Zdravé a krásne vlasy len vďaka tomuto? Sem s tým!

Zdravé a krásne vlasy len vďaka tomuto? Sem s tým!

Celková krása nie je len o zdravej, krásnej a žiarivej pleti. Sú to aj vlasy a nechty, ktoré prispievajú k našej celkovej spokojnosti.

No bohužiaľ, s pribúdajúcimi číslami, ktoré označujú náš vek, sa naša pokožka stáva chabejšou, nechty krehkejšími a vlasy strácajú svoj lesk – teda už to nie je tak, ako za mlada. Na vine je kolagén, ktorý si telo postupne prestáva vytvárať.

A práve kolagén je tajomstvom úspechu a krásy všetkých žien. Na mysli však nemáme kolagén obsiahnutý v krémoch. Ten totiž nie je taký účinný, ako by sme si želali. Jednoducho sa nedokáže dostať do najhlbších vrstiev pokožky. Tak ako na to? Ako získať zdravé a krásne vlasy? 

Pozri aj: Ako sa zbaviť čiernych bodiek na tvári? Skúste to takto!

sušenie vlasov

Zdroj: Shutterstock®

Čo robiť pre krásne a zdravé vlasy?

Začnime ich úpravou. Podľa mnohých odborníkov by sme nemali naše vlasy vystavovať extrémnemu teplu, no na druhej strane by sme nemali vlasy a pokožku hlavy nechávať príliš dlho mokré, pretože voda značne vysúša a vlasy tak strácajú potrebnú hydratáciu. Základom je preto nájsť zlatú strednú cestu, pri ktorej stačí zvoliť nižší stupeň na sušiči vlasov a obetovať čas ich dlhšiemu sušeniu. 

práškový kolagén

Zdroj: Shutterstock®

Prémiový trojzložkový kolagén

Ako sme vám naznačili v úvode, tak počas starnutia dochádza k pretrhnutiu vlasov, a to vďaka zníženej produkcii kolagénu v tele. Preto je kolagén kľúčovým komponentom nového rastu vlasov a ich kvality. Mohli by sme povedať, že doplnkový kolagén je vlasovým hriadeľom, ktorý zabezpečuje ich rast, zlepšuje kvalitu a znižuje ich poškodenie.

A prečo práve prémiový trojzložkový kolagén? Preto, lebo jeho účinky sú naozaj široké. Pôsobí nielen na krásu vlasov a nechtov, ale prispieva tiež k spevňovaniu pokožky. Takže hneď množstvo účinkov len v takom „obyčajnom" doplnku. 

Zaujme ťa: 7 pravidiel, ktoré oddialia vznik prvých vrások

Inca Collagen

Zdroj: Shutterstock®

Bioaktívny (živý) kolagén

Ako doplniť nášmu telu to, čo mu chýba? Najlepšie je siahnuť po kolagéne vo forme doplnkov. Na trhu ich nájdete množstvo – od tabletiek cez želatínové kocky až po práškovú formu. Každá má svoje výhody, ale, bohužiaľ, aj nevýhody. Avšak najlepšou voľbou je bioaktívny kolagén, ako napríklad Inca Collagen, ktorý  sa najviac podobá tomu, ktorý si telo vytvára samo, preto sa najlepšie vstrebáva, čím sú jeho účinky pozoruhodnejšie. 

Účinky kolagénu na korunu krásy

Výskumom bolo preukázané, že kolagén podporuje a zvyšuje tvorbu bielkovín vo vlasoch, čím zabraňuje ich vypadávaniu, podporuje ich rast a dokonca znižuje výskyt sivých vlasov tým, že podporuje vlasové folikuly, kde sa vytvára ich pigment. No nie je to naozaj skvelé?

A to nie je všetko! Kolagénové doplnky ako je Inca Collagen, ktorý v jednej dávke obsahuje až 3000 miligramov hydrolyzovaného kolagénu z morských rýb sú účinné aj pri liečbe suchých a krehkých vlasov, pretože zvyšuje hladinu vlhkosti vo vlasoch. 

Neprehliadni: Bolesti kĺbov pri lyžovaní? Doplňte do vášho tela kolagén

Tak na čo čakáte? Stačí si jedno zlaté vrecúško rozmiešať vo vode alebo v inom nápoji (okrem grepfruitového džúsu) a presvedčiť sa o jeho jedinečných účinkoch na vlastnej korune krásy. Tak kto sa pridá k nám? 

Ušetrite až 8,30 € pri nákupe Inca Collagen. Získajte teraz kupón v hodnote 5 € a taktiež dopravu zdarma – kliknite sem: www.incacollagen.sk a zadajte zľavový kód: S22000001

Testovali sme: Inca Collagen – pomocník v zdraví a kráse


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

7 komentárov

Soňa Krátka 30.01.18 08:22

SK
karma
114.00

onedlho budem mať narodky, jemne nadhodím, že čo by som chcela...

  • 0
Odpovedať

Pavlína Vaksmundská 30.01.18 16:18

PV
karma
113.00

Ja sa starám o vlasy. Umývam raz za ž dní , lebo keby som častejšie, rýchlo mastnú..!! Snažím sa ,aby prirodzene vyschli, nefénujem nikdy..!! Málokedy žehlím vlasy alebo kulmujem.. Postrihávam pravidelne a ošetrujem ich.. Takže asi ten kolagén nepotrebujem ..

  • 0
Odpovedať

Ľubica Šťastná 30.01.18 19:22

ĽŠ
karma
100.00

O pozitívnych účinkoch tohto kolagénu som už viackrát čítala a tento článok ma ešte viac presvedčil, ďakujem!

  • 0
Odpovedať

Elena Švachová 30.01.18 21:32

karma
109.00

hmmm,zaujímavé...výživové doplnky moc nekupujem,no o tomto kolagéne budem uvažovať.

  • 0
Odpovedať

Monika Červinková 30.01.18 21:54

karma
87.00

môže byť fajn..

  • 0
Odpovedať

Soňa Kelemenová 31.01.18 09:03

SK
karma
86.00

kolagén či už rybí a čistý je výborný na všetko... rozhodne si ho kúpte.. ja ho tiež mám vyskúšaný...

  • 0
Odpovedať

Milka Damašková 31.01.18 09:56

MD
karma
132.00

Ach škoda že je taký drahý, to si nebudem môcť dovoliť kedy chcem...

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní