Dúhové nechtíky - prácne ale chutné! Ako na ne?

Dúhové nechtíky - prácne ale chutné! Ako na ne?
  • 17.09.2012
  • Youtube Youtube

Zatúžili ste niekedy po nádherných dúhových nechtoch? A vedeli ste o tom, že takúto manikúru si môžete pripraviť aj v pohodlí domova? Áno, je to o niečo prácnejšie a časovo náročnejšie ako bežné lakovanie nechtov a možno vám to zožerie i viac nervov, no výsledok stojí za to. Dúhové nechtíky si jednoducho zamilujete! Ako na ne? To vám prezradíme v nasledujúcom článku.

Čo na to budete potrebovať?

Na takúto pestrofarebnú manikúru budete potrebovať najmä 3 veci, a to laky na nechty rozličných farieb, nádobu s vodou a pevné nervy. Nebudeme vás klamať, že túto manikúru máte urobenú raz-dva a zaberie vám to maximálne 10 minút. Možno sa dokonca pri jej príprave i trochu nazlostíte. Ak si však nájdete trochu času nazvyš, určite si ju vyskúšajte urobiť aj vy, výsledok totiž stojí za to! Jej princíp spočíva v tom, že na vodnú hladinu v nádobe postupne kvapkáte laky rozličných farieb. Keď je vodná hladina celá zafarbená, omočíte do nej svoj necht. Okolie nechtu následne ešte musíte očistiť od nadbytočného laku. A takto to musíte zopakovať pre každý jeden nech na ruke. Pre lepšiu predstavu si môžete pozrieť videá nižšie. Tak čo, vyskúšate to aj vy?

Odporúčame: Toto sú príčiny vzniku stareckých škvŕn. No ako ich odstrániť?


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

2 komentáre

Dominika Sedliaková 28.01.14 16:19

DS
karma
-1.00

Krásny výtvor :)

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní