TOP jarné farby na vlasy na tento rok: Ktorú si vyberieš?

TOP jarné farby na vlasy na tento rok: Ktorú si vyberieš?

Milé čitateľky, odhoďte čiapky, pretože prišla jar! A keď sa už pokrývok hlavy začnete hromadne zbavovať a odkladať ich zase na chladnejšie časy, myslite aj na návštevu kaderníka, aby ste mali svetu naozaj čo ukázať. Chýba inšpirácia? Ste na správnom mieste. Zisťovali sme pre vás, aké sú na tento rok  top trendy jarných farieb na vlasy. S nimi nemôžete vôbec nič pokaziť a s jednou z týchto moderných farieb na vlasy budete neprehliadnuteľná a štýlová. Čo viac potrebujete?

Teplo na hlave

Zatiaľ čo doposiaľ sme mohli pozorovať módne vlasové trendy skôr na studenej strane vlasového spektra, tento rok sa chystá zmena, a to hneď na začiatku. Budú sa nosiť všeobecne oveľa teplejšie farby, a to aj keď sa bavíme o populárnej blond. Takže milé ľadové kráľovné, ktoré ste si na hlave doteraz pestovali blond farbu až dosiva, túto jar choďte skôr do maslového blond odtieňa. Táto farba na vlasy oživí váš celkový vzhľad a pridá vám na jemnosti. Maslová blond vsádza na prirodzený look a prirodzenosť sa predsa nosí už niekoľko sezón. Voľba teplejších odtieňov platí aj pri hnedých farbách. Brunetky by teda mali svoje vlasy transformovať dotepla, napríklad na prekrásny gaštanový odtieň.

Zaujme ťa: Ceruzka a bolesť hlavy: Neuveriteľný trik, ktorý bolesť utíši do 2 minút!

sú odrasty v móde

Zdroj: Shutterstock®

Odrasty sú stále IN

Ak ste sa donedávna odhodlávali na odrasty, máte šťastie. Budú sa nosiť aj túto jar a čím výraznejšie, tým lepšie a viac IN. Odrasty sú nielen v móde, ale aj nesmierne praktické. Môžete si ich nechať odrásť samé a potom navštíviť kaderníčku, ktorá vám look už len zdokonalí. Alebo si môžete nechať odrasty vyčarovať na hlave od základu. Tmavé odrasty sa najčastejšie nosia v kombinácii s blond, no určite pristanú aj miernym brunetkám. Ženy s orieškovými a hnedými odtieňmi by mali túto jar zvoliť na oživenie účesu jemné presvetlenie v podobe blond melíru.

ako nosiť pastelové vlasy

Zdroj: Shutterstock®

Pastelové farby (nielen) pre odvážne

Blond či klasické odtiene nie sú nič pre vás? Pre odvážnejšie typy žien, ktoré by sa pokojne mohli nazvať aj rebelkami, máme inšpiráciu. Nebojte sa zájsť do extrému v podobe naozaj farebných farieb na vlasy. Túto jar podľa odborníkov pôjde najmä pastelová ružová a vypratá modrá farba, pričom by ste sa mali vyhnúť týmto farbám v sýtych odtieňoch. Nosí sa všetko vypraté, a to v móde aj čo sa účesov týka. Ak sa obávate, ako by takýto look na vás vyzeral, skúste dočasné farby na vlasy, ktoré sú dostupné v drogériách a určite vám pomôžu predstaviť si to.

Podobná téma: Láka ťa dočasná farba na vlasy? Tak spoznaj jej výhody a hrozby!


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Lucia Šeptáková 11.03.19 05:50

karma
107.00

Na farebnú kreáciu by som nemala odvahu,ale oživenie na jar by nebolo na škodu...

  • 0
Odpovedať

Ľubica Šťastná 11.03.19 07:53

ĽŠ
karma
100.00

Štýlové a krásne, škoda len, že nie na moje vlasy.

  • 0
Odpovedať

Mária Chromíková 11.03.19 12:58

MC
karma
109.00

Asi by mi chýbala odvaha ,ale páčia sa mi.

  • 0
Odpovedať

Mária Maxianová 11.03.19 18:38

MM
karma
100.00

kedysi chodili ženy vždy na jar na trvalú, dnes majú iné možnosti, hlavne mladšie ročníky

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní