Uprednostňujete prírodnú kozmetiku?

Uprednostňujete prírodnú kozmetiku?
  • 19.12.2013
  • PR článok

Moderná doba prináša moderné riešenia do každej oblasti nášho života vrátane kozmetiky.

Avšak sú chemické látky a zlúčeniny naozaj zdravé pre naše telo? Nie vždy je to tak, a preto je dobré sa v oblasti kozmetiky spoliehať na prírodu.

Prírodná kozmetika je pre naše telo naozaj najvhodnejšia pretože neobsahuje žiadne umelé látky, ktoré nám môžu škodiť. Pri tejto kozmetike si treba dávať len pozor na alergie, ktoré však nie sú časté a častejšie sa vyskytujú pri komerčnej kozmetike vyrábanej chemicky.

žena pod stromom

Zdroj: Shutterstock®

Do prírodnej kozmetiky sa však pridávajú len určité prírodné časti, ak sa však spoľahnete na biokozmetiku, máte istotu že pôjde o naozaj kvalitný výrobok vyrobený z tých najlepších BIO surovín, ktoré zabezpečia vášmu telu kvalitnú starostlivosť bez vedľajších rizík.

žena v lese

Zdroj: Shutterstock®

Biokozmetika na zdravysvet.sk vám potvrdí vyššie uvedené tvrdenia. A keďže je príroda naozaj rozmanitá, buďte si istí tým, že nám ponúka rôzne prírodné látky s rôznymi účinkami. Vďaka tejto rôznorodosti sa dajú aj z prírodných látok vyrobiť kozmetické prípravky s najrôznejšími účinkami. Takže vôbec nemusíme hľadať pomoc v chemikáliách, stačí nám len príroda.

žena v konároch stromu

Zdroj: Shutterstock®

Ak sa nad tým zamyslíme, tak určite dôjdeme k záveru, že príroda pre nás nemá riešenia len v oblasti kozmetiky. Ponúka nám veľa riešení aj čo sa týka zdravia. Napríklad rôzne bylinky nám môžu pomôcť s rôznymi ťažkosťami. Dnes už mnohí ľudia na tieto zázračné účinky prírody zabúdajú a spoliehajú sa stále na tabletky a podobné riešenia, ktoré však vždy majú aj nejaké rizika či vedľajšie účinky. Skúste preto aspoň občas vymeniť tabletku proti bolesti hlavy za kvalitné bylinky, ktoré vám s týmto neduhom pomôžu.

Zdroj foto: http://www.zdravysvet.sk

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

6 komentárov

Nataša Hirčková 09.01.14 10:34

NH
karma
-1.00

Nase stare mamy nic ine nepoznali, tie by vedeli rozpravat a poradit.

  • 0
Odpovedať

Svetlana Džačovská 12.01.14 19:13

SD
karma
-1.00

bylinky uprednostňujem a pomáha to...

  • 0
Odpovedať

Jana Koščová 17.01.14 09:04

JK
karma
-1.00

riadimsa vačšinou tym čo ma osloví.. či je to vona, balenie ale aj cena:-)

  • 0
Odpovedať

Dominika Sedliaková 25.01.14 11:17

DS
karma
-1.00

tiež uprednostňujem prírodnú kozmetiku :))

  • 0
Odpovedať

Miriama Rusinová 23.10.14 18:26

MR
karma
-1.00

snažím sa vyberať si produkty z bio, aj ked nie vždy sa to podarí :)

  • 0
Odpovedať

Kristína Sekeráková 01.05.20 09:20

KS
karma
133.00

V poslednom čase uprednostňujem už iba prírodnú kozmetiku, mám už aj svoje obľúbené značky :-) Človek keď raz vyskúša, tak už na chémiu ani nepomyslí. Je o čosi drahšia, ako klasická kozmetika, ale stojí za to investovať do nej :-)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní