Švédi vedia, ako na to! Toto je podľa nich tajomstvo krásy

Švédi vedia, ako na to! Toto je podľa nich tajomstvo krásy

Keď sa povie Švéd či Švédka, ľudia si automaticky predstavia dokonalý blonďatý pár, spokojný so sebou a svojím životom. Aj švédske ženy však zápasia s rovnakými problémami ako my, napríklad aj s pigmentovými škvrnami, za ktoré môžeme vďačiť buď genetike, alebo nadmernému vystavovaniu pokožky slnečnému žiareniu.

Pravdou je, že príliš veľa pieh, príliš tmavé kruhy pod očami či iné tmavé mieste na pleti trápia ženy všetkých vekových kategórií a z každého kúta zemegule. Zatiaľ, čo jemné pehy môžu prirodzenej kráse len napomôcť, množiace sa pigmentové škvrny jej sú skôr na príťaž.

Pozri aj: Beauty maniačky, pozor! Tieto novinky musíte mať

Patent na zosvetlenie pleti

Zdroj: Shutterstock®

Patent na zosvetlenie pleti

Za tvorbou pigmentových škvŕn stojí nadmerná produkcia melanínu kožnými bunkami, ktoré sa tak bránia škodlivému UV žiareniu. Aj preto sa experti vo Švédsku zamerali na to, ako jeho nadmernú tvorbu zredukovať a predchádzať tak vzniku nových pigmentových škvŕn na pokožke. Výsledkom 6-ročného výskumu je patentovaná technológia Multi-Bright, ktorá v sebe spája dve aktívne látky s rastlinným základom - kyselinu diovú a šťaveľ. Spoločne dokážu redukovať pigmentové škvrny až o 50 %, čo potvrdili klinické testy. Technológiu Multi-Bright dopĺňa výťažok z rastlinných kmeňových buniek z gardénie, ktorý zasa podporuje vznik kolagénu a udržiavanie jeho optimálnej hladiny v pleti, čím dochádza k vyhladzovaniu nežiaducich vrások.

NovAge Bright Sublime

Zdroj: Shutterstock®

Kompletná starostlivosť

Práve v novej 6-dielnej sade pokrokovej pleťovej kozmetiky NovAge Bright Sublime sa spájajú sily technológie Multi-Bright a výťažku rastlinných kmeňových buniek z gardénie. Nájdete v nej kompletnú starostlivosť o pleť od čistenia až po hĺbkovú výživu v podobe Zosvetľujúceho penivého čistiaceho gélu, tonizačnej vody, očného krému, séra, denného krému s SPF 20 a nočného krému. 

Priam rutinná starostlivosť vám zaberie len štyri minúty denne, dve ráno a dve večer. Vašou odmenou za dôslednosť bude jasnejšia, jednotná a žiarivá pleť už po niekoľkých týždňoch!

Všetky pokrokové sady pleťovej kozmetiky NovAge nájdete v aktuálnom katalógu alebo na www.oriflame.sk


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

5 komentárov

Mária Frnová 25.09.17 10:27

MF
karma
67.00

pigmentové škvrny zatiaľ riešiť nemusím...

  • 0
Odpovedať

Mária Maxianová 25.09.17 17:46

MM
karma
100.00

to ja pomaly začínam riešiť starecké škvrny :-)

  • 0
Odpovedať

Milka Damašková 25.09.17 23:18

MD
karma
132.00

Moja mama pigmentové švrny nemá, ani starká ich nemala, snáď aj ja sa im vyhnem..

  • 0
Odpovedať

Soňa Krátka 13.12.17 19:32

SK
karma
114.00

pigmentové škvrny mi vybledli po chemickom peelingu

  • 0
Odpovedať

Zuzana Szocsova 23.11.18 23:46

ZS
karma
100.00

aj ja mam zatial pokoj od pigmentovych skvrn

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní