Rýchle chudnutie? Vyskúšajte tipy reálnych žien!

Rýchle chudnutie? Vyskúšajte tipy reálnych žien!
  • 25.08.2015
  • Andrea Lukáčová

    • Zdieľaj:
  • 0

Známy príbeh. Kilá navyše. Túžba schudnúť. Čo najrýchlejšie. Počítanie kalórií, cviky, zúrivosť, hlad, počítanie...dookola. Vzostupy a pády, frustrácia vs. eufória.  Darí sa. Nedarí sa. Aké je to pre nás ženy príznačné, však?  Ak schudnúť, hneď! Pripravili sme pre vás zopár tipov od žien ktoré chudnú tiež, ako svoje chudnutie naštartovať a vylepšiť do dokonalosti.  Overené tipy! smiley

„Prestala som chodiť do reštaurácií“

Jedenie v reštauráciách vám bráni odsledovať si konkrétne kalórie, ktoré skonzumujete. Najmä ak chodíte každý deň v práci na „menu“.  Oplatí sa venovať svoj čas príprave svojho obeda do práce v krabičke. Nielenže viete, čo presne ste do obeda dali, vedľajším príjemným efektom je aj to, že ušetríte.

„Uličky v obchodoch, kde sú pochutiny, zásadne obchádzam“

Samozrejme, keď vynecháte chrumkačky a pochutiny, vaša váha pôjde rapídne dole. Tvárte sa v obchode, že neexistujú. 

Odporúčame prečítať: 5 ideálnych letných účesov, ktoré by ste mali vyskúšať

veľké upratovanie

Zdroj: Shutterstock®

„Naučila som sa jesť veľké raňajky“

S objemom približne 300 kalórií. Po prvé, metabolizmus sa krásne naštartuje. Po druhé, už o desiatej nebudete mať chuť zjesť aj pracovný stôl. A po tretie, schudnete. Pravdaže, na raňajky zvoľte zdravé veci.  Najlepší je mix bielkovín, ovocie.

„Cvičím nárazovo“

Keď nemáte čas veľa cvičiť, snažte sa o nárazové cvičenie. Zatancujte si pred telkou, hýbte sa pri umývaní riadu. Hýbte sa stále a veľa.  

zdravo či nezdravo?

Zdroj: Shutterstock®

„Skoncovala som so zlozvykmi“

Keď prestanete fajčiť, a vzdáte sa alkoholu, vzdáte sa množstva zbytočných prázdnych kalórií. S tým úzko súvisí fakt, že schudnete.

„Upratala som špajzu“

Vyhodiť všetky vysokokalorické mňamky je vecou sebazaprenia a sily. Nahraďte ich zdravou stravou a uvidíte, že budete chudnúť. Ako by aj nie, keď namiesto chrumkania hlúpostí nebudete mať na poličke zrazu nič. 

Odporúčame prečítať: Ako zachrániť presolené jedlo?

večerné prejedanie sa

Zdroj: Shutterstock®

Žiadne veľké porcie“

Nie celé menu vo fastfoodoch. Ale len jeden kúsok z neho. Aj to znie ako skvelý nápad, ako stenčiť svoj pás a zhrubnúť v peňaženke smiley

Toto milé dámy boli overené tipy od skutočných žien. A čo tie vaše tipy? 


    • Zdieľaj:
  • 0
Návrat hore
Autor článku

  • Pred komentovaním musíte byť prihlásený!

  • Nie ste ešte zaregistrovaný?

Pre zapojenie sa do diskusie alebo súťaže je potrebné mať u nás na webe registráciu a byť prihlásený. Pokiaľ registráciu nemáte, vytvoríte si ju - TU.
A následne sa stačí prihlásiť a odpovedať na súťažnú otázku.

0 komentárov

Čo čítajú ostatní