Ako byť šik počas celého dňa? Dodržuj tieto zásady!

Ako byť šik počas celého dňa? Dodržuj tieto zásady!

Oranžová, ružová, hnedá, červená a k tomu troška zlatej a sexi bronzovej – to sú farby šminiek, s ktorými budete šik po celý deň. Ale ako na to? V nasledujúcom článku sa pozrieme na zopár zásad, ktoré nám pomôžu vyzerať dobre a neodolateľne počas celého dňa.

Ako na to?

Ak si ráno aj napriek krátkej noci nájdete čas na dlhšie zobúdzanie sa, už v tej chvíli robíte prvý krok pre zdravšie vyzerajúcu pleť. Najlepším podkladom pod make-up je zhydratovaná pleť. Okrem make-upu nezabúdajte aj na korektor, ktorý dokonale prekryje dôkazy prebdenej noci. Na lícne kosti naneste trocha farby a decentne poprášte bronzer na chrbát nosa, ku korienkom vlasov a na bradu.

Nanesením maskary zobudíte oči a deň môže začať. Na oči naneste tiež trocha farby. Oranžové a zlatisté tóny zaručene zapôsobia. Stále sa však držme hesla – prirodzene, sviežo a nie príliš nápadne. Tak by mal vyzerať váš make-up počas dňa. 

Odporúčame: Ruské dievča Angela Nikolau a jej najrizikovejšie selfie fotky (toto neskúšajte)

úprava zovňajšku

Zdroj: Shutterstock®

Inak je to ale večer. Vo večerných hodinách nemusí žiariť iba váš outfit, ale aj vaša tvár. Večerný make-up môžete pokojne nanášať s väčšou odvahou. Aby ste dosiahli skutočný glamour efekt, musí byť líčenie rafinované a nápadné. Umelé svetlo vám dovolí viac sa vyhrať s farbičkami. Vyhýbajte sa sivastým farbám, tie dodávajú vašej pleti všetko, len nie zdravý vzhľad. Pozor aj na modrú, nie každý odtieň je pre vás ten vhodný. Bez očnej linky z domu ani nevychádzajte! Nič nedodá očiam väčšiu intenzitu a potrebnú dramatickosť. Rúžom alebo leskom nešetrite, môže na vašich perách priam svietiť.

Už si len dávajte pozor pri kombinovaní výstredného líčenia s výstredným oblečením. A veľký pozor si dávajte aj pri zvieracích vzoroch a líčení. Tam môžeme urobiť viac škody ako úžitku. Vždy si vyberte, čo chcete, aby dominovalo. Stačí iba jeden prvok, ktorý upúta pozornosť.

Tak hor sa do džungle!

Pozri aj: Úbohí muži čakajúci na nakupujúce manželky: Neudržíš smiech!


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

8 komentárov

Valéria Džupinková 26.11.12 11:29

VD
karma
-1.00

No tak to ste ma nepotešili inoformáciou o tom, že zvieracie vzory sa vracajú :) znovu bude po meste pobehovať kopec tigrov, jaguarov, zebier,... a bude to katastrofa. Ako znesiem jednu decentnú vec v zvieracom vzore ale navliecť sa od hlavy po paty do vzorov? ved to je katastrofa! Inak máte pravdu, že menej je niekedy viac a niekedy sa stačí len trošku zamyslieť ako celý naš outfit bude vyzerať v konečnej úprave. Niekedy je to totiž až príliš. Niekedy stačí rafinovaná jednoduchosť.

  • 0
Odpovedať

Zuzana Babinčáková 17.12.12 13:08

ZB
karma
-1.00

krásny článok...všetky sme krásne :) len to musíme v sebe objaviť :) každá žena je krásna 

  • 0
Odpovedať

Zuzana Babinčáková 17.12.12 13:08

ZB
karma
-1.00

zrkadielko , zrkadielko povedz, že mi , kto je najkrajší na tejto zemi? :D

  • 0
Odpovedať

Blažena Sádovská 02.06.13 18:10

BS
karma
100.00

Vyhovuje mi skôr jemné líčenie a k tomu aj oblečenie.

  • 0
Odpovedať

Jana Komadová 10.03.14 20:48

JK
karma
100.00

ja sa tiež prikláňam k názoru že menej je niekedy viac a všetkého z mierou a som zástancom jemného líčenia

  • 0
Odpovedať

Dominika Sedliaková 10.03.14 20:57

DS
karma
-1.00

tiež mám radšej jemné líčenie :)

  • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 25.10.14 15:42

MR
karma
-1.00

veľmi sa nelíčim len na spoločenské udalosti, ale aj to veľmi jemné líčenie

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní