ENVY Therapy® – systematickosť, ktorú si môžeš dopriať aj ty!

ENVY Therapy® – systematickosť, ktorú si môžeš dopriať aj ty!

Koža je najväčším orgánom nášho tela, preto starostlivosť o ňu je rovnako dôležitá, ako pravidelná návšteva zubného lekára alebo všeobecného lekára. Pokožka nás chráni pred vonkajšími vplyvmi, tvrdo pracuje na odstránení toxínov z organizmu a sama sa opravuje. Avšak pokožka dokáže o nás mnoho prezradiť. Či už ide o vrásky, zlý deň, nedostatočný pitný režim - všetko sa rázom odrazí na našej pleti. Síce to vieme zamaskovať, čiastočne vieme oklamať svoj vek, zakryť stres, ale v konečnom dôsledku oklamať sami seba nevieme.

Starostlivosť o pleť je alfou a omegou k dosiahnutiu jej dokonalého vzhľadu. Preto všetky ženy a dokonca už aj muži majú zaužívané každodenné používanie pleťových krémov a ďalších produktov pre získanie žiadaného vzhľadu pleti. Kupujeme si tie najdrahšie krémy, ktoré sľubujú najlepšie výsledky, ale zabúdame na jednu jedinú a tú najdôležitejšiu vec - kozmetické ošetrenie pleti. Preto ENVY prichádza so systematickou terapiou pre každý typ pleti. Pretože vyzerať mladšie, cítiť sa krajšie a sebavedomejšie nebolo nikdy jednoduchšie! A vedia to aj doktori a kozmetičky z ENVY, ktorí spojili svoje skúsenosti a vedomosti a vyvinuli ENVY Therapy®.

Pozri aj: Ako na dokonalú pleť? Vymeň slová za dôkazy s klinikou ENVY!

Systematickosť ako základ celej vedy?!

Systematickosť je základom všetkého! ENVY Therapy® predstavuje ucelený systém, ktorí v sebe kombinuje domácu, kozmetickú a medicínsku starostlivosť o pleť. Môžete používať tie najdrahšie pleťové krémy, môžete si poctivo pleť odlíčovať, môžete ju hýčkať, avšak to nie je ani zďaleka postačujúce. Každá pleť si totižto vyžaduje individuálny prístup. Niekomu postačuje domáca starostlivosť a môže sa pýšiť dokonalou pleťou a  naopak, niekto môže skúšať všetky možné aj nemožné spôsoby a produkty v starostlivosti o ňu a aj napriek tomu trpí rôznymi nedokonalosťami. V takom prípade je potrebné zveriť sa do rúk odborníkov. Tí vám na základe typu vašej pleti vytvoria starostlivosť „šitú“ presne pre vás. Základom však je, spoznať svoj typ pleti.

4 línie pre 4 najväčšie problémy pleti

ENVY klinika na základe dlhoročného výskumu vytvorila líniu vlastných produktov určených pre riešenie základných problémov s pleťou, s ktorými sa kozmetičky stretávajú najčastejšie.

  • Suchá pleť - HYDRATING - pre pleť bojujúcu s nedostatkom vody (dehydrovanú pleť)
  • Starnúca pleť - ANTIAGING - pre pleť bez lesku, s mimickými vráskami a prvotnými príznakmi starnutia
  • Pleť s pigmentovými škvrnami - BRIGHTENING - pre pleť s nejednotným tónom pleti a sklonom k hyperpigmentácii
  • Nečistá pleť - CLEARING - pre pleť bojujúcu s nečistotami, baktériami a zvýšenou tvorbou mazu (pre aknóznu pleť)

Krása je veda plná organických zložiek

Krása je veda, ale krásna veda. Preto aj v ENVY stavili na organické zložky, ktoré zahrnuli do svojich pleťových produktov. Účinky všetkých ENVY produktov sa ukrývajú v ich srdci, ktoré neobsahuje žiadne silikóny, parabény ani parfumy. Ide o čisté produkty s obsahom až 94 % organických zložiek s vysokou efektivitou, vhodné aj pre citlivú pleť.

Doprajte aj vy svojej pleti dokonalý vzhľad, vzhľad po akom túžite a vyskúšajte luxusné hýčkanie, ktoré získate vďaka systematickosti a ucelenosti jedinečného systému ENVY Therapy®.

View this post on Instagram

ENVY Therapy® je ucelený systém starostlivosti o Vašu pleť ➖1-2-3➖ Pleť v závislosti od veku, typu, dedičných, vnútorných a vonkajších faktorov, bojuje so štyrmi základnými problémami – starnutím, vysychaním, farebnými nerovnosťami až pigmentáciou a sklonom k zanášaniu pórov až akné. Univerzálne riešenia v kozmetike nefungujú, preto sme na každý z týchto štyroch problémov pleti vyvinuli samostatnú líniu terapie postavenú na patentovanej účinnej látke, ktorá daný problém rieši. Každá z týchto terapií pritom pozostáva okrem domácej starostlivosti aj z kozmetickej a medicínskej starostlivosti a tým vytvára ucelený systém ošetrenia a starostlivosti o pleť vyvinutý a registrovaný našou klinikou - ENVY THERAPY®. Tým najlepším riešením pre pleť je harmónia týchto troch úrovní starostlivosti nastavená individuálne podľa typu a stavu pleti. Na domácej úrovni ide o používanie kozmetiky ENVY THERAPY®s obsahom príslušnej aktívnej látky. Na kozmetickom ošetrení, ideálne raz za 30 – 40 dní, ide o aplikáciu tej istej aktívnej látky z kozmetickej rady špeciálnou elektroporáciou a najmä o odstránenie povrchových buniek zabraňujúcich pleti prijímať účinné látky z krémov a zo sér. Tretia, medicínska úroveň je cieleným mezoterapeutickým riešením problému pleti, odporúča ju individuálne dermatológ podľa závažnosti problému. Všetky tri úrovne starostlivosti spája použitie rovnakej účinnej látky, ktorá spolu s inými vzácnymi organickými ingredienciami rieši kozmetický problém komplexne, účinne a bez zaťaženia pleti chemickými zložkami. To však neznamená, že je vždy potrebné absolvovať všetky tri úrovne ENVY THERAPY®. Každá pleť potrebuje inak intenzívny prístup v závislosti od jej typu, veku a najmä od závažnosti daného problému. V niektorých prípadoch postačuje len poctivé domáce ošetrovanie, v iných sú, naopak, potrebné aj kozmetické ošetrenia či medicínske odborné zákroky. #envytherapykozmetickeosetrenie #brightening

A post shared by ENVY Therapy® skincare system (@envytherapy) on


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Ľubica Šťastná 04.01.19 06:54

ĽŠ
karma
100.00

Lákavá terapia!

  • 1
Odpovedať

Mária Maxianová 04.01.19 18:37

MM
karma
100.00

krása je naozaj veda, ale musí vyžarovať zvnútra

  • 1
Odpovedať

Elena Švachová 05.01.19 00:44

karma
115.00

Každá chceme byť krásna,každá sa chceme páčiť...

  • 1
Odpovedať

Jana Komadová 10.01.19 20:48

JK
karma
100.00

Rada som si prečítala

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní