Tvár hladká ako zamat. Pre váš pocit zdravia a dokonalosti

Tvár hladká ako zamat. Pre váš pocit zdravia a dokonalosti
 • 30.09.2015
 • PR článok

  • Zdieľaj:
 • 1

Každá z nás môže mať pokožku na tvári hebkú ako zamat. Na to, aby sme dosiahli takýto ideál, nepotrebujeme žiadne tajomné rituály, aj keď tajomstvo je to, čo nás všetky priťahuje.

Namiesto zaklínadiel však postačí kvalitné čistenie spojené s príjemnou masážou. Odmenou bude, že drahý z nás nespustí oči a kamarátky od nás mámia recept na krásu. A zároveň sa budeme cítiť príjemne príťažlivo.

Prečo čistiť?

Vieme to presne: naniesť si na tvár make-up, maskaru, ružové líčka skrášlené tónovacími farbami, doladiť očné tiene, zvýrazniť pery. Páčiť sa chceme, nielen pánovi Dokonalému, ale aj sebe. Vďaka skrášľovacej kozmetike sme síce ako pop-hviezdy, ale zároveň našu pleť vystavujeme námahe. Pleť si potrebuje aj oddýchnuť a zregenerovať sa, to si uvedomujeme všetky.

Lenže bežné čistenie vatovými tampónmi a čistiacimi kozmetickými mliekami je len časť úspechu. Pokožka je – keby sme sa pozreli cez mikroskop – plná drobných nerovností, do ktorých sa nečistoty rady zachytávajú. Dostať ich z pleti chce pomocníka. Najlepšie takého, akým je elektrická čistiaca kefka Philips VisaPure Advanced.

Odporúčame vyskúšať:  Ako sa správne starať o liečivé kamene?

cistenie pleti

Zdroj: Shutterstock®

Do hĺbky

Tento milý a príjemný zázrak čistí pleť na tvári do hĺbky až 10-krát lepšie ako bežné mechanické čistenie. A pomôže aj pri prečistení dekoltu. Vďaka rotácii hodvábnych štetiniek a jemnej vibrácii zachádza čistiaca kefka Philips VisaPure Advanced aj do nerovností, odstraňuje nečistoty a povrchové odumreté bunky. Jemná masáž zlepšuje mikrocirkuláciu krvi a teda aj výživu pleti.

Čistenie a masáž pleti pomocou Philips VisaPure Advanced trvá len minútu, na takýto interval je kefka nastavená. Aby nedošlo k zbytočnému prečisteniu, kefka vždy po 20 sekundách prestane krátko rotovať, aby ste svoju pozornosť mohli venovať ďalšej partii tváre. Tieto intervaly bohato stačia na denné prečistenie tváre buď pri rannej hygiene, alebo, ešte lepšie, večer pred spaním po základnom odlíčení make-upu.  

Odporúčame:  Buďte viac sebaistá vďaka našim tipom !

VisaPure Advanced philips

Zdroj: Shutterstock®

VisaPure Advanced sa dá nastaviť na dve rôzne rýchlosti (jedna je určená pre normálnu, druhá pre jemnú pleť) a vybrať si môžete z dvoch rozdielnych kefiek podľa hustoty štetín.

Napriek dôkladnej starostlivosti veľa z nás, najmä ráno, trápia opuchnuté a unavené oči. Krátka, len 30-sekundová masáž špeciálnou chladivou hlavicou s keramickým povrchom rozjasní pohľad a dodá unavenej pokožke okolo očí nový život. Špeciálny program DualMotion na osvieženie očí aktivuje 120 nano-vibrácií za sekundu a ošetrí okolie očí jemnou, pohodlnou a osviežujúcou masážou. Je špeciálne navrhnutý tak, aby svojou jemnosťou nepoškodil tenkú a jemnú pokožku okolo očí. 

Odporúčame:  Líčenie do školy - ako nalíčiť jemne a prirodzene dospievajúcu pleť?

VisaPure Advanced philips

Zdroj: Shutterstock®

Blahodarná masáž

Dokonalé čistenie pleti by malo byť povinnou súčasťou nášho denného rituálu. 30-sekundová ranná masáž očného okolia tiež ľahko zapadne medzi naše každodenné rituály. Zaslúžime si však aj niečo navyše. Príjemnú masáž, ktorú VisaPure Advanced prináša vďaka špeciálnej masážnej hlavici. Revitalizačná masážna hlava poskytuje osviežujúcu a relaxačnú masáž, ktorá preniká do hlbších vrstiev pokožky. Týmto spôsobom uvoľňuje malé tvárové svaly a prináša pocit osvieženia a nádherne žiarivú pokožku. Robí to, čo ruky nedokážu. Vďaka elegantnému a funkčnému dizajnu hlavy s piatimi malými guľôčkami je to ako 750 jemných masážnych dotykov za minútu. Revitalizačný masážny program trvá 3 minúty, pričom si masáž tváre môžeme vychutnať niekoľkokrát týždenne.

Odporúčame:Top tipy, ako zostať stále fit a jesť zdravo

VisaPure Advanced philips

Zdroj: Shutterstock®

Aby sme mali zdravú, hebkú a žiarivú pleť už nemusíme tráviť hodiny pred zrkadlom alebo v kozmetických salónoch. VisaPure Advanced je malý zázrak, ktorý svojou kvalitou aj dizajnom uspokojí aj tie najnáročnejšie z nás.


  • Zdieľaj:
 • 1
Návrat hore
Autor článku

 • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

 • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

1 komentár

Soňa Krátka 02.01.16 23:16

SK
karma
113.00

dobry pomocnici

 • 0
Odpovedať

Čo čítajú ostatní

STAMM vyhráva ocenenie Zalando Sustainability Award odovzdávané počas Kodaňského týždňa módy
Voľný čas

STAMM vyhráva ocenenie Zalando Sustainability Award odovzdávané počas Kodaňského týždňa módy

 • 0
 • 07.02.2023
LEJAAN: srdcová záležitosť
Inšpirácie

LEJAAN: srdcová záležitosť

 • 0
 • 08.02.2023
Pilates pri stene (wall pilates) je cvičením, o ktorom hovoria všetci! Prečo ho aspoň raz vyskúšať?
Cvičenie

Pilates pri stene (wall pilates) je cvičením, o ktorom hovoria všetci! Prečo ho aspoň raz vyskúšať?

 • 0
 • 26.02.2023