Beauty poradňa GERnétic: Ako na spevnenie poprsia

Beauty poradňa GERnétic: Ako na spevnenie poprsia

Odpovedá Alena Kimlová

z Kosmetického studia GERnétic 

www.StudioGernetic.cz

Rada by som sa po pôrode a dojčení dostala naspäť do formy. Začala som veľa cvičiť, o zdravú výživu sa zaujímam už dlho. Najviac ma trápia ovisnuté prsia. Mohli by ste mi poradiť nejaké produkty, ktoré by mi prsia spevnili a pozdvihli? Invazívne zákroky odmietam.

Počas tehotenstva a dojčenia je ženské telo vystavené veľkému náporu. Všetko sa riadi predovšetkým podľa toho, aby bábätko malo dostatok všetkých výživných látok a mohlo dobre prospievať. Je potrebné, aby mala žena vo svojom tele dostatočnú zásobu všetkých výživných látok. Ak to tak nie je, môže dôjsť k rýchlemu úbytku minerálnych látok a tým aj k nedostatočnej produkcii kolagénu. Prsia potom mierne klesnú a povädnú. Kozmetika GERnétic ponúka program, ktorý je určený na spevnenie a modeláciu poprsia. Prostredníctvom vybraných produktov je možné dodať do pokožky a podporného tkaniva biologicky aktívne látky, ktoré stimulujú syntézu kolagénu a elastínu, tkanivo sa postupne spevňuje a prsia pôsobia oveľa estetickejším dojmom.

Odporúčame tiež:  Beauty poradňa GERnétic - Mastná pokožka v zrelom veku

Beauty poradňa: Ako na spevnenie poprsia

Zdroj: Shutterstock®

Prsný program GERnétic obsahuje produkty: spevňujúce tonikum na poprsie SEINO, bunkový stimulátor na výživu pokožky prsného tkaniva ENDO SPÉCIAL+ a krém na spevnenie a modeláciu poprsia MACRO 2000.

Seino vyvoláva jemné prekrvenie, ktoré napomáha rýchlemu zužitkovaniu aktívnych látok. Výťažky z chmeľu, ženšenu a sójové proteíny stimulujú unavený metabolizmus, majú reštrukturalizačné účinky na elastínové fragmenty.

Odporúčame tiež: Beauty poradňa GERnétic - Zoštíhlenie

Beauty poradňa: Ako na spevnenie poprsia

Zdroj: Shutterstock®

Endo Spécial+ obsahuje 100 % prírodné aktívne látky, ktoré sa získavajú z rastlinných zdrojov pestovaných v bio kvalite a sú spracované pomocou najmodernejšej biotechnológie. Pôsobí na stimuláciu buniek vo všetkých vrstvách kože, zvyšuje svalový tonus. Dosahuje mimoriadny efekt pri spevnení pokožky aj svalového tkaniva, účinne bojuje proti starnutiu pokožky, podporuje bunkovú aktivitu a umožňuje prenikanie ďalších aktívnych látok do hlbokých vrstiev pokožky. Stimuluje syntézu kolagénu a elastínu.

Macro 2000 pôsobí na pružnosť pokožky, povzbudzuje podkožnú svalovinu, má výrazné spevňujúce účinky a priaznivo vplýva na zachovanie bunkovej rovnováhy. 

Beauty poradňa: Ako na spevnenie poprsia

Zdroj: Shutterstock®

Odporúčam vám navštíviť kozmetický salón, ktorý pracuje s kozmetikou GERnétic. Kozmetička s vami urobí vstupnú konzultáciu, na základe ktorej posúdi, ktoré prípravky budú pre vás ideálne. Je možné absolvovať aj salónne ošetrenie, ktoré je nadstavbou domácej starostlivosti a dokáže celý proces spevnenia a pozdvihnutia poprsia urýchliť. Navyše zažijete veľmi príjemné a relaxačné ošetrenie.

Nezabudnite sa starať aj o ostatné časti tela. Vyskúšajte telový krém s drenážnymi a spevňujúcimi účinkami Crème De Massage, ktorý najnovšie obsahuje aj bunkového trénera. Samozrejmosťou by mala byť aj pravidelná starostlivosť o tvár.

Odporúčame tiežZoštíhľujúci a spevňujúci krém - PERFECT BODY

Beauty poradňa: Ako na spevnenie poprsia

Zdroj: Shutterstock®

Vyššie uvedené prípravky zakúpite v kozmetických salónoch GERnétic, kde Vám kozmetička poradí, ako prípravky používať a môže ponúknuť aj salónne ošetrenie. Zoznam salónov na www.gernetic.sk.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Soňa Krátka 07.06.16 07:22

SK
karma
113.00

bol by to zazrak....

  • 0
Odpovedať

Mária Zámečníková 15.06.16 10:48

MZ
karma
-1.00

Myslím, že pomôžu cviky a potom už iba šikovné ruky chirurga..

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní