Čo darovať žene na MDŽ? Zabudni na kvietok - nechaj ju rozkvitnúť!

Čo darovať žene na MDŽ? Zabudni na kvietok - nechaj ju rozkvitnúť!

Aj keď v dnešnej dobe platí rodová rovnosť (teda, aspoň sa tak všetci tvária, že funguje), Medzinárodný deň žien je výsostne ženským sviatkom, ktorý sme si vybojovali my ženy. 8. marec je už tradične venovaný oslavám ženskosti a nás žien. Do platnosti vstúpil v roku 1910 po tom, čo v roku 1908 začalo 40 000 newyorských krajčírok štrajkovať. Dámy v danom roku bojovali proti neľudským pracovným podmienkam, nízkym mzdám a hlavne bojovali za zrušenie 10-hodinového pracovného času. A vyplatilo sa to!

Od tej doby patrí medzi milé zvyky, že v daný deň muži obdarovávajú ženy malou pozornosťou. Za čias Československa bolo tradičné, že ženy od vedenia spoločnosti dostávali klinček (kvet) alebo kvet v kvetináči. Poprípade to niekedy skončilo pri uterákoch, osuškách, kuchynských utierkach a pod. A čo dnes? Dnes muži ženám darujú naozaj čokoľvek – či už je to kvietok, šperk, víkendový pobyt..., fantázii sa medze rozhodne nekladú. Ak ale ešte stále premýšľate čo svojej polovičke darovať, alebo dámy, ak neviete, aký darček by ste chceli od vášho partnera dostať, tak sa inšpirujte v nasledujúcich riadkoch.

kvety ako darček pre ženu

Zdroj: Shutterstock®

Nechajte ju rozkvitnúť ako ružu!

Asi sa budete čudovať, ale nie všetky túžia po darčekoch. Teda, aby sme boli presné – túžime po nich všetky, ale nie všetky to dajú svojmu partnerovi najavo. Niektoré povedia rovno, aký darček si prajú a iné sa tvária, že skutočne nič nechcú a nič nepotrebujú, no v kútiku duše dúfajú, že si partner spomenie a niečím ich skutočne prekvapí. Dajte na nás a verte nám, pretože každá dáma túži byť obdarovaná. A čo jej teda darovať? Darujte jej krásu, aby rozkvitla ako tá ruža, ktorú by ste jej možno venovali.

Každá z nás sa počas svojho života snaží objaviť prameň mladosti, ktorý by jej zabezpečil večnú krásu bez vrások, pigmentových škvŕn, boľavých kĺbov a pod. Nenašli ste ho ešte? Tak v tom prípade rozkvitnite ako ten púčik vďaka bio-aktívnemu kolagénu.

Každý deň čelíme množstvu situácii, tak prečo by sme sa nemohli cítiť zdravo a šťastne vo vlastnej koži?

Darček v zlatom vrecúšku, ktorý poteší každého!

Je to malé, je to zlaté a poteší to každého – čo je to? Pri týchto indíciách vám asi ako prvé napadne zlatý prsteň s krásnym diamantom. No tentokrát nie, hoci aj ten by potešil. :D  Tým zlatým prekvapením je prémiový trojzložkový kolagén, ktorý je rozpustný vo vode a rýchlo sa vstrebáva.

Trojzložkový kolagén predstavuje proteín, ktorý obsahuje tri základné typy kolagénu, a to:

  • kolagén I. typu – v ľudskom organizme sa nachádza v najhojnejšom množstve a môžeme ho nájsť v pokožke, šľachách, kostiach a zuboch. Pomáha minimalizovať jemné línie a vrásky, zlepšovať elasticitu a hydratáciu pokožke, posilňovať nechty a predchádzať vypadávaniu vlasov;
  • kolagén II. typu – tento typ sa nachádza najmä v spojivovom tkanive, ktoré chráni kosti a kĺby;
  • kolagén III. typu – môžeme ho nájsť vo veľkom množstve v črevách, svaloch, krvných cievach a maternici. Zároveň sa podieľa na zlepšovaní elasticity a hydratácie pokožky.

Kolagén je označovaný aj ako „komplexný proteín“, čo nie je vôbec prekvapujúce, pretože obsahuje 19 rôznych aminokyselín, ktoré sa zapájajú do reťazcov trojitej špirály. Morský kolagén takto organizmu dopĺňa proteín, ktorý je podobný tomu ľudskému.

morský kolagén - Inca Collagen

Zdroj: Shutterstock®

Zlatý púčik pre každého z nás!

Morský kolagén je jedným z mála kolagénov, ktorý je najvhodnejší pre ľudský organizmus. Vďaka svojej podobe trojitej špirály sa najviac podobá tomu ľudskému, čo z neho robí najprospešnejší kolagén nielen pre ženskú krásu. Bio-Aktívny kolagén si aj po spracovaní, tzv. studenou technológiou, zachováva všetky svoje vlastnosti, čím ho môžeme označiť aj za „živý“ kolagén so zachovanou biologickou štruktúrou. V takejto podobe dovolí vašej pokožke zažiariť aj za mesačnej noci, ktorú si (možno) budete užívať so svojím partnerom.

Tak teda dámy, ak ste doposiaľ nevedeli, čo naznačiť partnerovi a aký darček by sa vám hodil, tak mu podsuňte tento článok alebo rovno informácie o morskom kolagéne Inca Collagen. Ak je vám však už teraz jasné, že váš partner na tento sviatok zabudne z akýchkoľvek dôvodov, tak si nadeľte spoločný kolagénový darček. Potešíte seba a zároveň aj vášho partnera, s ktorým budete rozkvitať spoločne.

Navyše len teraz – po zadaní zľavového kódu: KUPUJEM, získate zľavu 5 €, poštovné zdarma a ku každej objednávke balenie vitamínu C ako darček.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Dušan Varga 08.03.19 17:07

DV
karma
103.00

Zaujímavý tip, doteraz som uprednostňoval klasiku- kvety. Asi je čas na zmenu.Tento rok som už manželke daroval kvety, na druhý rok, nuž uvidim

  • 1
Odpovedať

Mária Maxianová 08.03.19 19:42

MM
karma
100.00

myslím, že stačí malý kvietok a milé slovo, na darčeky máme iné sviatky ako sú meniny, narodeniny, či Vianoce, nech zasa všetko neprevalcuje komercia

  • 1
Odpovedať

Ľubica Šťastná 08.03.19 22:25

ĽŠ
karma
100.00

Skvelý tip na darček, ale určite postačí úprimné prianie, či kvietok.

  • 1
Odpovedať

Anton Marek 12.04.19 11:22

karma
127.00

Toto nie je také romantické ako kvety.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní