Účesy s vrkočmi: Na svadbu, na oslavu, do práce – jednoducho všade!

Účesy s vrkočmi: Na svadbu, na oslavu, do práce – jednoducho všade!

Vypnuté vlasy do drdola sú najlepším a najjednoduchším spôsobom, ako skrotiť svoje vlasy a zároveň vyzerať okúzľujúco. Je to v podstate ten najjednoduchší účes, ktorý si robievame skoro každý deň na doma. No zabudnite na drdoly. Dajte vašim vlasom trošku voľnosti alebo ich vymeňte za niečo možno trošku viac okúzľujúcejšie. Pletené účesy vytvárajú priestor pre kreativitu. Existuje totižto niekoľko techník pletenia vrkočov. Klasikou sú tri pramienky, ale skúšali ste vytvoriť pletence zo štyroch, piatich alebo viacerých prameňov vlasov?

Vďaka rôznych technikám bude každý účes iný a hlavne jedinečný. Môžete navyše experimentovať aj s doplnkami, ktoré každý vrkoč ešte o čosi ozvláštnia. Či už máte vlasy jemné, dlhé alebo krátke, husté alebo nepoddajné, vrkoč sa bude hodiť všetkým.

Účesy s vrkočmi do každého počasia

Vedci tvrdia, že vrkoče boli „v móde“ už pred 2000 rokmi. Ak prežili do dnešnej doby, tak určite na nich niečo musí byť, nemyslíte? Asi aj to je dôvod, prečo vlasoví štylisti každý rok prichádzajú s novými kreáciami a obmenami tak jednoduchého a univerzálneho účesu, akým je vrkoč.

Rok čo rok môžeme na mólach módnych prehliadok vídať množstvo krásnych účesov, ktoré boli vytvorené šikovnými rukami vlasových štylistov. A tak si vravíte, že keby ste si aj vy vedeli spraviť podobný. Ale áno, dokážete to. Na sociálnej sieti Pinterest sme pre vás našli niekoľko jednoduchých videonávodov na účesy s vrkočom. Sú rýchle na tvorbu, jednoduché a zvládnete si ich spraviť aj vy zo svojej koruny krásy. Pripravené aspoň jeden z nich vyskúšať?

Neprehliadni: Inšpirácie na jesenné líčenie: Nauč sa líčiť z videotutoriálov

1 z 7

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Ľubica Šťastná 09.10.19 05:32

ĽŠ
karma
100.00

Krásne účesy vhodné naozaj všade.

  • 0
Odpovedať

Alexandra Semanová 04.02.20 19:33

AS
karma
-1.00

Krásne účesy.

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní