Líčenie bez make-upu: Najhorúcejší trend tejto jesene! Si za?

Líčenie bez make-upu: Najhorúcejší trend tejto jesene! Si za?

„Každý deň je zo mňa iná žena...“ a vďaka dekoratívnej kozmetike to skutočne platí. Tento rok sa však módni návrhári zamerali na prirodzenú krásu. Krásu bez akéhokoľvek make-upu. Len jednoducho prirodzená krása, a to tak, ako nám bola daná do vienka. Cieľom návrhárov je upriamiť pozornosť práve na módne kúsky, ktoré predvádzajú modelky. Pretože čo je dôležitejšie na módnej prehliadke – líčenie alebo prezentované módne kúsky, ktoré možno máte aj vy v šatníku?

Jednoduchosť v líčení je preto tento rok ústredným prvkom nielen na mólach, ale aj vo všeobecnosti. Stal sa z toho totižto najväčší beauty trend tejto jesene. A takýto prirodzený vzhľad dokážete zvládnuť len s použitím niekoľkých základných produktov. Vystačíte si vlastne len s balzamom na pery, korektorom a troškou riasenky.

Základ je niekde inde!

Krásne červené pery, dokonalé dymové líčenie a úžasná mačacia linka. K tomu presné kontúry a môžete vyraziť do práce. Nie, to nie! Túto jeseň je dôležité zamerať sa na starostlivosť o pleť. Vyberajte vhodný krém, ktorý vám pomôže dostať pod kontrolu nedokonalosti na pleti alebo ju krásne rozžiariť. Samozrejme, človek nikdy nie je naozaj dokonale oblečený, pokiaľ nenosí úsmev na perách. Aj v tomto prípade teda platí, že úsmev hovorí za všetko.

Líčenie bez make-upu nie je presne to, na čo sme zvyknutí a hlavne nie na prehliadkových mólach u Marca Jacobsa, ktorý dokáže vždy prekvapiť avantgardou. Prechod na prirodzený vzhľad bol preto prekvapujúci a zároveň vítaný.

Jeseň je ideálnym obdobím, kedy je vhodné pleti dopriať reštart a nechať ju oddýchnuť. Zabudnite teda na make-up a iné dekoratívne produkty. Prirodzenosť vyhráva, tak buďte aj vy prirodzené!

Odporúčame: TOP pleťové masky z avokáda: Ktorú si zamiluje tvoja pleť?

1 z 10

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Ľubica Šťastná 14.10.19 06:52

ĽŠ
karma
100.00

V jednoduchosti je krása!

  • 2
Odpovedať

Marika Michálková 15.10.19 13:00

MM
karma
107.00

Komu sa to hodí, prečo nie ...

  • 0
Odpovedať

Soňa Horáčková 13.11.19 13:24

SH
karma
119.00

som za jednoduchosť.... niet nad prirodzenú krásu... veľa make-upu sa mi nepáči...

  • 0
Odpovedať

Anna Tlachova 09.12.19 20:09

AT
karma
118.00

Súhlasím, starostlivosť o pleť je veľmi dôležitá

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní