1.00

ta tyrkysova ceruzka je nadherna :)

  • 0
Odpovedať

Dominika Sedliaková 03.04.14 14:59

DS
karma
-1.00

Tá modrá je pekná ;)

  • 0
Odpovedať

Diana Pavelková 03.04.14 16:31

DP
karma
-1.00

Ta spirala je velmi dobra mala som ju :)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní