Pekný spôsob, ako si upraviť vlasy: Ten musíš vyskúšať!

Pekný spôsob, ako si upraviť vlasy: Ten musíš vyskúšať!
  • 15.09.2012
  • Youtube Youtube

Každé vlasy sú občas také nepodarené, že je treba ich skrotiť. A keď treba ísť na slávnostnejšiu akciu, tak sa obyčajný vrkoč jednoducho nehodí. Urobiť si však drdol je veľmi elegantné a šik riešenie. Dokonca, aktuálne aj veľmi moderné. Ak ste začiatočníčky, tak tu je návod, ako si pripraviť veľmi pekný drdol, vďaka ktorému vyniknú rysy vašej tváre!

Účes, ktorý je raz-dva!

Urobiť si drdol vôbec nie je náročné. Ako ho však pripraviť tak, aby bol hodný účesu aj na nejakú slávnostnejšiu udalosť? Bude naň potrebovať v prvom rade výplň do drdolu, ktorú nájdete v drogérii či nejakej predajni s čelenkami, gumičkami a bižutériou. Ak nemáte čas narýchlo behať po obchodoch, pripraviť si takúto výplň môžete i doma. Odstrihnite z čistej ponožky uzavretý koniec a zrolujte ju tak, aby mala tvar šišky. Následne ju už môžete využiť ako v nasledujúcom videu. V ňom nájdete návod na jednoduchý, no krásny účes, ktorý je vhodný na viaceré príležitosti.

Pozri aj: Čo prezradí farba očí o tvojej osobnosti? Neuveriteľné, ale sedí to!


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

4 komentáre

Miriama Džupinková 14.12.12 19:44

MD
karma
-1.00

Tak toto veru používam ja som si tu vyplň urobila z hrubej ponožky, ktorý som potom obalila silonkou. Tento účes som mala aj na kamoškinej svadbe a každý mi ho chválil, urobila som si ho však na bok hlavy a dozdobila kvietočkou :)

  • 0
Odpovedať

Jana Komadová 12.01.14 18:30

JK
karma
100.00

na každú príležitosť

  • 0
Odpovedať
Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní