Profesionálne ošetrenie od GERnétic - World of Beauty and Spa Praha

Profesionálne ošetrenie od GERnétic - World of Beauty and Spa Praha
  • 21.09.2017
  • Monika Šomšáková

V Prahe sa 9.9. konal najväčší kozmetický veľtrh v Českej republike s názvom World of Beauty & Spa 2017. Naša redakcia sa rozhodla, že sa pôjde poobzerať a zistiť, aké sú novinky.

Predovšetkým naše kroky viedli k značke GERnétic. Profesionálne ošetrenie od GERnétic je vždy niečo, na čo sa tešíme. Čakala nás tu skvelá procedúra, tak sa poďte s nami na ňu spoločne pozrieť.

Filozofia kozmetiky GERnétic

GERnétic je kozmetika, ktorá používa výhradne prírodné aktívne látky z ekologicky certifikovaných oblastí. Obsahuje výťažky zo 192 druhov rastlín a 18 druhov morských rias. Pre výrobu prípravkov používa vysoko moderný spôsob - biotechnológiu. Tá zachováva vysokú účinnosť prírodných aktívnych látok a garantuje maximálnu šetrnosť k pokožke aj k prírode.

Výskumy organického zloženia buniek patentovali a v roku 1977 uviedli na trh prvé exkluzívne prípravky GERnétic. Značka GERnétic sa rýchlo zaradila k absolútnej kozmetickej špičke. Jej poslaním je nielen dokonalá starostlivosť o krásu pleti, ale zároveň o jej zdravie, vrátane zdravia celého tela.

Odporúčame: Beauty poradňa GERnétic: Masky na tvár

GERnétic profesionálna kozmetika

Zdroj: Shutterstock®

Masque Mineral - termálna maska od francúzskej kozmetiky GERnétic

Prášková maska modrastej farby. Mieša sa s teplou vodou tak, aby vznikla hmota, ktorá sa nanáša na pokožku. Reakciou minerálnych látok s vodou dochádza k postupnému zvýšeniu teploty. Dôjde k prehriatiu a prekrveniu pokožky, ku krátkodobému otvoreniu pórov. Tým je umožnený hlboký prienik aktívnych látok do najspodnejších vrstiev kože a krvného obehu. Minerálna maska je vytvorená na základe prvotriednej prírodnej, skutočne čistej sadry. Je zvlášť nadrobno mletá, čo umožňuje získať jemnú hmotu, ktorá sa ľahko roztiera. Maska nie je vhodná, ak trpíte klaustrofóbiou.

Túto masku môžu záujemkyne vyskúšať iba v salónoch pracujúcich s kozmetikou GERnétic. Zoznam nájdete na www.gernetic.cz

Maska bola príjemná, hrejivá. Žiadny nepríjemný pocit, pálenie či štipkanie som necítila. Pani kozmetička mi nasadila ochrannú čapicu a po bokoch ochrannú látku. Všetko bolo výborné, akurát ženy, ktoré majú klaustrofóbiu, by to mohli zle znášať.

Na oči aj ústa vám totiž položia vatové tampóniky a látku vám dajú cez celú tvár. Ako prvé sa aplikuje sérum s aktívnymi látkami, a tak sa nanesie maska na celú tvár, vrátane očí a úst. Dýchate len nosom. Maska začne hriať a po niekoľkých minútach stuhne a zostane vám odliatok vašej tváre. 

Pozri aj: Beauty poradňa GERnétic: Morské riasy v kozmetike?

GERnétic salónová kozmetika

Zdroj: Shutterstock®

Celá procedúra a celková práca pani kozmetičky bola na profesionálnej úrovni. Počas procedúry mi boli vysvetlené všetky kroky a tiež na čo je maska dobrá. Starostlivosť pani kozmetičky o moje pohodlie bola bezchybná a počas pôsobenia masky sa ma niekoľkokrát opýtala, či je všetko v poriadku. Dali sme si aj znamenie, ak by bolo niečo pre mňa nepríjemné, tak mi masku dá automaticky dole. Po procedúre mi dala ešte pár tipov, ako na problémové miesta na mojej pleti. Skutočne som si celý tento moment užila naplno. 

Môžem povedať, že pani kozmetičky sú profesionálky a kozmetika GERnétic má skutočne kvalitné produkty. Moje poďakovanie patrí pani Ing. Andrei Trčkovej, ktorá mi umožnila túto procedúru absolvovať.

Odporúčame: Poznáš koloidné striebro? Pomôže ti s týmito ťažkosťami!


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

3 komentáre

Lucia Šeptáková 21.09.17 13:04

karma
108.00

Hneď by som to absolvovala.

  • 0
Odpovedať

Mária Zámečníková 24.09.17 23:15

MZ
karma
-1.00

Klobúk dole, ja by som sa toho trošku bála :)

  • 0
Odpovedať

Soňa Krátka 14.12.17 10:21

SK
karma
114.00

dala by som sa ošetriť

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní