Make-up dokáže jednoducho zázraky, treba sa len naučiť ako na to

Make-up dokáže jednoducho zázraky, treba sa len naučiť ako na to

    • Zdieľaj:
  • 2

Dať si dobrú kávičku, sadnúť si do záhradky či na balkón s časopisom je fantastický relax pre nejednu z nás. Keď však začnete listovať v časopise, možno aj vy si povzdychnete: ,,No, keby ja takto dobre vyzerám, to by bolo."

Úprimne, pri dnešných možnostiach nemusíte už iba vzdychať. Vlastne, hneď s tým prestaňte a inšpirujte sa tým, čo vám môže pomôcť.

Kozmetický priemysel má v posledných rokoch pre nás samé zázračné vecičky, jednu za druhou. Testujeme ich u nás už 3 roky, takže veľmi dobre vieme, o čom hovoríme. No a akú úlohu máte vy? No predsa len jednu jedinú! Chopte sa týchto kozmetických výdobytkov a naučte sa s nimi pracovať.

Odporúčame prečítať: 8 mýtov a faktov o zdraví vlasov

A úprimne, nechcem počuť: ,,Jéééj, to je také pekné tie tiene alebo tá linka. No ja sa takto neviem maľovať." Baby halóóó, veď takto sme začínali všetky. A pokus omyl bol na dennom poriadku. :) No treba vydržať! A hlavne, opakovanie je nielen matkou múdrosti, ale aj zručnosti. No a keď som sa ja začínala líčiť, niečo také, ako video tutoriál, neexistovalo. Takže jednoduchšie to už ani nebude. Nemusíte ísť hneď na kurz, aj keď to určite stojí za to a po ňom sa zlepšíte oveľa rýchlejšie. No môžete začať pekne doma samé so zrkadlom a obľúbenými video návodmi. No tak sa už len odhodlajte a uvidíte, ako sa hneď budete cítiť lepšie, spokojnejšie a krajšie. Veď to robíte pre seba! :)

Odporúčame prečítať: Make-up, ktorý odolá vode aj vysokým teplotám

Jade Madden make-up premena

Zdroj: Shutterstock®

Mladá austrálska video blogerka, Jade Madden, ktorej videá inšpirovali aj mňa, naozaj patrí k normálnym ženách. Vidíte, že so svojimi šikovnými rukami sa vie premeniť za pár minúť na kočku, ktorá zaručene pritiahne pozornosť okolia. A takýchto šikovných dievčať je teraz plný internet, tak sa pridajte k nim aj vy a naučte sa spolu s nami, ako to robia. Aj keď, úprimne, jej uletené vlasové kreácie si nájdu medzi nami asi málo pochopenia. :)

Odporúčame prečítať: Strobing - naučte sa novú techniku vizážistov

Aj preto už čoskoro u nás na KAMzaKRÁSOU.sk v spolupráci s magazínom WINK začneme pripravovať niečo obdobné, no samozrejme, po slovensky a s účasťou našich slovenských profesionálov, nech to má ,,grády" a hlavne, nech vás čo najviac inšpirujeme a navnadíme. :)


    • Zdieľaj:
  • 2
Návrat hore
Autor článku

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Marianna Orininová 22.08.15 14:09

MO
karma
-1.00

krásne... úžs ako vie niekto takto zo seba spraviť sexy ženu _:)

  • 0
Odpovedať

Žofia Mažáriová 25.08.15 12:25

ŽM
karma
115.00

Mejkap je skvelá vec. Neviem si bez neho život predstaviť.

  • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní