Máš rada hravé farby na očiach? Skús broskyňovo-purpurový look!

Máš rada hravé farby na očiach? Skús broskyňovo-purpurový look!
  • 15.10.2012
  • Youtube Youtube

Patríte k ženám, ktoré rady svoje oči rozžiaria a zvýraznia práve očnými tieňmi? Možno volíte skôr zemité a neutrálne odtiene, no možno naopak nemáte problém pohrať sa i s farbami. Ak ste doteraz zostávali len pri hnedastých farbách, pre zmenu tentoraz skúste svoje oči viac vyfarbiť. Dnes vám prinášame inšpiráciu na očné líčenie, ktoré kombinuje vskutku zaujímavé farby. Aj keď spočiatku môže táto kombinácia pôsobiť veľmi odvážne, verte, že v jemnejších farbách môže dobre fungovať aj počas dňa. Ktoré farby rozveselia každý pohľad?

Nebojíte sa farieb?

Ak sa nebojíte experimentovať s farbami na očiach, alebo skrátka chcete vyskúšať niečo nové, siahnite po odvážnej fialovej až purpurovej a skombinujte ju s nežnou broskyňovou, prípadne ružovkastými, oranžovými či zlatistými odtieňmi. S jemnejšími tónmi vytvoríte i make-up na denné nosenie, stačí však pridať na intenzite farieb, prípadne pridať trochu trblietok a večerné líčenie je razom hotové. Broskyňovo-purpurová kombinácia bude pritom dobre fungovať s rôznymi farbami očí. Fialové farby na očiach sedia modrým a hlavne zeleným očiam. Ak máte oči hnedé, v tom prípade sa rôznych farieb na očiach vôbec nemusíte báť. Chcete vyskúšať túto nevšednú kombináciu na svojich očiach aj vy? Inšpirovať sa môžete líčeniami z nasledujúcich videí!

Pozri aj: Ako si jednoducho vytvoriť glitrové pery


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní