SkinBooster: Revolúcia v starostlivosti o pleť, vlasy a nechty

SkinBooster: Revolúcia v starostlivosti o pleť, vlasy a nechty

  • Zdieľaj:
 • 2

Starnutie pleti spôsobujú vonkajšie aj vnútorné faktory. Medzi tie vonkajšie patrí slnečné žiarenie, znečistené ovzdušie či nesprávna a nedostatočná starostlivosť. Naopak, to vnútorné je zapríčinené vplyvom voľných radikálov alebo rôznych ochorení.

Hlavnú úlohu pri udržiavaní mlado vyzerajúcej pokožky má bielkovina kolagén, ktorej najväčšia produkcia v organizme prebieha do 20. roku života. Zabezpečuje pružnosť a pevnosť pleti, pričom tvorí až 75 – 80 % jej zloženia, ak neberieme do úvahy obsah vody. Kolagénové vlákna vytvárajú infraštruktúru pre elastín, zabezpečujúci elasticitu pleti, ako aj pre kyselinu hyalurónovú, ktorá je zodpovedná za hydratáciu. Kolagén je však mimoriadne citlivý na poškodenie voľnými radikálmi, čo sa spolu s vekom a jeho spomalenou produkciou navonok prejavuje starnutím pleti,” vysvetľuje autorka produktu SkinBooster, Mgr. Lucia Komorechová zo spoločnosti Kompava.

Bude sa ti páčiť: 7 tipov, ako využiť Aloe vera pre krásu: Prečo ich vyskúšať?

Exkluzívny slovenský výrobok

SkinBooster predstavuje jedinečný beauty kokteil aktívnych látok, pričom hlavnú úlohu zohrávajú kolagénové peptidy, doplnené o elastín, prírodnú formu keratínu, ceramidy, maximálnu dávku kyseliny hyalurónovej a vitamíny. Práve tento mix látok preukázateľne pôsobí proti prehlbovaniu vrások, podporuje ich vypínanie a zabezpečuje hydratáciu pleti. Okrem toho má významnú funkciu aj pri vyživovaní vlasov a nechtov. Jeho pôsobenie podporuje rast silnejších, lesklejších vlasov a pevnejších nechtov bez tendencie štiepenia a rohovatenia.

SkinBooster sa užíva vo forme pitného režimu ako kokteil, ktorý v porovnaní s kapsulami ešte viac zabezpečí a zefektívni hydratáciu. Nielen, že si pokryjete dennú dávku látok, vyživujúcich pleť, ale si zároveň užijete jeho výbornú chuť, čo mu pridáva na hodnote,” hovorí Mgr. Lucia Komorechová.

Odporúčame: Celebrity naň nedajú dopustiť: Skús aj ty šípkový olej na pleť!

Výnimočný produkt, výnimočná žena

SkinBooster patrí svojím zložením, prípravou, účinkami aj dizajnom do „výkladnej skrine“ spoločnosti Kompava. Aj preto sa jej tím pri výbere ambasádorky nechal inšpirovať krásnymi a úspešnými Slovenkami. Medzi ne nepochybne patrí aj moderátorka, autorka knižných bestsellerov pre ženy a propagátorka anti age životného štýlu, pani Emma Tekelyová, ktorá ponuku prijala.

„Ženy v strednom a zrelom veku ešte nikdy nevyzerali tak dobre, ako teraz. Ešte nikdy sme nemali takú slobodu krásy a ponuku možností, aké momentálne zažívame. Kult mladosti sa presýtil, svet uznáva ženu bez veku. Preto „spoločenský tlak“ na krásu vnímam pozitívne a učím tomu aj všetky ženy. Je nám od prírody dané, že sa chceme páčiť bez ohľadu na vek, aj keď to mnohé nahlas nepriznajú. Preto, keď sa objavia prvé známky starnutia, nastúpi strata sebadôvery. Sebavedomie je však nosičom krásy. Keď chýba, nevidno tú vnútornú, ale ani vonkajšiu.

Roky sa venujem tvárovej gymnastike, ktorá svaly aj pokožku dokáže spevniť, no výživu a hydratáciu im treba dodať zvnútra. SkinBooster je kráse doslova šitý na mieru! C-čko aj B-čko som doteraz užívala samostatne, SkinBooster okrem nich obsahuje aj kolagén, elastín, selén, keratín a kyselinu hyalurónovú. Už po prvom užití som doma vyhlásila, že to je taká „mňamka“ (ochutená prírodnou stéviou bez kalórií). Po vypití 2 pohárov denne nemám hlad, takže SkinBooster je skvelý pre krásu aj líniu. Ako modelka a televízna moderátorka poznám plusy aj mínusy ženskej krásy. Vždy som verila, že sa objaví niečo, čo bude prístupné každej žene. Želám produktu SkinBooster, aby nám splnil všetky očakávania, pretože svet robí krásnym ženská krása a charizma!”

Pozri aj: Hamamel virgínsky: Zisti aj ty, v čom je absolútne unikátny!

Digitálna diagnostika pleti

Vždy pred začatím akejkoľvek kúry je vhodné zistiť aktuálny stav, stanoviť si ciele a sledovať zmeny, výsledky. V súvislosti so starostlivosťou o pleť, vlasy a nechty zvnútra, na ktorú sa SkinBooster zameriava, poskytuje spoločnosť Kompava aj skvelú možnosť prístrojovej diagnostiky pleti. Tá dokáže pomocou sond, ktoré sa prikladajú k pleti, určiť napríklad hydratáciu, maz, elasticitu, vrásky, póry či štruktúru vlasu. Na základe tejto analýzy je možné presne vedieť, v akom štádiu sa pleť a vlasy nachádzajú a nastaviť tak nutričný plán s cieľom zlepšiť ich stav.

Viac informácií o novinke SkinBooster získate na stránke www.skinbooster.sk alebo www.kompava.sk.


  • Zdieľaj:
 • 2
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Mária Maxianová 26.09.18 19:08

MM
karma
118.00

určite vyskúšam, tiež veľké plus, že je to slovenský výrobok

 • 0
Odpovedať

Jana Komadová 26.09.18 19:12

JK
karma
100.00

Určite sa po ňom poobzerám čítam tu samé chváli

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

Ako na lesklé vlasy so skleneným efektom? Riešenie nájdeš v OI Liquid Luster
Vlasy

Ako na lesklé vlasy so skleneným efektom? Riešenie nájdeš v OI Liquid Luster

 • 0
 • 15.07.2022
Mal by sa fén na vlasy čistiť? Kedy naposledy si si naň posvietila?
Vlasy

Mal by sa fén na vlasy čistiť? Kedy naposledy si si naň posvietila?

 • 4
 • 07.05.2022
Citlivá pokožka ako diagnóza 21. storočia
Pleť

Citlivá pokožka ako diagnóza 21. storočia

 • 1
 • 28.04.2022
TOPlist