Ako si vyčarovať krásne prirodzené kučery? Takto jednoducho!

Ako si vyčarovať krásne prirodzené kučery? Takto jednoducho!
  • 05.10.2012
  • Youtube Youtube

Skoro vždy je to tak, že chceme práve to, čo nemáme. Tie čo majú kučierky od narodenia sa ich stále snažia vyrovnať a naopak, tie s rovnými vlasmi by boli rady, keby sa im vlnili. Ak máte práve rovnú hrivu a chcete zmenu, pozrite sa, ako na to!

Tento účes si zamilujete!

Vyčarovať si bohaté, no stále prirodzene vyzerajúce kučery alebo vlnky nie je vôbec také náročné. Stačí mať trochu času a tých správnych pomocníkov. Ak túžite po pevnejších kučierkach, spoľahnite sa na kulmu so širokým priemerom. Tak budú kučery bohaté, veľké a nadýchané. Ak máte rady niečo menej nápadné, postačí vám aj žehlička, ktorá dokáže vyčarovať veľmi prirodzene vyzerajúce vlnky. Základom je natočený prameň vlasov nechať vždy dostatočne vychladnúť a až nakoniec vlasy rozčesávať. A ak sa pýtate, či to ide aj s krátkymi vlasmi, tak odpoveď je áno! Jednoduché návody, ako na to, nájdete aj na videách nižšie.

Pozri aj: Láskavý dotyk: Prečo je nesmierne dôležitý? A ako na nás vplýva?


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní