Video tutoriály: Ako vytvoriť okúzľujúce líčenie očí, aj keď ich skrývate za sklami?

Video tutoriály: Ako vytvoriť okúzľujúce líčenie očí, aj keď ich skrývate za sklami?

Oči sú oknom do duše, avšak ak patríte k tým, ktoré nosia okuliare, tak do vašej duše načrie len málokto. Často sa stretávame s názorom, že v takomto prípade nie je potrebné vsadiť na líčenie očí, pretože pod okuliarmi nijako nevynikne a je to zbytočná strata času. Práve naopak! To, že nosíte okuliare, neznamená, že vaše oči nie sú viditeľné. Ak zvolíte správne líčenie, tak ani tie najštýlovejšie okuliare ho nezatienia.

Aké sú zásady pri líčení, ak nosíte okuliare?

1. Ak chcete s vašimi okuliarmi vyzerať naozaj štýlovo, vsaďte na odvážny, jasný rúž (najlepšie červený, ružový alebo koralový). Vaša tvár tak bude vyzerať veľmi elegantne.

2. Zlaďte sa s okuliarmi! Ak sú vaše okuliare v teplejších tónoch, tak na očné viečka naneste teplejšie očné tiene, alebo zvoľte teplejší tón rúžu. Celkovo tak budete vyzerať harmonicky a sofistikovane.

3. Nezabúdajte vytočiť svoje riasy prostredníctvom riasenky, vytvorte si očnú linku alebo aplikujte ceruzku. Aby ste zabránili akémukoľvek rozmazaniu, vsaďte na vodeodolné produkty.

4. Čím hrubšie máte okuliarové rámy, tým hrubšiu očnú linku by ste si mali na očiach nakresliť. Dosiahnete tak rovnováhu a harmóniu.

5. Investujte do korektoru! Určite ste si všimli, že oblasť pod okuliarmi sa vďaka nim stáva oveľa výraznejšia. Preto aj možné tmavé kruhy pod očami sú oveľa výraznejšie, tak ich nezabudnite prekryť korektorom. Vaše oči budú vyzerať sviežo!

6. Nezabúdajte na obočie, pretože zohráva veľkú rolu. Obočie pomáha formovať tvár, a v prípade nosenia okuliarov to je naozaj podstatné!

7. Ak sa rozhodnete vytvoriť si nejaké zaujímavé líčenie, tak tiene nikdy neaplikujte mimo línie okuliarov. V konečnom dôsledku môže celé líčenie v spojitosti s okuliarmi vyzerať chaoticky a neharmonicky.

Aby ste vedeli, ako si vytvoriť trendové líčenie ideálne pre tie, ktoré nosia okuliare, pripravili sme si pre vás inšpiráciu od youtuberiek.

Odporúčame prečítať: Študentka roky trpela šikanou kvôli vzhľadu: TAKTO zatočila s nepríjemnou kožnou chorobou

Zdroj foto: pinterest.com

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Soňa Kelemenová 17.03.17 07:17

SK
karma
86.00

tento článok posuniem mojim kolegynkám...... ja zatiaľ ešte okuliariky nepotrebujem

  • 1
Odpovedať

Mária Maxianová 17.03.17 08:26

MM
karma
100.00

toto je celá veda, ale uznávam

  • 1
Odpovedať

Monika Filípková 17.03.17 09:06

MF
karma
56.00

Tieto tipy sa mi zídu, a nielen mne.

  • 1
Odpovedať

Lucia Šeptáková 17.03.17 15:07

karma
110.00

Toto sa mi hodí,len mesiac mám okuliare výrazné,tmavý rám.Líčim sa výrazne a rada sa nechám inšpirovať.

  • 1
Odpovedať

Jana Uhrová 19.03.17 12:17

JU
karma
103.00

nosím okuliare, rada sa necham inšpirovať..

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní