MAVEX: Švajčiarska značka, ktorá ti pomôže vyriešiť problémy s pleťou

MAVEX: Švajčiarska značka, ktorá ti pomôže vyriešiť problémy s pleťou

„Každá žena je krásna, len o tom ešte nevie“ (Miloš Kopecký)

Každá žena je krásna, keď je milovaná. Milovaná mužom, ktorý ju robí šťastnou a krásnou zároveň. Niekedy však ani najväčšia láska nemusí prispieť k tomu, aby sa žena naozaj cítila krásnou. Akékoľvek chybičky krásy na sebe považujeme za nedokonalosť, kvôli ktorej sa skrývame a nedokážeme rozkvitnúť ako kvietok. Preto skúšame krémy, séra a iné pleťové produkty, ktoré nás dokážu rozžiariť a zbaviť nedokonalostí.

MAVEX je švajčiarskou značkou, respektíve spoločnosťou, ktorá vyrába a distribuuje prírodnú kozmetiku vytvorenú na báze liečivých bylín a alpínskych rastlín. Táto kozmetika neobsahuje parabény, fomaldehyd, žiadne pridané konzervačné látky, minerálne oleje či parafín. Ide výsostne o prírodnú kozmetiku, ktorá rešpektuje životné prostredie. Spoločnosť zároveň netestuje produkty na zvieratách.

Táto prírodná kozmetika ja na slovenskom trhu dostupná už zopár rokov, no len málokto vie o tom, aké poklady k nám zo Švajčiarska prišli. Ide predovšetkým o salónnu kozmetiku, ktorá je však vhodná aj na domáce použitie.

Zaujme ťa: Zisti všetko o mastnej pleti: Vieš, ako by si sa o ňu mala starať?

Mavex kozmetika

Zdroj: Mavex

Stratégia, inovácie a jedinečnosť

Švajčiarska spoločnosť MAVEX postavila svoju stratégiu na inováciách, špičkovom laboratórnom výskume so zameraním na menšie množstvo produktov, ale s vysokou účinnosťou. Vďaka tomu dokážete s použitím menšieho počtu produktov dosiahnuť viditeľné výsledky. A práve to je v dnešnej uponáhľanej dobe, kedy nemá každá žena dostatok času na to, aby sa o seba starala, cesta. Cesta, ktorú si vybralo aj množstvo luxusných kozmetických salónov a kozmetičiek po celom svete.

Produkty sú výnimočné svojím zložením, v ktorom sa nachádzajú vzácne bylinky, aktívne zložky a fytokomplex novej generácie. Vďaka svojej formule sú produkty švajčiarskej značky MAVEX kompatibilné a vhodné pre všetky typy pleti.

Profesionálne produkty s mimoriadnou silou siedmich aktívnych molekúl skombinovaných do jedného prírodného celku dokonale vyčistia pleť od odumretých buniek, nečistôt, nebezpečných látok a toxínov.

Femine salón krásy

Zdroj: Femine

MAVEX na Slovensku

Švajčiarsku značku MAVEX môžete nájsť aj v slovenských kozmetických salónoch a jedným takým je salón FEMINE, kde ako prví priniesli exkluzívnu prírodnú kozmetiku zo Švajčiarska na Slovensko. V kozmetickom salóne Femine pracujú s produktami prestížnej značky MAVEX už 3 roky. Ak sa chcete dozvedieť viac, ako s touto značkou začať pracovať, napíšte na info@femine.sk. Radi vám poradia a pomôžu.

Mavex kozmetika

Zdroj: Mavex

MAVEX - dostupný pre každého

Mavex starostlivosť o pleť nie je určená len do salónov a len pre kozmetičky. Túto značku si môžete zakúpiť aj na domáce použitie a podporiť vďaka ním svoju prirodzenú krásu. Či už ste sa zamilovali do produktov, ktoré sú iné, niečím výnimočné a trápi vás akné, tak vyskúšajte Super Detox Treatment. Ide o pleťové mydlo s obsahom čistého bioaktívneho rastlinného uhlia. Ak produkty s nápaditým dizajnom vás dokážu ohúriť, tak vás ohúri aj tzv. vajíčko, ktoré v sebe ukrýva poklad v podobe pleťového krému. Patríte k tým dámam, ktoré sa o seba starajú a vlastná pleť im nie je ľahostajná? Tak kliknite na e-shop femine.sk, kde nájdete v ponuke práve kozmetiku MAVEX. Zaručene vás ich produkty nadchnú tak, ako nás v redakcii. 


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Ľubica Šťastná 24.09.19 07:10

ĽŠ
karma
100.00

Zaujímavá značka, ešte som sa s ňou nestretla.

  • 0
Odpovedať

Mária Maxianová 24.09.19 19:21

MM
karma
100.00

určite výborné produkty a na prírodnej báze

  • 0
Odpovedať

Mária Reibergerová 25.09.19 08:19

MR
karma
109.00

o tejto značke čítam prvýkrát, zaujala ma, vyskúšam

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní