Dokonalé obočie s jedným produktom: VIDEO, ktoré ti zmení život!

Dokonalé obočie s jedným produktom: VIDEO, ktoré ti zmení život!

Niekedy nám úprava obočia môže zabrať dlhší čas, ako celý makeup. Takýto problém máme najmä v prípade, že sme do vienka nedostali krásne, husté a prirodzené obočie, ktoré stačí učesať malou kefkou a je to.

Ak ste v tejto skupine žien, môžete tento článok rovno preskočiť. Ak ste však dáma, ktorá o dokonalom obočí môže len snívať, čítajte ďalej a pozrite sa na túto makeup nadšenkyňu, ktorá to svetu natrela jedným videom a jedným jediným produktom a samozrejme štetcom. Dokonalé obočie s jedným produktom? Ona je dôkaz, že sa to dá!

Pozri aj: Ako si spríjemniť deň? Dopraj tým všedným výnimočnosť!

ako na dokonalé obočie

Zdroj: Shutterstock®

Tetovanie? No určite!

Video, o ktorom sme hovorili vyššie, sa objavilo v skrátenej forme na Instagrame a fanúšikovia profilu @bikinipiglet zostali v šoku a s otázkou v očiach: „Ako to dokázala?” alebo „To je tetovanie?”. Dievča, ktoré o sebe hovorí, že je amatérskou makeup milovníčkou, im však odkazuje, že to žiadne tetovanie nie je.

Používa jeden jediný produkt, a to je tekutá farba na obočie a jej obľúbený štetec na obočie, s ktorým, ako môžeme vidieť, dokáže naozajstné divy. Pozrite sa na obočie pred a po zmene!

Zaujme ťa: Fototapeta na stene: Spôsob, ako originálne oživiť svoje bývanie

before and after brows!

Príspevok, ktorý zdieľa @ bikinipiglet,

Tu sú jej tipy

Bikinipiglet, ktorá na Youtube vystupuje pod menom DaisyDactyl, tutoriálom na úpravu obočia inšpirovala tisíce ľudí. V komentároch sa vyjadrila aj k svojej klasickej rutine, ktorú na obočie používa. Trhá si ho doma a snaží sa ho zbytočne veľa nepretrhať.

Okrem toho nenanáša príliš veľa produktu, aby sa s ním dalo kresliť jednotlivé chĺpky. Poslednou radou tejto artistky je, že prednú časť obočia, kde je najhrubšie, vyfarbujte až nakoniec a s produktom, ktorý jej zostal na štetci. Viac na prirodzené obočie netreba. Pozrite si skrátenú verziu videa!

Bude sa ti páčiť: Prísna kráľovská móda: Čo Kate a Meghan musia a čo nesmú?

Ak viete po anglicky a chcete vidieť celý tutoriál, potom sa pozrite na toto Youtube video!


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Ľubica Šťastná 19.04.18 05:57

ĽŠ
karma
100.00

S jedným produktom, šikovné dievčatko!

  • 1
Odpovedať

Zdena Paňková 19.04.18 07:19

ZP
karma
100.00

Super. Veľmi šikovné a rýchle. Osobne mám veľmi riedke obočie a táto ukážka jeho úpravy by bola ideálna, ale môj ďalší problém je v tom, že mám slabší zrak a potrebujem k líčeniu "dobré a osvetlené zrkadlo". Doma by to šlo, ale keďže veľa cestujem je to problém. Aj tak dík za tip :)

  • 1
Odpovedať

Martina Varhaníková 19.04.18 13:51

karma
110.00

Super a nevyzerá to umelo. Jej ruky by sa mi zišli každé ráno. :o)

  • 1
Odpovedať

Elena Švachová 19.04.18 23:52

karma
115.00

Som prekvapená ako perfektne si obočie dokreslila...

  • 0
Odpovedať

Hana Selická 27.08.18 07:37

HS
karma
-1.00

Tak toto by som chcela vedieť aj ja :/

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní