Stop rozšíreným pórom!

Stop rozšíreným pórom!

Aj vás trápi problém zvaný - rozšírené póry. Na pokožke ich máme tisícky. Pri zbežnom pohľade do zrkadla ich sotva postrehneme. No mnohé z nás ich nájdu oveľa ľahšie ako by chceli.

 

Sú kozmetickou chybičkou, ktoré nám vadí. No predovšetkým sú aj poruchou kože, o ktorú sa treba zaujímať a riešiť ju. Predstavujú prostredie vhodné na usadenie rôznych mikróbov, ktoré môžu spôsobiť infekcie, podráždenie, hnisanie a ďalšie nežiaduce problémy. A tým sa už určite chce vyhnúť každá jedna z nás.


Zdravé póry sú pre nás veľmi dôležité.  Len vďaka nim môže pokožka dýchať, prijímať živiny zvonka a vylučovať škodliviny zvnútra. Pri neustálom obojsmernom toku látok, ktorý pórmi prebieha, nie je vôbec vylúčené, že sa upchajú. Takéto póry sa môžu aj niekoľkonásobne rozšíriť, zapáliť a akné je na svete. Najčastejšie má sklon k upchávaniu pórov predovšetkým mastná pleť, no ani iné typy nie sú výnimkou. Preto je veľmi dôležitá prevencia a tou je hlavne každodenná starostlivosť, ktorá nám môže priniesť práve očakávané výsledky.

 

Po takom horúcom lete, aké máme za sebou, sa preto bude treba našej pokožke a rozšíreným pórom venovať ešte viac a pozornejšie. Veď priznajme si, že sme pravidelnú starostlivosť aj tak troška zanedbali. Ale to k letu a dovolenkám aj patrí. Ale so začiatkom školského roka sa už aj my môžeme vrátiť späť k našim pravidelným ranným a večerným rituálom. Máme pre vás aj nového pomocníka v boji proti otravným pórom.

 

Spoločnosť Bioderma prináša na trh novinku z rady Sébium určenú pre mastnú a zmiešanú pokožku, ktorá spomínaný problém vyrieši rýchlo a veľmi elegantne. Rovnako je dobré do boji s rozšírenými pórmi zapojiť aj ďalších pomocníkov z rady sébium, o ktorých sa postupne viac dočítate v našej sekcii novinky.

 

Stop rozšíreným pórom!

 

 

 

 

 


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Zuzana Babinčáková 17.12.12 20:49

ZB
karma
-1.00

proti pórom je tu Bioderma :) vyrážok sa ihneď zbaví 

  • 0
Odpovedať

Veronika Kulanová 25.03.13 20:26

VK
karma
-1.00

bioderma je naj naj naj 

  • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 25.10.14 15:58

MR
karma
-1.00

naozaj značka nad značkami :)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní