Malá kniha štíhlosti

Malá kniha štíhlosti
  • 07.06.2014
  • PR článok

Pri chudnutí improvizácia nefunguje. Ak improvizujete, obyčajne skončíte na raňajšej porade so žemľou alebo popoludní s misou sladkostí. Či veríte alebo nie, príčinou neúspechu mnohých diét je skôr hektický program než nejaké zvláštne správanie.

Expertka na výživu Lauren Slaytonová preto radí - už si konečne to chudnutie dobre naplánujte! A všetky rady a tipy vložila do jednej knižky s názvom Malá kniha štíhlosti.

Lauren Slaytonová je uznávaná poradkyňa v oblasti výživy. Prišla s jednoduchým plánom, s pomocou ktorého raz a navždy ovládnete svoje chute a získate nielen vysnenú postavu, ale najmä zdravé telo a vyrovnaného ducha.

malá kniha štíhlosti

 

„Vo svojej knihe uvádzam stratégie a rady, ako sa pri dodržiavaní diéty vyhnúť tým najbežnejším nástrahám. Naučíte sa, čo považujem pri dlhodobom chudnutí za najprospešnejšie, osvojíte si lekcie, ktoré vám umožnia plánovať a pripravovať, ba dokonca z času na čas zo svojho kurzu odbočiť – a pritom mať stále úspech.“

 

Malá kniha štíhlosti poskytuje know-how a všetky veci, ktoré treba spraviť, keď sa chystáte do plaviek. Lauren už pomohla desaťtisícom žien obísť tie dokola omieľané prekážky v diétach – prácu, rodinu, spoločenské akcie, sviatky... – a vyhrať nad nim. Osobní kuchári a zostavy jedálneho lístka s hotovou stravou vám poslúžia, pretože sa nebudete musieť o jedle sami rozhodovať.

 

Zjednodušte si veci!

 


V poslednom desaťročí som vypracovala individuálne plány výživy pre tisícky klientov a nech už boli od seba akokoľvek odlišné, každé ďalšie poradenské sedenie začínam svojimi hlavnými princípmi, či tým, čo nazývam „Desať krokov k štíhlosti“.


Či už ste slobodný alebo senior, či si uvedomujete svoj zdravotný stav alebo sa musíte v stravovaní obmedzovať, odteraz budú pre vás zvrchovane platným a nemeniteľným základným pravidlom správania. 

lauren slayton nápoj

Zdroj: Shutterstock®

Zabudnite na neustále sa opakujúce a často si odporujúce informácie o výžive či stravovaní, čo vám víria v mysli. Nastal čas veci zjednodušiť. Ak si zostavíte vlastných „Desať krokov k štíhlosti“, pripravíte sa na úspešné chudnutie.


Môj tím vo Foodtrainers nedávno viedol šesťtýždňový program v jednej investičnej firme. Pred začiatkom individuálnych sedení dostali všetci účastníci domácu úlohu: zvýšiť hydratáciu, účinne cvičiť (pre začiatok iba 100 minút týždenne) a v noci sedem hodín spať. Mysleli sme si, že účastníci budú také elementárne požiadavky považovať za plytvanie časom. Keď sme ich však po prvom týždni vážili, tridsaťjeden z tridsiatich troch nováčikov kurzu schudlo.

lauren slayton

Zdroj: Shutterstock®

10 krokov k štíhlosti


Malá kniha štíhlosti ponúka množstvo tipov a samozrejme 10 krokov k štíhlosti. Hneď prvý krok radí - bielkovinové raňajky do dvoch hodín po zobudení.


Nie každý je hladný hneď, keď sa zobudí. Je fajn pred jedením chvíľu počkať – ale nie príliš dlho. Ak čakáte s jedením pridlho, poklesne vám hodnota cukru v krvi a neskôr cez deň vás bude trápiť hlad. Ak sa tak stane, už to nemôžete dobehnúť, pretože aj keď sa najete, budete sa cítiť nespokojný. Časovanie je pri chudnutí skutočne jeden z najpodceňovanejších prvkov. Na začiatku každého dňa tvrdo dodržiavajte dvojhodinové pravidlo: ak vstanete o siedmej, raňajkujte do deviatej.
Proteín pomáha ovládať žiadostivosť a apetít.

O všetkých krokoch a ďalších tipoch a radách sa dozviete v novinke Malá kniha štíhlosti.


  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Návrat hore
Autor článku

Čo čítajú ostatní