Najšialenejší vianočný účes: Toto si asi ani na párty nespravíš!

Najšialenejší vianočný účes: Toto si asi ani na párty nespravíš!

Vianočný účes nemusí byť len o dokonalých vlnkách a precízne natočených vlasoch. Nemusí to byť ani dokonalý účes, ktorého tvorba vám zaberie niekoľko desiatok minút alebo dokonca hodín. Stačí sa len poobzerať okolo seba a stráviť trošku času na internete, kde natrafíte na ozajstné „účesové skvosty“, ktoré vám doslova vyrazia dych a rozosmejú do popuku.

Keď nadíde Štedrý deň a vy sa budete váľať v tom červenom kockovanom pyžame pred televíziou a sledovať všetky vianočné rozprávky, na akýkoľvek slávnostný účes zabudnete. Veď kto by sa chcel ešte pred zrkadlom oháňať s kulmou na vlasy a vytvárať si z vrabčieho hniezda na hlave niečo uhladené a reprezentatívne? Asi nik! Ale niektorí to vzali trošku z iného konca a namiesto toho, aby ozdobili svoj vianočný stromček, tak ozdobili svoju korunu krásy. Nie, nezbláznili sme sa, len sme na sociálnej sieti natrafili na šialené vianočné účesy, o ktoré sme sa chceli s vami podeliť.

Najšialenejší vianočný účes – toto asi nie!

Jedna guľa na stromček, jedna guľa na vlasy. Jedna guľa na stromček, jedna guľa... Čo?! Veru áno, niekto má zaujímavú fantáziu, vďaka čomu vznikli šialené vianočné účesy, ktoré sú skvelé akurát tak na pobavenie. Predpokladáme, že v nich títo kreatívni tvorcovia nevyrazili na žiadnu párty alebo do spoločnosti, ale si to nechali len na domáce prostredie.

Robievate si popri bežných činnostiach, ako je varenie, pečenie a upratovanie, aj slávnostný vianočný účes alebo v tento deň akémukoľvek premyslenému a do bodky doladenému účesu nevenujete svoju pozornosť? Napíšte nám dole do komentára, ako vyzerá váš Štedrý deň. Či si len užívate vianočnú atmosféru v kruhu rodiny a popritom chystáte večeru a balíte darčeky alebo už máte všetko vopred nachystané a len oddychujete?

Pozri tiež: Vône na zimu: Ktoré éterické oleje a sviečky dodajú príbytku tú správnu atmosféru

1 z 11

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

6 komentárov

Ľubica Šťastná 20.12.19 07:18

ĽŠ
karma
100.00

Niekto má naozaj zaujímavú fantáziu!

  • 0
Odpovedať

Alžbeta Stanková 20.12.19 08:30

AS
karma
108.00

extravagantné ženy majú radi takéto účesy

  • 0
Odpovedať

Elena Švachová 20.12.19 23:25

karma
113.00

Ozaj šialené účesy :-D ...Na štedrý deň varím večeru,manžel zdobí stromček a aj byt.Ja sem-tam nakuknem a schvaľujem,alebo mením,ked sa mi niečo nepozdáva.V kuchyni počúvam vianočné pesničky a večer sa všetci zídeme pri stole s našimi deťmi.

  • 0
Odpovedať

Mária Maxianová 23.12.19 16:55

MM
karma
100.00

toto je už naozaj cez, šialené

  • 0
Odpovedať

Jana Komadová 28.12.19 22:34

JK
karma
100.00

Fúú no neviem či by si toto niektorá žena dala spraviť napr.cez vianoce do kina či divadla na párty

  • 2
Odpovedať

Mária Frnová 30.12.19 12:47

MF
karma
100.00

Dobrý úlet :-D

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní