Beauty poradňa GERnétic: Zoštíhľujúci telový zábal Marine Essence

Beauty poradňa GERnétic: Zoštíhľujúci telový zábal Marine Essence

Odpovedá Alena Kimlová z Kozmetického štúdia GERnétic www.StudioGernetic.cz

V kozmetickom salóne mi kozmetička odporučila kúru celotelových zábalov z morských rias. Rada by som trochu formovala postavu. Zábal sa nazýva Marine Essence a príliš mi nevonia. Je to vhodné?

Prírodnú vôňu morských rias považujte za pridanú hodnotu tohto produktu. To znamená, že riasy neobsahujú žiadne syntetické vonné látky, a to je pre pokožku aj celé telo veľmi priaznivé. Morské riasy majú široké využitie. Používajú sa v liečebných, uzdravujúcich aj estetických programoch a sú naozajstným zásobníkom dôležitých látok. Obsahujú minerálne látky, celú škálu vitamínov vo vysokej koncentrácii a dôležité aminokyseliny. Stimulujú bunkový metabolizmus, aktivujú krvný a lymfatický obeh, podporujú lipolýzu a odvádzajú odpadové látky z tela. Dôležitou riasou tohto produktu je červená riasa Lithothamnium calcareum, ktorá rastie v hĺbke 10 – 15 metrov. Táto riasa je vďaka svojej biologickej účinnosti a obsahu aktívnych látok skutočným elixírom sviežosti a zdravia. Zábaly Marine Essence sú ideálnym prostriedkom prípravy na chudnutie, pretože udržujú vitamínovú a minerálnu rovnováhu v organizme, ktorá je veľmi dôležitá pre správne fungovanie organizmu.

Testovali sme: Beauty poradňa GERnétic: Ako si poradiť so suchou a svrbiacou pokožkou

Telový zábal Marine Essence

Zdroj: GERnétic

Samotná procedúra je príjemná relaxačná záležitosť, uvoľňuje napätie a pôsobí priaznivo voči únave a vyčerpaniu. Odporúčam vám celotelové zábaly doplniť aj pravidelnou domácou starostlivosťou prípravkom Lympho a Adipo Gasta. Lympho je svieže tonikum, ktoré otvára póry, umožňuje lepšie prekrvenie, a tým vstrebávanie aktívnych látok. Adipo Gasta je výnimočný prípravok podporujúci vyprázdňovanie tukových buniek vďaka špecifickým rastlinným výťažkom, ktoré prenikajú do tukových buniek, a tak pomáhajú tuk premeniť na mastné kyseliny. Tie prechádzajú do krvi a premieňajú sa na energiu. Krém Adipo Gasta umožňuje lokálne formovanie postavy, čo je úplne unikátne. Keď počas svojej redukčnej kúry odľahčíte stravu a venujete denne 30 minút pohybu, ktorý vás baví, potom zoštíhlenie prebehne príjemnou cestou čo nevidieť. Navyše vyhladí pokožku a zlepší stav celulitídy.

Produkty GERnétic zakúpite v kozmetických salónoch, kde vám kozmetička poradí, ako prípravky používať a môže ponúknuť aj salónne ošetrenie. Zoznam salónov na www.gernetic.sk.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Ľubica Šťastná 09.12.19 07:37

ĽŠ
karma
100.00

Určite nielen príjemná relaxačná záležitosť.

  • 0
Odpovedať

Soňa Krátka 09.12.19 10:40

SK
karma
114.00

Nooo, rada by som sa nechala takto rozmaznávať....

  • 0
Odpovedať

Jana Komadová 25.04.20 20:23

JK
karma
100.00

Hneď by som išla oddych relax a ešte aj štíhlejšia

  • 0
Odpovedať

QlqzzNwr QlqzzNwr 04.08.23 17:26

QQ
karma
-1.00

1

  • 0
Odpovedať

QlqzzNwr QlqzzNwr 04.08.23 17:26

QQ
karma
-1.00

1

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní