Len čistá pleť je zdravá

Len čistá pleť je zdravá

    • Zdieľaj:
  • 0

Dôkladné a pravidelné čistenie pleti je mimoriadne dôležité. Kožný maz, zvyšky mejkapu a škodlivé látky zo vzduchu sa zachytávajú a ostávajú na vašej pleti počas celého dňa, v noci zas pleť potením vylučuje rôzne škodliviny z tela.

Nezabúdajte na dôkladné čistenie i keď ste unavená, lenivá, alebo ste práve prišla domov z bujarej párty.

Nielenže sa ráno zobudíte s machuľami mejkapu pod očami a na posteľnej bielizni, ale tiež si zanesiete póry a na vlastnej tvári vytvoríte ideálne prostredie pre množenie baktérii. Nečistota tak môže spôsobiť zápaly, vyrážky a zanechá vašu pleť na pohľad mdlú a bez jasu.

Prístroj na čistenie pleti SkinPro od Oriflame.

Zdroj: Shutterstock®

Len čistá pleť môže byť naozaj krásna a zdravá. Ručné čistenie pleti odstráni veľa denných nečistôt, ale nie všetky. Riešenie pre každodenné čistenie pleti je skvelá technologická novinka, Prístroj na čistenie pleti SkinPro od Oriflame. Toto vysoko efektívne zariadenie je dostatočne jemné na každodenné použitie, profesionálnym hĺbkovým čistením odstraňuje nečistoty z pleti 5x účinnejšie a len za 1 minútu! Čistenie pleti nebolo nikdy jednoduchšie!

Prístroj na čistenie pleti SkinPro od Oriflame

Zdroj: Shutterstock®

Ako na to?

Hlavicu s kefkou navlhčite. Na tvár aplikujte váš obľúbený prípravok na čistenie pleti. Krúživými pohybmi si pomocou prístroja čistite pleť po dobu 1 minúty. Dôkladne si opláchnite tvár. Najlepšie výsledky dosiahnete, ak si budete pleť čistiť dvakrát denne, ráno i večer.

Prístroj na čistenie pleti SkinPro od Oriflame.

Zdroj: Shutterstock®

Na vlastnej koži:

8 x žiarivejšiu pleť a jej dokonalejšiu textúru dokázali klinické testy v  špičkových laboratóriách Oriflame. V spotrebiteľskom teste potvrdili účastníčky testu menej viditeľné póry a jednotnejší tón pleti.

Takto precízne vyčistená pleť najlepšie vstrebáva účinné látky z ostatných produktov starostlivosti o pleť.  


    • Zdieľaj:
  • 0
Návrat hore
Autor článku

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Čo čítajú ostatní