NOVÁ ÉRA ORIFLAME - NovAge

NOVÁ ÉRA ORIFLAME - NovAge
  • 08.04.2016
  • Petronela Kotlárová

Milé dámy a páni, je nám veľkou cťou a potešením predstaviť vám  vedecký pokrok, ktorý dosiahla spoločnosť ORIFLAME v oblasti modernej starostlivosti o pleť.

Umožnilo im to takmer 50 rokov skúseností, 160 expertov, ktorí neúnavne pracovali v dvoch špičkových laboratóriách vo švédskom Štokholme a v írskom Dubline, až 100 klinických a spotrebiteľských testov uskutočnených ročne a v neposlednom rade 7 000 dobrovoľníkov, ktorí nové produkty ochotne testovali. Všetkým patrí ich veľká vďaka, pretože výsledkom je rad, ktorý pre ORIFLAME znamená novú éru. S hrdosťou vám prinášame NovAge.

Testovali sme: Giordani Gold - Iconic Matte

novage-oriflame

Zdroj: Shutterstock®

nova-era-oriflame

Zdroj: Shutterstock®

REVOLUČNÁ NOVINKA

 „Nie je dôležité, koľko máte rokov, ale to, ako vyzeráte.“

Tento citát vyjadruje podstatu novéhoproduktového radu ORIFLAME NovAge, ktorého cieľom je uchovať pleť krásnu bez ohľadu na jej vek. Riaditeľ výskumu pleti Dr. Alain Mavon a jeho tím dokázali vyvinúť moderný rad starostlivosti o pleť zameraný na špecifické prejavy jej starnutia spojením vysokokvalitných ingrediencií, poznatkov vedy a múdrosti samotnej prírody, na ktorej je celá značka švédskej kozmetiky ORIFLAME založená.

Testovali sme: Oriflame - The One - Metalická ceruzka na oči

nova-era-oriflame

Zdroj: Shutterstock®

Vedeckí pracovníci ORIFLAME vďaka vedeckej štúdii AgeReflect™, uskutočnenej za účasti takmer 1 000 žien, zistili, že vzhľad 4 z 5 žien nezodpovedá ich veku, a dokázali tiež identifikovať 12 znakov starnutia pleti, ktoré najviac zavážia pri posudzovaní veku. Patria medzi ne napríklad ženám dobre známe vrásky, nejednotný tón pleti, mdlá pleť, nepekné rozšírené póry, problémové pigmentové škvrny, začervenanie pleti či iné. „Vďaka dedičstvu ORIFLAME v oblasti pleťovej kozmetiky a vynikajúcim odborným znalostiam v boji proti starnutiu pleti – bez ohľadu na jej skutočný vek – dokážeme teraz identifikovať špecifické znaky starnutia pleti, cielene na ne pôsobiť a odstrániť ich. Je to vedecky dokázané.“

NOVAGE ULTIMATE LIFT

„Pleť testovaných žien používajúcich NovAge Ultimate Lift počas 12 týždňov sa dokázala vrátiť do pôvodnej polohy o 70% rýchlejšie než predtým. Mnohé z nás to zažívajú doslova na vlastnej koži. S pribúdajúcim vekom sa pleť stáva ochabnutejšou a raritou nie sú ani vrásky. Pleť je stále viac a viac mdlá a jej textúra príliš hrubá... To všetko sú problémy súvisiace s jej starnutím. Dokážeme však s týmito prejavmi účinne bojovať? Odpoveď znie: My v ORIFLAME áno, s radom NovAge Ultimate Lift.

Testovali sme: Oriflame - Giordani Gold - Rozžiarujúci guľôčkový púder

oriflame novage

Zdroj: Shutterstock®

NOVAGE ECOLLAGEN

„Klinické testy potvrdili redukciu vrások pleti u testovaných žien až o 33 %.“ Rýchly spôsob života na pleti zanecháva svoje stopy, aj keď si to možno neuvedomujeme. Unavená pokožka tváre sa často prejavuje vznikom nepekných vrások či liniek na tvári, a to už v mladom veku, kedy by si ženy s týmto problémom ešte nemali robiť starosti. Aj keď sme starostlivosť doteraz zanedbávali, nastal čas to zmeniť. Je vedecky dokázané, že moderný rad NovAge Ecollagen si s vráskami poradí už po niekoľkých týždňoch.

Testovali sme: Oriflame - The ONE Volume Blast - Zhusťujúca špirála

oriflame novage

Zdroj: Shutterstock®

NOVAGE TRUE PERFECTION

„Výsledkom pravidelného používania produktov radu bola až 11-krát žiarivejšia pleť.“ Mladosť vždy nemusí znamenať dokonalosť, ani keď sa bavíme o pleti. Aj keď dvadsiatničky ešte na svojej tvári vrásky či ochabnutú pleť nepozorujú, často ich trápi vypätá pleť odrážajúca stres a hektický život, alebo sa u nich objavuje dehydratácia. Dôsledkom môže byť mdlá pleť a rozšírené póry, ktoré rozhodne nevyzerajú dobre. Čo keby sme vám povedali, že produkty z radu NovAge True Perfection dokážu zvýšiť hydratáciu pleti až o 83 % už za niekoľko dní?

Testovali sme:  Oriflame - Hojivý zázrak s organickým medom

oriflame novage

Zdroj: Shutterstock®

Viac informácií o prevratných produktoch od ORIFLAME sa dočítate na www.oriflame.sk alebo v aktuálnom katalógu číslo 6.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Soňa Krátka 08.04.16 08:15

SK
karma
114.00

zaujimava novinka, pekne balenie produktov

  • 0
Odpovedať

Erika Špacírová 08.04.16 09:44

karma
93.00

veľmi sa mi páči ako produkty vyzerajú, snáď sú aj dobré

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní